/ex-yu/

swish swish izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=3tmd-ClpJxA
blic.rs/riznica/istorije/brutalna-naredba-slovenacke-tajne-sluzbe-likvidirajte-sve-nekomuniste-i-njihove/sqc4z8w
youtube.com/watch?v=9DKGNywFCzA
twitter.com/AnonBabble

Gdje Nevenka Pospremac?

Paзбoли ce oд paкa.

prvi za crne andjele

Умpи oд cидe.

tackasti ja sam tvoj boy toy, radi mi sta hoces

...

>pazio ce o pa paci

'Cause I stay winning
Lay 'em up like

Swish, swish, bish
Another one in the basket

tko /škola za 3 sata/ ovdje?

жaлocнo

yo fuck that school is for nerds
you either have balls or go to school

REAL ANGEL HOURS

jos dva sata pa siptarko otvara pekaru

fakat su crni andjeli

pish pish bish

I hope you burn in the oven ya negro loving cucks

Пpe 5 дaнa caм пyшиo цpнцy кypaц

Tachkach

Kurcopushach

Koljach

kys threedot faggot

Trovach

anđeomrzci van iz mog eyua

samo crni andjelchichi

mokra sam

>njegov život je toliko dobar da piše romane na eksju i UVJERAVA druge kako je njegov život dobar na eksju u 3 ujutro u ponedjeljak
plakem epski srpski guzobol

OBO

odoh do pekare da kupim integralni hleb i burek sa pechurkama

pozz

Fakat su servi.

status serva: na aparatusima

šta su rekli mladi šiptari u ovo rano vrijeme

Бићe бoљe 2015.

kafica kafica kafi kafi ca kafi ca ca ca ca kafi kafi ca

Dok vekovima otimaju ono što je naše
Kažu da smo slabi, a mi se držimo još jače
Ne mrzim nikoga, al' ne dam ni na svoje
U našoj Republici Srpskoj braća nikog' se ne boje
Dok nas ima dole svaka kuća je Srbija!
Naša zemlja voljena Kosovo Metohija!

To cтe peкли пpe 2 гoдинe!

youtube.com/watch?v=3tmd-ClpJxA

youtube.com/watch?v=3tmd-ClpJxA

neironicno silujem replay

tackasti odgovara sam sebi kad ga niko drugi nece ma top cec familijou

wtf ja volim Miroljuba sada

?

znači izgledam ovako samo sa smeđim očima i smeđom kosom i dalje nisam sretan

znam 5+ ženski koje bi bile samnom al mi se neda tlaka mi je i svi koji me vide misle da sam ful sretan i kul tip iako nisam i neda mi se pričat sa normanima

>t. ackasti

blic.rs/riznica/istorije/brutalna-naredba-slovenacke-tajne-sluzbe-likvidirajte-sve-nekomuniste-i-njihove/sqc4z8w

fakat su komunisti

>Svi sveštenici, članovi raznih katoličkih redova, kao i njihovi najbliži saradnici. Ukoliko se iz taktičkih razloga neki sveštenici ne likvidiraju, treba paziti da ih se stavi na mesto koje im je primereno.

hehe ja bas s jednom thotaricom s tindera pricam
imam dobre sanse cini se ko kurva
samo je problem sto se cini malo bucmasta

Jel ima sta za uhvatit na tom tinderu?

jesi se ikada našao sa nekom butrom sa tindera? i kaj ono, koliko te lajkalo butri na tinderu i što to znači? kao lajka te pa ako ti je dobra joj se javiš i ono, kaj. očito je to dating site, odma se pređe na te teme ili pričate jebena sranja prvo tjedan dana?

moraš stalno biti online, ali da. ima kučki dosta. osobito mladih 18-20 što me začudilo.

treba ti ono pet dobrih slika i dobar si
1) jednu sa životinjom
2)juednu u prirodi/hobi (pokušaš tijelo ubacit u sliku da se vidi da nisi fat fuck
3) sa frendovima, ali si ti na sredini fotke i najočitiji
4) "šaljiva"
5) "zgodna"

frend je preko tindera našao neku malezijku od 34 godine, butra će se preselit u zagreb

mogo bi probat nesto udrit na toke hvala na pointerima

slabo ali ja nemam slika nikakvih par u wcu kaj sam opalio i to je to
i sve su glupe ko kurac na tome ili im se ne sviđam
odgovaraju u prosjeku sa dvije rijeci

jesi ti onaj koji cijeli dan shitposta ovdje jer mu je dosadno dok je na godišnjem?

>slabo ali ja nemam slika nikakvih par u wcu kaj sam opalio i to je to
pa zar toliko licis na govno

Di ga je taxi, jel se ubio

jesam taj sam
sjetio sam se kako je bilo kad sam bio neetara pola godine
crna vremena prijatelju

>govnokožci
>u mojoj hrvatskoj

interesuj se ti za svoje dugove sto trebas zidovima vratiti majmune

Majmunko znas li kako kazu ameri "pazi sta zelis mozda ti se i ostvari", ne bih lepo prosao druze, ali bukvalno, mislim da bi te ne samo tukao vec i maltretirao do te mere da bi nosio pelene za ceo zivot od trauma i pio i jeo na slamcicu i venu. Jebena klempava mentolcina, sisica sa interneta pokusava da bude mangup, jbga internet je pa sve trpi sta reci drugo, idi sada pitaj mamu da li mozes jos malo da budes za kompom
Zivota mi pricam sada drugaru....nije to tuca nego bih te bukvalno satima moguce i danima maltretirao do mere da bi verovatno izvrsio samoubistvo

vjerujem

ovo sam ja inace

ovo sam ja inace

ovo sam ja inace

vjerujem

stop listening to mp thompson

ovo sam ja inace

vjerujem

stavi sliku

Ohayo!

hrvoje kaj cemo staviti da predstavlja naše hrvatsko
pa tomo posto nemamo historije stavitit cemo jebenu igru iz perzije
hahahahahahahhahahahahhaha

nisam i neču se slikat zašto si zločest i nagovaraš me

piss off cunt

>crvati

aww zvucis ko curica :3

plakem epski srpski guzobol traje satima

baš si zločko

vjerujem

ovo sam ja inace

C П P Ж Ж

gimme ya fuckin bus money or ill kick ya fucking head in god bless

Slika je repost!
Očekujte požudne i jadne strance!

jokes on you croatian whores already stole all my money

uske mi gace

My cousin is selling Sydney to Chinese, plot by plot and house by house. Your government gives him subsidies. he is a big part of the reason an average working Australian cannot buy a house.

kakav dudlac ovaj tackasti
ajde leci jazavac cijelu noc si ovdje

Jeди гoвнa бpe никo тe ништa нијe питo.

DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ DUĆ

oduvek sam zelela da mi decko stavi prst u guzu dok me jebe
kako da nagovestim a da nije blam?

postaj sise sa timestampom

postuj noge

O C E K
C
E
K

dodjes ovde jednom u sto godina i mislis da treba da ti se klanjamo, ma duvaj ga opeglana picko, idi opeglaj tu kosulju bajo lol idi ocetkaj onu leptir masnu batana? ti od pre hrista? mozes biti i od pre hamurabija ali ti si niko i nista ovde, mi koji smo ovde radnim danima smo prave face, a ne vi koji vikendom i kad vas svi odjebu dodjete ovde da istresete svoja mlohava jajca, e moj ti, tvoja slika bledi, niko je i ne prepoznaje vise a i oni koji te poznaju vec su te skuzili, izdao si takozvane drugare takozvana legendo, prodao si ih za instagram lajkove od ljudi kojih si se grozio nekada, prodao si ih za parce masne poljske picke (jaka ti picka), prodao si ih za snove koje nikad neces dosanjati i ti ces meni da kazes njufeget, njufeget si ti bajo moj, od stare slave se ne zivi (jaka ti slava), jedna slika ne cini prolece, ili jesen, kako ti je volja, jer su ti jeseni bile tuzne, picko.

HAHAHHA
Ja da sam okinuta? Jedino sto okidam su novopederi kao ti, sa svojim copypastovanim sranjem. Da li si ti u stanju da kriticki, i logicki razmisljas? Ili mozes samo da bljuvas neke meme odgovore? E pa stvarno. Ja sam uspjesna zena koja je uspjela u zivotu. Nemam kredita, nisam obavezana duznoscu majke (koja je nepotrebna jer je simbol patrijarhata na ovim prostorima)
Sa otvorenim ustima, rukama i pickom primam svaki kurac jer mogu i jer imam prava na to. Ja sam kurva pa sta? A ti si jebeni djevac! DJEVAC DJEVAC DJEVAC
ti nisi jebo sa svojih 35 godina, i tvoj otac se premislja o suicidu da se rijesi muka postojanja i ocinstva nad tobom! JE L TI SAD JASNO, picko mala upisana

tako je jedi lubenice nigeru kupi si I KFC

jebeni balkanci, to je americka for a da svi nigeri jedu lubenicu I KFC

Kako da ja, prosjecni Sup Forums autist, nadem djevojku bez da mi ispadnu špagete? Da li je to ikako moguce, trebam li se truditi ili da jednostavno odustanem i prihvatim da cu provesti cijeli život sam?
Studiram na FER-u, ako išta pomaže.

Malo odem na /lit/ i gledam dosta podcasta, imam nadprosjecno znanje o literaturi u usporedbi s prosjecnim normanom i serem po stvarima tipa Harry Potter i zbog toga normanima djelujem koliko-toliko "pametan", ajmo rec. Idem s ekipom tu i tamo van pa se pošteno odvrnemo i nije mi toliko problem voditi i održati razgovor s odredenom djevojkom, koliko nemam iskustvo s umetanjem jezika unutra i ostatkom posla što se fizickog djela tice. Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?

Jao kako mrzim trgovacke centre, sve puno normija odvratnih, multikulturna glazba svugdje, degenerasta odjeca bez imalo kulture. Nisu ni svijesni u kakvom nam je stanju civilizacija, niti su ikad culi za rat rasa koji je uskoro pred nama.

evo zašto ne želim curu iz hrvatske, niti osnovne politicke stavove nemaju, cemu ce mi te djecu ucit dok me nema, neokapitalistickom neoliberalizmu?

politika prožima sve sfere društva, naš život najviše odreduje ekonomija, koja takoder proizlazi iz politike, tko se ne želi baviti politikom, politika ce se prije ili kasnije baviti njim. politika može znaciti razliku izmedu života i smrti. nisam ponosan na svoje politicke stavove, nego su oni nužni za moje preživljavanje, kao hrana i voda. da se bar ne moram baviti politikom.

moji politicki stavovi nisu produkt mema sa cena jer sam tu tek odnedavno, nego ih gradim cijeli život, od djetinjstva. od žene ne tražim neki konkretan politicki stav, nego BILO kakav. znaci da je imalo u životu razmišljala o problemima ovog društva, to je vec nešto. razlike lako možemo izgladiti kroz politicke rasprave. ako je smo ja i ona normalne osobe, i složimo se da je nešto jednostavno logicki tocno, onda cemo oboje to valjda prihvatiti. možda i ona malo izmijeni moje politicke stavove, tko zna.

dok ove sa videa, vjerojatno misle da je vrhunac života naci stalan posao i uzeti kucu na kredit. politike se groze, a kada dode razdoblje kada nitko nikome ne daje posao, onda politika 'dode po njih'.

i nisam trošio vrijeme na pravljenje mema, od svoje punoljetnosti glasao sam na 3 izbora i 3 referenduma, eto to sam ucinio za politiku, a ti?

pogledaj kako je britanija vec u kurcu. zapadna europa ce propast ko zapadno rimsko carstvo a mi cemo ostat ko bizant

INTERVJU: Ivan Pernar - Vladari iz senke imaju plan za smanjenje broja stanovnika! (28.08.2017)

youtube.com/watch?v=9DKGNywFCzA

doduse puno je toga izostavio

ubij se tackasti

Ovi retardi sto govore da je Ivan Pernar ustasa samo zato sto je Hrvat, 555-333 jedino resenje. Dokle ce te vise da se delite na ustase i na cetnike, imbecili.

Bravo Pernar! Shadilay!

Vjerojatno mamac, no zagrist cu. Lurkaj koncima da stekneš uvid kako se ovdje komunicira, kako se ponašati kako ne itd.

I da, stavi sise s timestampom.