Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=5ZYgIrqELFw
youtube.com/watch?v=eCiFO7qV54E
youtube.com/watch?v=yN7KoXI9J0M
twitter.com/AnonBabble

geciszar

tematikus fonál

Ánon ugye ma volt emelni?

naná, halottemelés, váll, csukja, im not a little bitch

>el lehet ítélni
Hát akkor ítéld el bazdmeg, és csóváld a fejed jó hangosan. El lehet ítélni az öngyilkos merényletet, vagy azt is, hogy valaki megőrüljön és elkezdjen lemészárolni egy iskolányi gyereket csak éppen mire mégy vele. Normális, boldog kiegyensúlyozott ember úgy sem csinál ilyet, aki meg már eleve ott van, azt meg nem érdekli, hogy te mit tartasz helyénvalónak.

Fingreszelés.

>im not a little bitch
ezzel az öt angol szóval minden korábbi megnyilvánulásod tisztelendő tartalmát érvénytelenítetted

na megjöttem, látom megmúrdált a linkin parkos csávó
ez egy kicsit megütött hől
jah a söröskorsót

hogy-hogy ilyen keverve csinálod? vagy ma hát-vállaztál?

understandable, have a good day

heti többször csukjázom mikor van hozzá hangulatom v. erőm, a halottemelést meg direkt eltettem mindentől mert mikor hát mellett csináltam nem bírtam olyan jól a dolgot, váll mellé meg kényelmesen elfér

láttam egy jó szaftos memét és megemeltem a kalapomat

Csak lehet, hogyha beszélve lenne róla, ahelyett, hogy mindenki úgy tekint rá, mint egy akármilyen másik halálesetre, akkor megakadályozható lenne a következő.
Ezek az emberek sokkal könnyebben megmenthetőek lennének, mint egy rákos beteg például, ha nem lenne mindenkinek ilyen nihilista attitűdje, mint neked is.

>t. buta tahó csicskajobbikos
>hahaha beszéljük magyarul, fordítsunk le világszerte használt kifejezéseket a saját kis szutykos nyelvünkre, milyen VICCES :DDDD
ömm

Én elmentem aludni, sziasztok.

kérdezd meg honnan tudom hogy cigány vagy

honnan tudod, hogy cigány vagy?

>világszerte használt kifejezés
>ez
Konkrétan egy angol mondatot egy az egyben odaböfögtél, amire semmi szükség nem volt és egyáltalán nem illik oda

forró memé jól játszottál reszpekt

A saját akaratából tette, amit tett. Egy percig sem akarnám megakadályozni, ahogy más esetekben sem szólok bele az életébe. Nem avatkoztam be, amikor gyereket akart vállalni, vagy nem vállalni, amikor szokmát választott, amikor keményen dolgozott, vagy inkább lazsált és megelégedett azzal, amilyen van és élvezte az életet.

Az ő élete, az ő dolga.

ömm, nyomorult szar

kek, nekem valamiért aránytalan, de lehet csak én látom úgy, aztán nem tudom mi lenne a helyes döntés, hogy hanyagoljam egy ideig vagy csináljam rendszeresebben.

na hadd lássuk

tény: edzőterembe csak buzik és nők járnak

kérdezd meg honnan tudom hogy nem érintett még meg nő

Jaja
pont karnap volt

iligy

milyen gyakorlatokat szoktál csinálni?

így
az igazi férfiak a saját házikondijukban, street workout parkban vagy a böriben edzenek

>karnap

én is a böriben szeretek, meg az ingyen szex se kutya

Postázzátok a kedvenc linkin park számotokat

youtube.com/watch?v=5ZYgIrqELFw

nincs bn

this isn't my dungeon

youtube.com/watch?v=eCiFO7qV54E

kurvára nem tudom a legtöbbnek a magyar nevét, hől:
db curl
dip
wrist curl
skullcrusher
chinup

alig várom hogy a turbóautista angolfób szarúr hogy fogja magát ettől a földöhöz verni

edzeni is buzis
erős nem leszel tőle, a nők meg pont leszarják, azok csak a pénztárcádat nézik

én is polról szerzem a való világgal kapcsolatos nézeteimet

engem is utoljára akkor ért napfény mikor reggel a szél kinyitotta a pinceajtót

abszolút hülyeség, a pincelejáró fölött van egy mogyorófa ami megfogja a napot

>nem is válaszolok neki hogy megmutassam mennyire nem tetszett amit mondott
krindzs
amúgy meg vissza lehet takarodni a fitre a többi hülye béka közé

ettem sós mogyorót és ittam kőbányai sört miközben taylor swiftet hallgattam

youtube.com/watch?v=yN7KoXI9J0M

>leírom a saját érzelmeimet kivetítve a másikra
>nem tudom hogy ez milyen régi mém
>szart eszem baracklekvárral

wow

>én is polról szerzem a való világgal kapcsolatos nézeteimet
>engem is utoljára akkor ért napfény mikor reggel a szél kinyitotta a pinceajtót

én most ettem főtt kukoricát és gössert iszok :D

jól nyomod tesi

hülyeség
az egyik exemet pont azután szedtem össze, hogy egy fél évre elment erasmusra. előtte vézna csontváz voltam, mire visszatért már helyre kipattintott legényként léptem oda hozzá egy egyetemi bulin, a szex utáni első szavaival pedig pont azt méltatta, hogy mennyit változott a fizikumom ahhoz képest, ahogy kinéztem mikor először találkoztunk

kár, hogy már fél éve nem voltam gyúrni, és úgy nézek ki mint egy punnyadt szar :(

>volt barátnőmet akit már egyszer felszedtem gyúrás nélkül most fel tudtam szedni újra
ezt a baromságot kár volt leírnod

ezen miért röhögtem

szerintem nem erre gondolt, de tény hogy szarul fogalmazta meg a kibaszott kretén

te nagyon buta vagy

félreértettél tesi
az első találkozást szó szerint kell érteni, tehát amikor először láttuk egymást az egyetemen, nem úgy, hogy szakítottunk még csontváz koromban, aztán újra összejöttem vele beteg picsaként

persze, hogy félreértett mert úgy fogalmazol mint egy 8 éves fogyatékos óvodás

mert te is klinikai depresszió vagy emberi formában

látom komoly gondjaid vannak a szövegértéssel, kár volt skippelni azokat a kisiskolás irodalomórákat peti hogy a büfében fasszopásért cserébe hidegmelegszendvicset kapjál

á, nem hiszem

ebből se volt könnyű kibogozni hogy mi a faszt is akarsz mondani, de oké, csontvázként elhívtad? gondolom nem, akkor meg honnan tudod hogy pont azért jött össze veled mert gyúrtál és nem mert amúgy is összejött volna

nem baromarcú, tanulj meg érthetően fogalmazni
"egyik barátnőmet úgy szedtem össze"

tekerj kötelet a nyakadba és tedd amit tenned kell te szartenger

te ugyan az az éjsötét büdösbogár vagy aki a multkori menetrendre se jött rá anélkül hogy a szájába rágták volna?
hallod a magadfajta nemtudom hogy marad életben, anyád intézi a hivatalos ügyeidet vagy még nagykorú se vagy te kreténláda?

>nem gyúrnak
>még hülyék is
Ti mi a faszra költöttétek a skillpontjaitokat?

>hogy a büfében fasszopásért cserébe hidegmelegszendvicset kapjál

anyádra

elsőre is megértettem, hogy mit akartál mondani baromarcú, csak megemlítettem, hogy kretén módjára fogalmaztad meg te senkiházi szarzabáló

>nem tud értelmes ember módjára fogalmazni
>b-be kellett volna járni irodalom órára

kínosan nagy anime gyüjtemény felhalmozására, pincebogarak fogdosására az ágy alól stb. gondolhatod

>kínosan nagy anime gyüjtemény felhalmozására
Postázd

dehogy értetted, nézted a monitort a homályos tisztátalan bamba tekinteteddel, érezted ahogy fáj a fejed mert nem voltál képes feldolgozni a vizuális ingereket, majd bumm előtört a barlanglakó, elkezdtél kiabálni mint egy domináns cigány a pénztárnál ha lopáson kapják és kész is volt a babfőzelék

hiába tekergeted a fingot te senkiházi
oktalan barom módjára fogalmaztad meg, inkább fogd be a pofádat mert beleszarok

legyünk realisták
te kibe tennéd bele a hímvessződet, egy fit, egészséges, feszes seggű helyeskébe, vagy egy formátlan fenekű, lógó hájcepszekkel rendelkező tunya szarba? az előbbi az acélos akaraterőt, az utóbbi az akaraterő és a céltudatosság teljes hiányát jelképezi - mint ahogy nálunk a kövérség vagy a csontvázság. ugye nem nehéz kitalálni, melyik a vonzóbb?
értelemszerű, hogy ha egy rozoga szarként megyek oda hozzá, sokkal kisebb az esélyem a csajnál, mintha az izmaimon feszülő pólóm látványa miatt rögtön elkezd a kis agya dolgozni azon, hogyan néznék ki, miközben a farkamon lovagol

tudod mi a hab a tortán? annyira éjsötét irtani való agyatlan gyökér vagy, hogy arra se jöttél rá hogy nem is én írtam azt a postát és csak szopatlak már egy jó ideje

több csajom volt mint a két vinnyogó sufnibuzinak kombinálva

pedig nem vagyok kigyúrva csak atlétikus alkatom van

és akkor hova szarjak baromarcú?

ne válaszolgassál más nevében te korcs

ezt a baromságot is kár volt leírni, el tudom képzelni milyen volt a helyzet reálisan különben
>ánonka meglátott egy dagadék disznófejű picsát és egyből eszébe jutott a saját dagadék disznófejű mutterja úgyhogy egyből fel állt a pöcörő
>így is félt hozzászólni
>1 év múlva amikor már "kigyúrta" magát végre megszólította
>a disznó geci meg szétdobta neki a csülkeit
>KÖSZÖNÖM FIT

gecyhülye vagy

>atlétikus alkatom van
postázd

itt most valaki szardobálást kezdeményezett

kek

Kibaszott Soros György.
Ezt a képet amúgy használni fogom.

anyád hívott, szólt hogy nem megy haza szóval próbálj meg most segítség nélkül zuhanyozni meg reggel kakilni

nem bizonygatok én itt semmit a 2 sufnihomárnak

maradjunk annyiban, hogy az apró faszodat nem kompenzálja semmilyen mennyiségű izom

>te kibe tennéd bele a hímvessződet, egy fit, egészséges, feszes seggű helyeskébe, vagy egy formátlan fenekű, lógó hájcepszekkel rendelkező tunya szarba?
>az előbbi az acélos akaraterőt, az utóbbi az akaraterő és a céltudatosság teljes hiányát jelképezi

Nem. Már felismert pszihiátriai betegség a túlzásba vitele a táplálékbevitellel, testsúllyal és mozgással való foglalkozás - lásd /fit/. Orthorexia Nervosa a hivatalos neve. Nem akaraterőt mutat hanem mentális betegséget.

no gf :(

>amikor a szétfolyótestű wc keféfel mosakodó véglények betegségnek titulálják a rendszeres sportot hogy ettől jobban érezzék magukat
micsoda hatalmas FAZEKASSÁG

who is this qt?

>(((pszihiátriai)))
Igen, gój, ne eddzél, az rossz dolog

a sport még hagyján de mond csak mikor voltál utoljára versenyen? sportokhoz az is hozzá tartozik, nem csak izzadni egy szobában egy rakás másik férfival és egymás izmait nézegetni

She is french, Sandrine Calvayrac

>az önfejlesztésre irányuló késztetés mentális betegség
Elgondolkodtató...

Persze, minden fekete és fehér. Abszolút semmi átmenet nincs az ilyen /fit/ megszállottak és a vizilósúlyú emberek közt. Nem. Átlagos testalkatúak, időnként sportolóak, aktív emberek testkép zavarok nélkül nem léteznek.
menj már a kurva anyádba te szar idióta.

>proposed eating disorder characterized by an excessive preoccupation with eating healthy food
sajnos ez nem az aminek beállitod

>csak akkor számít a sport ha versenyzel
abort replies, confirmed braindead

>The term was introduced in 1997 by American physician Steven Bratman, M.D. He suggested that some people's dietary restrictions intended to promote health may paradoxically lead to unhealthy consequences, such as social isolation, anxiety, loss of ability to eat in a natural, intuitive manner, reduced interest in the full range of other healthy human activities, and, in rare cases, severe malnutrition or even death

attól még kurvára így van, különben a faszverés is lehet sport

te okoskodsz aki pár ide postázóról azt feltételezi hogy kényszeres mániákus testképzavaros? hallod én pofámat befognám ha ennyire idióta lennék mint te

>Átlagos testalkatúak, időnként sportolóak
Így is van barátom, nehogy véletlenül kiválóságra törekedj abban, amit csinálsz, elég a minimális kis lötyögés mindenre az életedben. Aki elhivatottságot érez, vagy őszintén elmerül abban, ami foglalkoztatja őt, és valódi eredményre törekszik, az nyilván elmebeteg.

Hogyhogy

az ilyen riposztokkal inkább menj a JÓ BÜDÖS KURVA ANYÁDBA TE ANGOLBETEG KASZTRÁLT CIGÁNY

kérdezd meg honnan tudom hogy utoljára tesiórán mozdítottad meg a lógó valagad mikor kiröhögtek a futásod miatt

na megint itt van a kurucos őrjöngő

Mi a kurva anyádat hőbörögsz itt te szarfosó köcsög cigány? Semmi értelme nincs annak amit idehánytál bazmeg

te is megkérdezheted hogy honnan tudom hogy életedben nem voltál egy sport versenyen sem és csak egy kis vinnyogós buzi vagy

te vagy a kedvenc háziállatom, akkora szőrösfogú idióta vagy hogy már imádlak
suck my huge fallus you cum licking dirt sniffing son of a bitch

jó posta