Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

hungarytoday.hu/news/ruling-parties-extend-lead-oppostion-forces-continue-struggle-hungary-45184
youtube.com/watch?v=PGNiXGX2nLU
m.youtube.com/watch?v=_L64fny55bE
youtube.com/watch?v=rvDqo45Wcn0&list=PLzuVOdHi1cEzzzRHENI3ManDVamTKS_iQ
youtube.com/watch?v=HRmhSZuHjYQ
youtube.com/watch?v=ItQ-0IAvce0
twitter.com/SFWRedditGifs

Tisztaság van

...

...

>.gif
>nem mozog

Én azért egyszer szívesen megnézném, ahogy szarik. Nem a vécén, hanem olyan félig guggoló helyzetben, miközben az arcom 10 centire lenne a gőzölgő meleg szartól. Gyönyörrel teli lenne bámulni, ahogy az ánuszrózsája lüktetve pumpálja ki a szart, és utána a nagy munkától még pihegne kicsit. Persze azt nem szeretném ha rámszarna, ezért oldalról figyelném, az egyik farpofája mögül.
Annyit segítenék neki, hogy széthuznám a farpofáit, így seggluka a lehető legkevésbé lenne szaros.
A fingját is kipróbálnám, azt már közvetlen közelről. Az olyan fingot szeretem, ami iszonyatosan tömény, még 5 perc elteltével is ott kering az ember körül, betölti az egész szobát és nagyon büdös. Minél büdösebb, annál izgatóbb.
Belegondolni is gyönyörű, hogy valami olyat kapsz tőle, amit nem sokan. A fingja ő maga, benne van az egész lénye, a teste, a beleinek az illata, az ő eszenciája.
A fingját úgy szagolnám, hogy térdelő-ülő pozíciót venne fel (kép kapcs) én aláfeküdnék, a segglukát amennyire csak lehet az orromra tapasztanám, és megkérném, hogy fingjon orron.
Én meg jól letüdőzném, ameddig csak lehet bent tartanám, hogy a fing molekulák, kis atomok minél jobban belémépüljenek, felszívódjanak a testemben.
Így picit olyan, mintha egyesülnénk, mintha belém költözne.
Iszonyat jó lenne kipróbálni vele egy ilyet.

>

kérlek mondd hogy ez egy magyarchan keresztposta

minőségi posta, hogy jól induljon a fonál

Felvett snapchaten? :D

bazsi egy buzi XDDDDDDDDD

hmm emberek beszélgetnek egymással

itt az ideje utilizálnom autista csakráim és ugatni mint egy véreb

ez majd megmutatja nekik

>bentmielőtt valaki sír a "reddit sorközölés" miatt

Látod, tudod te magadtól is. Csak akkor miért csinálod?

user mire vár még?

takarodj már innen

...

Na, sikerült rendet rakni.

Akarod mondani """emberek""" beszélgetnek

nem az én postám volt csak tudom hogy vavnnak itt iylen autisták mint te akik nem bírnák szó nélkül hagyni

jah, nem
igazából sötét vagyok ehhez a snapchathez
csak van egy pár forrásom ahonnan elég sok kép befolyik

t. elizaposzter 2.0

ezt azért kikérem magamnak
Emily nem árul magáról meztelen fotókat aprópénzért
amúgy meg csak napi egyszer takarítom be a termést :3

Kár. Pedig úgy te is küldhetnél neki képeket és lehet hogy megkívánna :S

hungarytoday.hu/news/ruling-parties-extend-lead-oppostion-forces-continue-struggle-hungary-45184

JOBBIKAKUKKOK KAF

...

ezt is biztos a nácik csinálták

mmhmmmmhmm, meglátja ám ezt a vidékén élő tizenéves Ármándó meg a Károlá, csettintenek egyet nyelvükkel hogy dikk csak, há a politikusok is azt akarják csináljanak gyereket. Oszt Károlá menten megfial hatosikrekkel és még a köldökzsinór el sincs kötve amikor már rohan a segílyér meg GYESír.

ők is jobbikra fognak szavazni

lehet, anya mondta, hogy jóképű vagyok .3

...

youtube.com/watch?v=PGNiXGX2nLU
áll a faszom

Puszit kéne nyomni a homlokára hől

Vannak térségek édes Magyarországon, ahol szapora, viszont szegény sorsú családok élnek. Igen, itt a cigány családokra gondolok. Nem lázárjánosi értelemben gondolok rájuk, vagyis elsősorban nem úgy, mint cigányokra, hanem elsősorban úgy, mint magyarokra. Hiszen a cigány származású magyar éppen olyan magyar, mint a sváb, a zsidó, a tót, a román, vagy az összevissza származású magyar – legtöbbünk az utóbbi kategóriába tartozik. A cigány nagycsaládokban vajon miért a megoldhatatlan problémát, miért nem az ígéretes jövőt látja a kormány?

Láttam múltkor zsidót áruházban.
Meglepődtem.
Kipa volt rajta.

sétálj el a margithíd felé, ott aztán láthatsz kipa gyülekezőt minden nap

egyetértek veled

>t. Robika
m.youtube.com/watch?v=_L64fny55bE

hát az jó lenne

Sőt akár úszhatsz is egyet a Dunában és láthatsz néhányat a medrében, állítolag belőlük gyártják a Duna Kavicsokat.

Nekem anyám se mondta soha hogy jóképű lennék :/

Az messze van, annyira nem érdekelnek a zsidók.

Ezen viszont kekkentettem

nem számít, csak azért mondja mert a fia vagyok
nem rokon nőtől még csak olyat kaptam, hogy helyes vagyok

Nekem anyám is mondta, meg a kollégái is :D

a bordélyban mindenkinek azt mondják

Maradj iligy

A helyes is elég jó hől.
A legrosszabb dicséret amit nőtől kaphatsz az az hogy okos vagy. Ezt simán lehet inzultusként is kezelni gyakorlatilag.

Kéne posztolni.

kéne új Ákos nagylemez

Ez hől. De jó fajta. Mostanában kevesebb jó zenéje van. Vissza kéne nyúlni a gyökerekhez.

Ákos maga a gyökér

nekem a 2084 nagyon bejött hől

De hát te még mindig hallgatod, hogyan menne vissza a gyökerekhez?

bár itt teszem hozzá hogy én bonanzánon vagyok szóval ízléseink eltérhetnek

ez nagyon krindzs banter lett család, ömm magad

Ez hől.
Ha nem mobilról lennék, erre kapnál egy ÖMM díjat.

/kurva anyátok/ FINA találkozó a kivetítő előtt!

kösz tesi de jobb dolgom is van

Mi az a Bonanza?

ömm

Ákos bandája a '90-esek elején, a "magyar depesmód"

Mit gondoltok a neger lanyakrol?

bonanza (plural bonanzas)

(mining) A rich mine or vein of silver or gold.
The point at which two mother lodes intersect.
By extension, anything which is a mine of wealth or yields a large income or return.

Vagyis mit jelent?

ja bocs, félreértettelek
lásd

Mi a faszom ez a kép?

Azt hittem japán szó lesz.
Mondjuk tényleg gazdaggá tette :D

a banzai az japán

youtube.com/watch?v=rvDqo45Wcn0&list=PLzuVOdHi1cEzzzRHENI3ManDVamTKS_iQ

egyik legjobb album hől

Azt tudtam, csak ebből téves következtetésként levontam, hogy akkor a "Bonanza" is az lesz

nem víb volt Áos, csak talált két random szót a laktanyakönyvtárban '86-ban ami jól alliterált

Ákos*, természetesen

>aéa nincs több közös fonáléneklés
>csak a rák maradt meg a reddit sorköz
youtube.com/watch?v=HRmhSZuHjYQ

>ARCOD AMIKOR ELFOGY A SZÜRCS

gólyatáborban ezt (is) énekeltem mattrészegen
régi szép idők...

amúgy tényleg drogozol vagy csak hülyéskedsz?

kaphatnék egy lefutást erről a threadről?

>thread
>nem fonál
Újbuzi

>rák
>fos
>geci
>hányás
>fing
>zsidók
>niggerek
>szarás
>ronda kurvák
>fasz
>pina

a fele nem is fordul itt elő te mocskos cigány

...

melyik fele te köcsög patkány?

A szürcs teljes mértékben legális.

mirő beszélsz?

ja bocs azt hittem ez a kokós ánon volt, már rájöttem hogy ez az energiaitalos

legalább megerőltethetted volna magad h ne csak random 6 éves káromkodásokat mémnyilazzál be te varacskos szarúr
ezért szar az az összes postád, és ezért vagy szar te magad is

Forró betonon hasalok

én is itt vagyok de az nem kokó hanem spuri és a váasz igen

akkor jó hamar lecsúsztál a lejtőn

pedig lefedtem a fonál eddigi összes témakörét te koszladéklakó senkiházi

te csak értesz hozzá zacher, menj zabálj meg 3 zacskó csipszet az majd jot tesz neked

skacok közös recsi lolihentaira?

kedden meglátogattam a loli unokahúgaimat

ma este BULI LEEEEEESSSZZZ
youtube.com/watch?v=ItQ-0IAvce0

...

a 3d loli szar hől
most mi van?

such wisdom
so true
wow

viccesek ezek a memri mémek

Enzsi elmélkedik az emelésről:

Healthy lifestyle making your mood better. Working on your body is not important because of you may look eyecandy with all the abs and muscles. No, this is not important at all, just a „side effect”. Training your body regularly makes you healthier and live longer. So make sure to not overdo and damage your body with extra heavy weights. Same thing goes with healthy food. If you eat right, you can notice the effect very soon. If you eat everything without thinking, you may have bad stomach, got bloated, your skin aging very fast and I can write many other bad things about the inner body damages as well. After 25 you can’t eat everything without any side effect. You need to be more careful and thoughtful about your meals. And if you do, your body will be really grateful and you will see the changes very soon. With the right food you can make your skin and body look better and your inner organs work more properly.

az igaz, de mi köze ennek a lolihentaihoz?

na ja de ezzel a magatartással max valami szálkás hegyi ember szintjére tudsz jutni, ha olyan akarsz lenni mint egy görög szobor akkor szépen felrakod az extra súlyokat és nyomod a kreatint meg a fehérjeport