/polska/

edycja letnia

wolałbym tu w sumie

reportować gnoja
nie ma przyzwolenia na furgówno

nie wiem co gorsze
lovelive czy furryshit

ok, zareportowałem. Co teraz?
Tyle że tu nie ma żadnego furgówna. Zła nitka, debiru.

Hainekenik 650 nagle taki dobry

Idolki to trochę smród, ale przynajmniej nie futrzaki jebane.

anonki czy są na świecie ludzie, którzy idą przez życie bez żadnych stresów i napięcia / standardowego życiogówna inaczej full easymodo?

czy to każdy każdziutki jeden się tak pierdoli z czyms w swojej egzystencji, tylko jedni mają troszkę lepiej sytuację i większą wynagrodzenie pocieszenia, a inni gorszą i dostają chuj w oczy piach w dupe

każdy dostaje tą samą dawke stresu, podobnego kopa w dupe tylko niektórzy idąc zasadą "co cie nie zabije to cie wzmocni" rzeczywiście stają się silni i idą dalej przez życie a drudzy kulą się jak przerażone psy i chowają do piwnicy grać w gierki

powiedziałbym, że ci spikerzy motywacyjni, no ale wrabianie debili to ciężkonazwać easymodo

...

nie ma debilu co ty sobie myślisz

czyli każdemu gdzieś tam życie sra

filozofia to po co żyć ma w ten czas jednak relatywnie sens, pomijając wynikanie logiczne co implikuje

>furry gówno
To nie jest żadne furry, tylko animka cierpiąca na rzadką chorobę zmieniającą ją w dosłownie gówno. Zobaczcie jaka jest przerażona.

iisu wykurwiaj

Nie wiem czy dożyję jutra, a Ty mi tu z takimi przykrymi tekstami wyjeżdżasz.

chuj mnie to

Nie masz serca, user!

mam nadzieje że nie dożyjesz

;___;

>Nie wiem czy dożyję jutra

kurwo jebana szczęśliwa, żebyś żył i się męczył

też bym chciał

I'm going to Poland in 2 weeks with my hispanic friend that doesn't speak any Polish. Give me some sentences to say and I'll vocaroo them to practice my pronunciation.

grażyna pan bóg z samej ameryki przyjechał i chce nas błogosławić swoim głosem w naszym własnym języku

dawaj rób te ich kotlety w bułce burgiery, kroi ziemniaki na paski się usmaży i pojadę po te chemie tam do odrdzewiania srub co oni pijo do sklepu

a no i tą koszulkę z flagą stanów załóż, jakie nam się trafiło szczęście to marian osiwieje

cancel the tickets while you still can

lece do polski zeby zobaczyc moja babcie, ty kurwa debilu. Nie bylem w Polsce od 5 lata i po prostu chcialam cwiczyc moj akcent

t. angry autistic retard

ło pierun kurwiszcze GRAŻYNA

jego boskość z kraju wolności i marzeń nagle przemówił polszczyzną piękną to je CUD ja tobie mówie ty dzwoń po proboszcza niech msze zamawia

jezusiu, wyjmuje te buty na niedziel i garnitur zakładam, daj ten krawat co na ślub dostałem od mamusi twojej, łolaboga

schabowych zrób z ziemniakami i surówkę warzywną i marchewkowo, może zasmakuje, może się spodoba, może dobrze o nas powie w świecie, nie myślałem, że dożyje dnia takiego szczęścia, ja zwykły robotnik z zakładów produkcji maszyn rolnych, marian umrze na serce we łzach

What do Poles think about this piece of art?