/polska/

edycja nocy letniej
pewnie umrze ale chuj mnie to

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EeAzk5FRKcM
tvp.info/33448532/nie-zwariowalam-spotkalam-boga-jak-mloda-szwedka-zwiazala-sie-z-dzihadystami
youtube.com/watch?v=1iPXYkInK9k
en.wikipedia.org/wiki/Druzhina
twitter.com/SFWRedditImages

moi przodkowie :)

...

ponoc raz prawie sfapał do jakiegoś trapa z szona i rozstrzelali mu całą rodzinę

poznaje ten model

a-ale trapy to nie pedalstwo, tak mówili.

>oglądaj sobie animaja a w tle za tobą pichci się na wolniutkim ogniu najlepsza cukinia tej dekady
ech, co za życie

>4 posters
to się doczekałem, aż poszli spać.

>dzisiaj woodstock
>jutro finałregat
normictwo mnie ogarnia

i bardzo kurwa dobrze

hej

>finał regat
musiałem wygulować o co chodzi. nie wiem, czy to dobrze.

po namyśle stwierdzam, że nie powinienem był w tym poście postawić przecinka. także dobranoc.

>nie wiem, czy to dobrze.
W sensie że mało znane? Story of Szczecin w jednym zdaniu.
W sumie ciekawsze od samego woodstocku. Możesz pooglądać setki jachcików dużych i małych (bo poza tymi głównymi uczestnikami ciągnie się za nimi "ogon" mniejszych jednostek, plus szeroko pojęci lokalsi wyciągają zewsząd swoje odpicowane łódeczki), po wielu nawet połazić, pogadać, a jeszcze lepiej napićsię z ludźmi z dosłownie całego świata. A jakieś tam koncerty czy poboczne atrakcje w stylu "dni świebodzina" to chuj żbsz.

najlepsze jest to imho że przez te pare dni szczecin wygląda jak prawdzie europejskie miasto i zapominasz że jesteśw polsce

Czas, abym i ja ułożył się do snu jak grzeczny chłopczyk
Tu byłem, OP, dnia 05.08.2017 o godzinie 4:17

nie ide spac
user

eh anoni czy jest jakiekolwiek dobre community co ogląda te słynne chińskie bajki?
Sup Forums to rak, tutaj też mega w chuj autyzm, a pozostałe serwisy to normictwo

eh anoni...

to czego ty kurwa chcesz? skoro nic i nigdzie ci nie pasuje

Miałem właśnie napisać przydługi komentarz/podsumowanie/opinie/tl;dr w pewnym wątku o powstaniu warszawskim na podstawie swojej wiedzy i oceny przebiegu wydarzeń, ale sprawdziłem fakty z wikipedią i po różnych wyguglanych stronach i po stwierdzeniu że niektóre fakty nie zgadzają się w 100% z tym co napisałem, postanowiłem zaniechać publikacji komentarza i przemyśleć sytuacje jeszcze raz.
Nie żebym się łudził że to znacząco zmieni moją ocenę, ale wolę nie postować głupot które mogą mieć potencjalny wpływ na innych kiedy moja wiedza jest na tyle gówniana że robię elementarne pomyłki.
To najdłuższy komentarz/tekst jaki w życiu (nie)napisałem. Spędziłem na niego całą noc.
Takim ludziom jak mi powinni stawiać pomniki. Nieskromnie uważam się od dzisiaj za bohatera internetu.

>pytaj autystów gdzie jest mniej autystycznie

youtube.com/watch?v=EeAzk5FRKcM

Elo robaki

to ja korzystając z okazji też się z czegoś wyżalę:

NAPISZĘ WIELKIMI LITERAMI, ŻEBY WYRAŹNIE ZAZNACZYĆ TRZECIĄ WARSTWĘ IRONII.
OBŚMIEWAM TERAZ GRUBO CIOSANĄ KARYKATURĘ.
PATRZCIE JAKI GŁUPI JEST TEN CZŁOWIEK, CO GO WYMYŚLIŁEM WŁAŚNIE.
DOSŁOWNIE TAKI WYGLĄD WASZ.
SSIJCIE MI TERAZ KURWY.
BOKI ZRYWAĆ PO PROSTU.

ok, dziękuję za uwagę.

no elo

Naprawdę to tak. I jakoś tak on ma wyglądać. Taki z brązu. Przyniósł bym tam kwiatów.

tvp.info/33448532/nie-zwariowalam-spotkalam-boga-jak-mloda-szwedka-zwiazala-sie-z-dzihadystami

Miała w życiu wszystko – dom, kochającą rodzinę, przyjaciół i chłopaka oraz perspektywy na przyszłość. Młodej Szwedce Annie Sundberg to nie wystarczało. wciąż poszukiwała własnej tożsamości. Poznanie starszego od siebie muzułmanina w jednej chwili zmieniło jej życie. Z własnej woli wybrała islam i dżihad u boku męża terrorysty oraz jego radykalnych współwyznawców. – Nie rozumiem, jak mogłam dać się zmanipulować, ale nikt mnie nie zmuszał – wspomina. Swoją historią zdecydowała się podzielić w książce „Żona terrorysty”.

Co sprawia, że młode Europejki wychodzą za mąż za ekstremistów, walczą u ich boku, ryzykując życiem swoim i swoich dzieci? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta. Niewielu mężczyzn, a tym bardziej kobiet odważyło się lub miało szansę opowiedzieć o doświadczeniach z życia codziennego dżihadystów, by można było pojąć ich motywację.

Problem ten towarzyszy obecnie wielu rodzinom na zachodzie Europy, których bliscy zdecydowali się wyjechać w rejon Bliskiego Wschodu, gdzie toczy się regularna wojna. Tysiące młodych obywateli Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Holandii, Niemiec czy Szwecji od 2014 roku walczy w szeregach tzw. Państwa Islamskiego. Niektórzy z nich ponieśli śmierć, inni wracają do swoich domów jako tzw. „sieroty po kalifacie”.

Wiedzy na temat tego, czego tam doświadczyli dostarcza przykład Anny Sundberg, która aż na 16 lat dała się zawładnąć niewielkiemu, wojowniczemu odgałęzieniu fundamentalistycznego islamu, jakim są salafici.

...

czemu tylko ja piszę, a wy śpicie

bo cie nie lubimy

elo wstałom (ono)

po chuj wklejasz moral panic z prlinfo jak jest nawet nieśmieszne

zdeh

>to uczucie gdy masz 22 lata a dalej oglądasz shouneny

gothic 3 bardzo mi się podobał żbsz

postujcie cos

youtube.com/watch?v=1iPXYkInK9k
Niemiaszki potrafią jednak coś zrobić.

nie pierdolcie tyle bo was zjedzą motyle

robię to
kim grać?

wypierdalaj od razu na varant, pomagaj koczochujom

wstalem
ale zaraz wychodze
to sami tu gnijcie lmao

Mi też. Nie rozumiem hejtu na niego, jest inny ale jest dobry

zaraz będę jesc hamburgery :3

a podzielisz sie

Jak myslicie panowie mogę połączyć pracę dla której trzeba rozmowiać po polsku bardzo dobrze

tam napisano że trzeba mieć level advanced..

no ten chory psychicznie Norweg który tu przychodził i mówił po jednym wyrażeniu takim jak "ja piję mleko" miał 9% znajomości na dualingo
to ty chyba już jestes advanced

>666
nikt nawet nie zauważył

ok....

>połączyć pracę
Chuj wie, ale nieironicznie życzę powodzenia.

mam nadzieję że będę miał kilka dni żeby nauczyć się nowych słów i wyrażeń

trzymam kciuki!

>11:46
No ale w sumie lepiej jak masz paść dupsko rano, więcej spalisz kalorii jak będziesz oglądał animce od 12 do 2 niż np. od 16

Jak Polacy mówią "advanced"?

>W wieku 89 lat zmarł wybitny polski logik i filozof prof. Bogusław Wolniewicz. Był komentatorem wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych.

NIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

zaawansowany

dopadli go

>tam napisano że trzeba mieć level advanced..
gdzie niby napisano , ze trzeba miec taki stopien znajomosci? nigdzie takiego nie widziałem

O KUR-

kto

postowac cysia kurwa

Koleś z radia maryja.
Od innych kolesi z radia maryja odróżniało go to, że miał chociaż minimum sprawności i uczciwości intelektualnej co pewnie wynikało z tego, że był profesorem, a nie "profesorem".

pedale

Język polski nie jest dla mnie ojczystym i nie myslę że mam zaawansowaną umiejętnosc. Lecz mam silny interes do tego języka, lubię polską myzukę. Mam nadzieję z tą pracą zmogę mówić lepiej i się stać cennym pracownikiem.

czy dobrze? list do pracodawcy

romek to ty?

zmogę : zwyciężyć kogoś; pokonać; zmęczyć
stać się* przedstaw na odwrót

nie myślę że -> nie wydaje mi się, że

zaawansowaną umiejętność. Lecz... -> opanowałem go w zaawansowanym stopniu, lecz...

silny interes do tego języka -> duże zainteresowanie językiem

zmogę mówić -> nauczę się mówić
się stać -> stać się

autym? to ty? XDDD


hahaha

marysia to ty? XDDD nie, kurwa to tylko moja schizofrenia bo "zapomnialem" wziac leki hahaha postuje teraz na czanach, zasrywam animkiem kurwa jak super xddd


ej karol to ty? co jaki karol? XDDD kaorl to wytwor twojej wyobrazni chory skurwielu, tak samo jak marysia


haahaha, postuje sobie i udaje ze jestem anime dziewczynkom hahah XDDD JEZU JAKA KURWA ZABAWA

dzęki

Po polsku jak mówisz, że masz interes w czymś interes, to znaczy że chcesz na tym czymś zarobić i ogólnie takie zdanie się kojarzy raczej źle.
Po prostu napisz, że interesujesz się bardzo językiem polskim itd.
Po "mam nadzieję" jest zawsze ",że" jeśli masz zdanie, albo "na" jeśli chcesz powiedzieć np. "mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku".

>zmogę mówić -> nauczę się mówić
raczej - będę potrafił mówić albo poradzę sobie z mówieniem

USD 3,57 EUR 4,24 CHF 3,69 GBP 4,69
złoty się umacnia

W jakim klipie Firmy Popek rzuca rowerkiem który stoi po jego drodze?

na pewno nie do euro

>złoty się umacnia
ale le Morawiecki to najgorsze zło bo tak pastor z Lublina powiedział c'nie?

Na serio mówię że polski nie jest dla mnie język ojczysty i jeszcze nie nie wydaje mi że opanowałem go w zaawansowanym stopniu, lecz jestem duże zainteresowany tym językiem i mam nadzieję że nauczę się mówić lepiej i być może ta praca pomoże mi, i zmogę stać się dobrym pracownikiem.

Dobrze?

...

ale jesteście zjebani

>lecz jestem duże zainteresowany
jestem *bardzo zainteresowany
>zmogę
będę w stanie

to nie złoty się umacnia tylko bitcoin

>zmogę
pomimo ze w terazniejszym w poslkim jest mogę to w przszlym tylko jest będę mogł. Czesto też uzywa się 'będę w stanie' 'poradzę sobie'

Mati to niech kurwa vat oddaje, tak powiedział właściciel wyszynku z Lublina co mu ostatnio papiery tłumaczyłem

ja nie wiem.. to może się skończyć jak wielki pozór, gdy, naprzykład dają mi jakis test i ja napierdolę tam tyle pomyłek

ale to może być dobrym szanse dla mnie i znów przestam neetować

>ale to może być dobrym szanse dla mnie i znów przestam neetować
To już chociaż dlatego warto.
W najgorszym razie zawsze zobaczysz, jakie mają wymagania co do języka i innych spraw.

no dlatego kurwa nie pisz tego zdania do CV tak idealnie po polsku bo będą mieć za wysokie oczekiwania

być może lepiej "językiem ojczystym"?

>wikingowie musieli nauczyć polaczków co to wojsko
XD

BJORN!
en.wikipedia.org/wiki/Druzhina

to może pokazać im że z googlem i słownikiem mogę pisać

tak nie rób

Jakie neetowanie, ty nie jesteś tym sysadminem?

z każdym dniem przybywa rusków
zaczynam sie bać

Nie on nie jest. :3

jestem ekonomistą

Znaczy Ukraińców? Jak uważasz z kim pijesz i z kim się ruchasz, to nie ma co się ich bać.

to jest Saszka. Romek na tripa

ale nie piję alkochol

O kurwa jaki syf sorry ale twoja dziedzina to straszne gówno oby ci onerowcy palce połamali

I dobrze, też nie piję od początku tego roku.

>dziedzina to straszne gówno oby ci onerowcy palce połamali

nie zrozumiałem

grecki nie dokuczaj mu

ja już 6 lat ale nigdy nie miałem zależnosci