/ex-yu/

koale su slatke izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=cltCwCN_qdc
vijesti.me/vijesti/izgubljeni-poljak-zapalio-vatru-da-bi-pokazao-gdje-je-pozar-zahvatio-citavo-brdo-952183
youtube.com/watch?v=iAMXXh_nkPs
youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg
youtube.com/watch?v=tzvXTMsLweU
jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/doznajemo-tko-mladi-manijak-s-krka-koji-je-spustenih-gaca-nocu-zaskao-turistice-u-gluho-doba-noci-ispred-kuce-iskako-bi-iz-grmlja/6469033/
twitter.com/NSFWRedditVideo

prvi za watu
youtube.com/watch?v=cltCwCN_qdc

drugi za bazzograd

>cikla

vijesti.me/vijesti/izgubljeni-poljak-zapalio-vatru-da-bi-pokazao-gdje-je-pozar-zahvatio-citavo-brdo-952183

poljaci i česi najgori turisti

...

>makaze

Česi bar ubiju samo sebe
Ovaj poljak je imbecil

MAKAO

Ovo je prvi put da sam u ovom threadu od 2013, sto sam propustio?

a sta ti tu mene prozivas? koliko ti dece imas picka ti strinina corava?

Nije te dugo bilo?

youtube.com/watch?v=iAMXXh_nkPs

>ook si na masi, ubijaš se u teretani bolesno i rasteš opako
>ook kada te svi dečki u tvrtci hvale koliki si
>ook žene totalno ignoriraju tvoj izgled
>ook proguglaš i shvatiš kako sve žele mršavce sa malo širim ramenima i pločicama
>ook shvatiš da se samo pederi i očajne debele pale na tvoje tijelo
kada ste shvatili da ste hodajuća mema? kada ste shvatili da je masa zapravo maćeha a ne majka?

*noga*
*ali promasim te namerno jer smo ipak ortaci i ponovili smo ovaj razgovor 30 puta*

Бићe бoљe 2015.

>ook uskoro cemo biti bolji i napredniji u mentalitetu od divljaka kao sto su crvati
jedva chekam

nemam još ali imat ću za 9 mjeseci kada dobiješ brata bugare crni

ovo je dobra prica

gdje i kako da počnem?

zao mi je ali nisam shvatio jer nikad nisam to ni bio
uvek sam bio mrsav
samo malo da se razbacam u teretani i to je to od mene

zadnji put kad sam tu bio se sirio nekakav manifest lika opsjednutog nekom weaboo zenom na internetu

MAKAO

vjerujem

o-pa!

ajde mars napolje jesi me cuo pizda ti materina

kako si jebena

DA
I REMEMBER NOW

jadni mali traktorko umire od bolova

znaci izgledam ovako samo sa smedim ocima i smedom kosom i dalje nisam sretan

znam 5+ ženski koje bi bile samnom al mi se neda tlaka mi je i svi koji me vide misle da sam ful sretan i kul tip iako nisam i neda mi se pricat sa normanima

>on radi to da može jebat

to mi je omiljeni momenat dbi

>>ook proguglaš i shvatiš kako sve žele mršavce sa malo širim ramenima i pločicama
ovo sam inace ja

normalno
pa to je mozda i najneverovatniji momenat u ovako nekom snimku
mislim u sred guranja i pocetka sukoba on je smogao snage i vremena da se seti da doda komicni zvuk na svoj pokret
ovo je neobjasnjivo kako i zasto je to uradio

radi zgibove svaki dan
uleti nekoj ženi na cesti samo ovako bezveze i počni pričat o nečemu
pripremi malo temu unaprijed ako nisi pričljiv tip
jebat ćeš samo tako

a ako ne želiš, ne želiš.

jebiga jer ne jebu mene
kaj da delam?
ali mišići su za muškarce, čini se

zašto onda ne jebeš?

jel ima neko druge delove sem tog, znam da ih je bilo pa su obrisani :(

studiras nesto tipa filozofija

youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

youtube.com/watch?v=RNCx_l38HMg

obrisali su drugi deo iz nekog razloga

heh koja slucajnost
i ja ovako izgledam samo imam i malo brade i brkova

>zašto onda ne jebeš?
zato sto sam asocijalan a i 176cm sam visok
ovi milenijalci hibridi su me vec prerasli picka im strinina corava

hvala ti sto dodjes i okacis ove snimke iako si albanac grbavi

>ovi milenijalci hibridi su me vec prerasli

Malo odem na /lit/ i gledam dosta podcasta, imam nadprosjecno znanje o literaturi u usporedbi s prosjecnim normanom i serem po stvarima tipa Harry Potter i zbog toga normanima djelujem koliko-toliko "pametan", ajmo rec. Idem s ekipom tu i tamo van pa se pošteno odvrnemo i nije mi toliko problem voditi i održati razgovor s odredenom djevojkom, koliko nemam iskustvo s umetanjem jezika unutra i ostatkom posla što se fizickog djela tice. Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?

stvarno zalosno

legendarno 1991 godiste ovde
haha sta je pederi jel pocinje skolica za koji dan hahahhahaha
>anone gasi taj kompjuter i na spavanje sutra imas kontrolni
>prestani da igras igrice po ceo dan pogledaj na sta licis imas dvojku iz fizickog

krindz

jesi jeba junferu?

HAHA OVOVVOVOVOVOVVO

nikad nikome nisam pozeleo ovoliko ozbiljno da odjebe odavde i da se ubije mamu ti jebem onu reditorsko maloletno rikimortijevsku

c-c-chitam z-z-zizek i sh-sh-shekspir

haahhahahaah

voleo bih da sam na njihovom mestu
dani skolice su bili najbolji i najbezbrizniji dbi

samo pisem da kazem onom fegetuy sto mu je cura duckala nekom liku zbog mustanga da je feget, feget si.

>Da li alkohol ozbiljno pomaže glede toga ili je to mema?
Pomaže. Nacvrcaj se toliko da budeš sretan i samo dođi u noćni klub, izabrei neku curu koja nije s dečkom, kada se sretnete pogledom samo joj se jebači nasmiješi i uleti ples ovo ono
Meni je to doslovno upalilo, bila je viša od mene za glavu i plavuša

Nije se ponovilo s tolikim uspjehom...

evo ga stigao je i govnarko

samo pisem da kazem govnarku sto laze napaceni narod ovde da je govnarko, govnarko si.

to je zato sto si nezreo
prestani da budes picketina i trgni se malo
skola je bila gubljenje vremena i ti to znas

ovo
ateisticka debilana

>i ti to znas
bobo...

6. septembar
21h
Pink Televizija

POCINJE ZADRUGA!

*DOBRO znas

aloooo maloletnici ne pokusavajte sad da se izvlacite da ste staropederi jebem li vam nanu naninu ajde murs da spremate ranac za skolicu

uh jedva cekam

>ZADRUGA
>za druga
heh jugoslavija je stvarno bila bazirana zemlja
steta za sve sto se desilo

Znaci jucer sam se rA-zlupo ko picka ono. I otvorio sam si ovaj kozel lager 10kuna dode 4.8 volume, mislim boli me kurac za to. U nadi da ce me prestat bolit glava znaci raspada se, mali moza u kurcu skroz ono. Kako ste vi jebote? kaje? O cem se radi objasnite mi situaciju?

O B O
V
O

kakve ste vi ovde vocne tortice, gori nego Sup Forums.
ova daska nema nikakvog smislsa, Sup Forums sa zastavama i vi idioti sa nekim vasim elitnim mmijama.

>skola je bila gubljenje vremena i ti to znas
da, za dekoratere zidnih povrsina

youtube.com/watch?v=tzvXTMsLweU
4:17 hnnng
jel se svet zaista sprema da legalizuje pedofile
mislim ova marija fufa nema sanse da ima preko 15 godina

Kako da ja, prosjecni Sup Forums autist, nadem djevojku bez da mi ispadnu špagete? Da li je to ikako moguce, trebam li se truditi ili da jednostavno odustanem i prihvatim da cu provesti cijeli život sam?
Studiram na FER-u, ako išta pomaže.

ubi se govnarko

Jebi se.
HAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA

bas ima gotivnog caleta dbi

sve > govna >> studenti >>> autosovinisti(drugosmrdijanci)
izracunaj sam iz ove jednacine koju niko ne moze da negira

>jel se svet zaista sprema da legalizuje pedofile
Isuse ajde bar nešto
Jebem ti ova modrena vremena i ljevičare, ajde bar da i ja malo profitiram

kako ti znaš kako je to krvarit iz pičke 40 godina, svaki mjesec svaki dan i pola od tih puta završavat na hitnoj zbog odljeva ili zbog potreba inekcija protiv bolova, nošenja djeteta i svega ostalog
možda je tebi to najgore samo zato što to nisi osjetio ovo ostalo
jednako vrijedi i za mene, no iskreno radje bih osjetila bol jednom u životu koja me skoro dovede do smrti nego nešto što će me cijedit pola mog životnog vijeka i istiskavanja 3 i pol kile iz otvora koji je 15 puta manji od onog što izlazi

>Studiram na FER-u, ako išta pomaže.

>>>
jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/doznajemo-tko-mladi-manijak-s-krka-koji-je-spustenih-gaca-nocu-zaskao-turistice-u-gluho-doba-noci-ispred-kuce-iskako-bi-iz-grmlja/6469033/

ali mama ja sam zapravo u tajnom kultu sa ostalim jugoslavenima to nije faza
mi smo pravo tajno društvo čak imamo i svoja pravila ponašanja :) !!!
Vjerojatno mamac, no zagrist cu. Lurkaj koncima da stekneš uvid kako se ovdje komunicira, kako se ponašati kako ne itd.

I da, stavi sise s timestampom.

vidim netko nije u discord serveru

O V O ubija sve studente i drugosmrdijance

kako vas prca dominique, bulju vam pomera

ovo sam ja inace

ne želim raditi na poslu svaki dan
želim raditi od doma 4 dana u tjednu
dnevno gubim 90-100 minuta samo na put do posla i nazad
kako nagovoriti šefa?

baš si zločko

>kako nagovoriti šefa?
popusi mu

nisi

heh jebeni zelimir a dante vas prca dok dominik vas rekta a nebojsa leluje sve dok govnarko troluje,pederko klima glavom,tanjurko vristi a balavko pise cirliciom

jesam taj sam
sjetio sam se kako je bilo kad sam bio neetara pola godine
crna vremena prijatelju

>zastava
svaki put

haha ovo jebote lolnica

Moja tri najdraža filma? Pa ono, znaš, Seven Samurai, Oldboy i Ikiru. Znaš li uopće tko je bio redatelj Seven Samuraia i Ikirua? Ne, vjerojatno ne znaš. Pa, to je čovjek po imenu Akira Kurosawa i ne očekujem da znaš tko je on jer si ti ipak djevojka i vjerojatno ne gledaš filmove koji su izašli prije 2000. Voliš filmove? Sumnjam u to, droljo, ti voliš flickove. Gledaš sranja poput Adama Sandlera i Kevina Harta. Što ja gledam? Ja gledam prave filmove. Filmove koji imaju preciznu filmografiju. Filmove koji su dovoljno vrijedni da ih se gleda u najprestižnijim kinima diljem svijeta. Kladim se da ne znaš ijedan japanski film. Ring se ne računa, zašto? Zato jer se ne računa. Filmovi strave su loši, ne mogu biti dobri, jedino ako nije The Thing u pitanju. Carpenter je majstorski režiser, jesi uopće gledala Escape From New York? Ne, naravno da nisi. Jesi igrala Metal Gear Solid igre? Vjerojatno nisi jer si djevojka koja cijelo vrijeme provodi na facebooku diskutirajući sa šupcima umjesto da cijeniš genijalan um koji je Hideo Kojima. Nego, da se vratimo na temu. Seven Samurai je najbolji film svih vremena i američke verzije tog filma su dobre, no nisu na razini Kurosawe. Jesi gledala Veličanstvenu Sedmoricu? I ne, ne verzija s Denzelom Washingtonom, iako je dobar glumac no šteta što je crnčuga, i ona bijedna isprika za glumca po imenu Chris Pratt. Govorim o originalu Stevea McQueena iz 1960. Da, naravno da ga nisi gledala, kladim se da nisi ni gledala ijedan vestern. I Back To The Future 3 se ne računa jer je sranje, samo jedinica i dio vezan za 2015. iz nastavka valjaju.
Odi u kurac, droljo jedna, nemaš pojma o pravim filmovima. Vrati se kad si pogledala cijeli azijski kanon i onda odi gledati Das Boot. Inception nije umno – savijajući film, 2001: A Space Odyssey je. Ali nemoj se njime zamarati, previše je težak za nekog poput tebe. Sad mi popuši kurac, može?

haha O w O

HAHAHHA
Ja da sam okinuta? Jedino sto okidam su novopederi kao ti, sa svojim copypastovanim sranjem. Da li si ti u stanju da kriticki, i logicki razmisljas? Ili mozes samo da bljuvas neke meme odgovore? E pa stvarno. Ja sam uspjesna zena koja je uspjela u zivotu. Nemam kredita, nisam obavezana duznoscu majke (koja je nepotrebna jer je simbol patrijarhata na ovim prostorima)
Sa otvorenim ustima, rukama i pickom primam svaki kurac jer mogu i jer imam prava na to. Ja sam kurva pa sta? A ti si jebeni djevac! DJEVAC DJEVAC DJEVAC
ti nisi jebo sa svojih 35 godina, i tvoj otac se premislja o suicidu da se rijesi muka postojanja i ocinstva nad tobom! JE L TI SAD JASNO, picko mala upisana

MAKAO

Eto ga. Eto ga opet. Pogledajte, svi! Postao je to opet! Zar nije on najsmesniji lik ovde? O moj Boze.

Skoro mogu da vidim tvoju pateticnu debelu siluetu u mraku, osvetljenu tvojim kompijuterskim monitorom koji je jedini izvor svetla u tvojoj sobi, smejuci se kao devojcica dok opet pises tu tvoju poruku i radis captcha. Ili mozda i ne radis captcha. Mozda si toliko odvratan NEET da si zapravo platio za Sup Forums pass, tako da samo biras koju ces memu ovaj put. Jedna od onih 'epskih' mema, zar ne? Zamisljam te malog govnara kako se smejes toliko jako dok klikces da ti je poispadao Smoki po podu, ali ok je, tvoja mama ce pocistiti to ujutru. O da, tako je. Jel sam zaboravio da napomenem? Zivis sa mamom. Ti si debeli isprdak, verovatno ju je muka tebe do sada. Toliko ju je muka sto mora da radi sve svaki jebeni dan, svaki dan, za dete koje provodi svo svoje vreme na Sup Forums govnopostajuci. Samo zamisli ovo. Imala te je, i onda je pomislila da ces biti naucnik ili astronaut ili nesto veliko, i onda si postao NEET. Pateticni autisticni NEET. Verovatno place pre nego sto zaspe svaki dan razmisljajuci o tome kako je lose i kako bi zelela da prosto nestane. Ona verovatno ne moze ni da pokusa da prica sa tobom jer sve sto kazes je "ZA TEBE ZA TEBE ZA TEBE." Postao si parodija samog sebe. I to se sve sto jesi. Tuzan mali covek koji se smeje u mraku sam dok se priprema da uziva u istom plesu koji je igrao milion puta do sad. I to je sve sto ces ikad biti.

jadni novopederi, umiru od bolova

Heh okinuta si duso, pa nesudim ti radi toga bio bi i ja da sam zena (kurva). Evo sad cu da ti lagano pojasnim pa da se joj malo popiskis u gacice, pretpostavljam da ces zadati neku epsku memu poslje mog pojasnjenja tipa haha vjerovatno nejebes ili haha imas mal kurac, ali dobro ti si ipak samo zena pa ti oprastam jer neznas sto radis.
Dakle ovako.
Muski nagon za seksom dolazi iz cistog primitivnog nagona koji je ostao jos od vremena pracovjeka. Razlog zasto se muskarac napali na zenu i zeli je jebati je jer mu taj primitivni zaostatak u evoluciji govori
>siroka bedra
>plodna picka
>jebi
Ali naravno taj nagon je vise nepotreban jer zivimo u modernom dobu kada nema potrebe da jebes sve sto vidis kako bi osigurao opstanak svoje loze.
No kod zena je nesto drugacije.
Naravno da i kod njih ima taj nagon za pravljenje djece
>veliki misici
>velik kurac
>m8 with him
Ali kod zena on cini samo 5 posto njihovog seksualnog nagona.
Ostatak njega cine socijalni i drustveni polozaj muskarca. To jest njegov polozaj moci u drustvu. Jer su zene tisucljetima godina sjedile na svojoj guzici u pecini dok su muskarci gradili svijet i gurali krvavo ljudski rod u napredak. Tako da je kod zena ostao taj nagon da se jebu sa najsposobnim muskarcima. Ali evo te klopke tog neprekidnog niza kod zena.
Svi znamo da su zene najnesposobnija bica na planeti zemlji
Dakle one nikada nece biti na vrhu u hijerarhiji moci
Tako da ce uvjek teziti za jebanjem najuspjesnih muskaraca ali ne jebanjem njih da bi storili djete i obitelj vec da bi podigli vlastiti drustveni polozaj jer su nesposobne "ljudske" izdrkotine
>nesposobne
>trebaju muskarce da budu netko i nesto
>jebu ih radi toga
>kurce
suzice na one koje gledaju na popisane vagine kao ljudksa bica

vjerujem

zas se meni cini da su novi milenijali (17-10) bolji od starih milenijala (18-27)
ti klinci su
>bazirani
>homofobni rasisti
>veci postotak njih ima curu
>slusaju rap i hip hop za razliku od starijihkoji slusaju narodnjake i pop glazbu
>bolji su u sportu neg stariji milenijali kad su bili u njihovim god
>mrze liberale
>brze sazrjevaju

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

uopste mi se ne svidja ovaj novi youtube interfejs