/polska/

edycja zaraz na siłkę

Other urls found in this thread:

tunein.com/radio/Gop-FM-s141267/
youtube.com/watch?v=BCd0yhkczpI
pl.wikipedia.org/wiki/Chąśnicy
twitter.com/SFWRedditImages

dobrze ze zdeh

mam 183 cm wysokosci i 83 kilo, starczy masy?

DOOOOBRE
KURWA
RANO

strzez sie przyjaznego nieznajomego

dlaczego skoro jest przyjazny?

co to za normicka edycja

Anoni, jakie animu teraz oglądać? Ech.. szkoda, że już skończyłem Keijo, bo może oprócz 12-tego odcinka na którym się z lekka zawiodłem, animu było naprawdę zajebiste.

do roboty a nie bajeczki

nie wiem zapytaj cysia

nie ogladam ale ostatnio przeczytalem komiks initial d, teraz czytam akame ga kill

kurwa robię po 10 godzin dziennie, więc chyba mam prawo się zrelaksować te parę chwil pod wieczór?

za miesiac love live sunshine drugi sezon

kirino to szmata!!!!!

>robię po 10 godzin dziennie

Kurwa nie moge się doczekać na te teczki.

>robię po 10 godzin dziennie
POLSKA B XDDD

Jakieś dobre dla odmiany.

na czyje czekasz najbardziej

Ja sie już zesrałem żbsz

Na wszystkie żbsz, mam na nich wyjebane ale chce ich STEAM64 linie żeby wypróbować nowy exploit na łamanie kont.

cysia żbsz dostanie sie szmacie za atencjowanie w nitce

anonymusa śmiecia jebanego, który codziennie tu forsuje gówniany diskord

user.. ale wiesz idioto, że on tutaj nie postował nigdy?

A to takie nie typowe w Polsce? Tutaj się robi 12 minimum

xD

>tug kolejny dzień scrollujesz "heart-warming" na danbooru by czuć lepiej

ale u nas sie nie opierdala

Ani u nas, ale weź nie kłam bo byłem i widziałem.

>u nas sie nie opierdala
chuja, widzialem jak budowlancy robili kurwa

chuja widziales grecki

nie opierdala na taśmach gdzie cie brygadzista pogania jak niewolnika

To. Wielki bol dupy o cysia a sami go tutaj forsujecie kiedy on nawet nie siedzi na zadnych szonach

Hej

ja się opierdalam żbsz

>jak

siema

Wiesz czemu mówią na Polskę "Meksyk Europy"? Z powodu wszystkich tych metaforycznych siest. Polak zawsze znajdzie sposób jak nie chce robić.

>jak mnie brygadzista puści do kibla na przerwie
po co tak żyć

jak sie wita we szwecji?

>Wiesz czemu mówią na Polskę "Meksyk Europy"?
akurat z powodu taniej siły roboczej debilu grecki

Kupiłem sobie kiedys zestaw 10 szczypiec precyzyjnych (takie male kombinereczki) rozne ksztalty i profile, powyginane, waskie, plaskie i rozne fikusne i nie uzywalem ich ani razu do tego do czego powinno sie uzywac takich szczypiec poza wyrywaniem sobie włosow z nosa, do czego spisuja sie swoja droga wysmienicie.
Opinie?

90% moich narzedzi desu

Też se wyrywam szczypcami.

>"wiecie dlaczego na polske mowia X"
>wymysl powod z dupy

Nie, mieli nawet zamienić rogatywkę na sombrero

tunein.com/radio/Gop-FM-s141267/

Najlepsze do domowej kosmetyczki sa narzędzia chirurgiczne. Kto choc raz wyrywal sobie włosy kleszczykami chirurgicznymi ten nigdy nie wroci do zadnej innej metody.
Oraz: nie musze chyba mowic jakim skarbem jest taki zestaw kiedy jest sie nastolatkiem i przechodzi sie tradzik?

fuj

>zapomnialem picrela - najlepszy zestaw do depilacji ever

Kurwa anony nostalgia jest teraz dla mnie jak narkotyk. Jak żywy trup jestem i tylko dzień w dzień stare czasy wspominam. Da się z tego jeszcze jakoś wyjść?

Co ty niby z trądzikiem robiłeś zwierzu dziki? Wyciskanie i nacieranie spirytem nie działa?

ej gothic jest zajebisty nie?

Ale tak naprawdę, narzędzia chirurgiczne były niezbędne kiedy musialeś wyciągnąć butlę szampana z dupska

nie

What do you think about that Italian case where Polish couple got group rapen by some african monkeys?

zgadnijcie kto kupił sobie coś nowego!

>grecja w jednym poście

K A T O W I C E

Polska A, sam środeczek wielkopolski, a my tu kochamy piniądz bardziej niż Żydzi. Ostatnio szef powiedział, że jak ukończymy budowę w piątek, to sobota wolna (nie zaczyna się nowych budów w sobotę). Jak odjechał to majster powiedział: Panowie, szanujmy pracę, bo nam hajs za sobotę ucieknie. Trochę przesadziliśmy i kończyliśmy jeszcze w poniedziałek.

to ten slawny cys?

dojazd mam

a co moglem niby robic? Wyciskanie jest dla frajerów, prawdziwi mężczyźni nacinali skalplem i zaciskali żeby stworzyc cisnienie ktore wypchnie tresc lub odsysali strzykawkami albo nakłuwali sie igla i odsysali ja strzykawką

ładne bardzo ale filename mi cos mówi że kłamiesz

jak into bycie tak pracowitym robolem?

tak
poznaję po bulży

>Wyciskanie i nacieranie spirytem nie działa?
to działało tylko jak byly juz rozwiniete, a jak byles niecierpliwym dzieckiem i cie wkurwialy głębokie podskórniaki to stosowales metody jak tu

Ty chory pojebie.

>hcesz wiedzec skont mam te blizny?

o kurwa w takich moglbym napisac nawet jakis system operacyjny

Miracle send by God, literally any chance that a single refugee will come to Poland dropped to 0% in the next 100% years. Every next time Germany tells us to accept refugees we will use it as an escuse. Couldn't be better, senpai.

173/70/12
ty?

kek

Trzeba było iść do dermatologa aby ci jakieś leki dał, a nie samemu na siebie operacje robić i jebać gówno swojej skóry w górę

>Ty chory pojebie.
ale moim prawdziwym sukcesem bylo namowienie loszki zeby to samo robila mi na plecach gdzie nie siegalem

grubasie...
ale penisek qt

>pół roku antybiotyków tylko pogorszyło sprawę
dzięki mamo

>oddawanie dermatologicznemu zydowi swoich ukochanych maleństw

>wczoraj w nocy, juz mialem isc spac, lp zuzyte
>a zrobie sobie scouta za 5 klejnotów
>pic rel

nie jestem ni grosz pracowity z natury, ale pracuję tak samo jak pracowici bo to się opłaca. Jak coś kochasz, to dlatego czegoś zrobisz wszystko. A że ja kocham numerki na koncie i papierki w portfelu to zostałem pracowitym robolem.

Im actually understand your view better now.
Really nice, keep going like that.

Drinking some polish vodka atm. are leafs red there yet there?

>loszki
Mamy? Czy masz siostrę?

youtube.com/watch?v=BCd0yhkczpI

OPINIE WASZE O TYM DOBRZE Z BIEDRY?

Powiedz, że ją zaruchałeś przynajmniej i teraz jesteście razem.

Trzeba wziąć porządny koktajl pigułek które zabiją trądzik

wszystko odkłada sie w nogach i pupie, nie jestem gruby tylko thicc

kiedy powiedzialem jej o moim pomysle, powiedziala, cytuję:
>"jesteś genialny!"

pokażę się nago za świeżaki

Chce film o nich zamiast tych katyniów i wołyniów

pl.wikipedia.org/wiki/Chąśnicy

założe sie że to moi przodkowie gnije z was frajerzy

>Powiedz, że ją zaruchałeś przynajmniej i teraz jesteście razem.
zaruchalem, ale nie jestesmy razem od dawna (w zasadzie to nie wiem czy moge powiedziec ze w ogole bylismy)

niestety dwie lewe ręce tutaj i wyjebaliby mnie po pierwszym dniu z takiej roboty ehh

mam to w backlogu przez ciebie memiarzu

hnnnggg
>tfw no żyzny bf

grube zazdro, ja trafiłem SSR raz z zielonego kuponu, z drugiej jednak strony R-ki, które trafiłem w tym normalnym scoutingu mogę liczyć w setkach. Mam wszystkie R-ki zidolizowane, oprócz jednej Honoki i jednej Umi plus 600 R naklejek.

>kocham numerki na koncie i papierki w portfelu to zostałem pracowitym robolem.
Ja tego nie potrafie. Dla mnie wystarczy tyle żeby był oplacony czynsz, najtanszcze scierwo do zarcia, lozko, pralka, kuchenka, komputer i internet i w zasadzie po co mi reszta tych pjeniendzy

>idź do łazienki się ogolić
>zrób sobie operację zmiany płci
dzięki, postoję

In the parts of the country that were destroyed in the recent storm many trees damaged by ice balls are completely brown or leafless already. But otherwise trees have started turning yellow.

>nie bądź żyzny
>nadal miej rozstępy na dupie
przynajmniej nie są jakoś widoczne

ja z zielonych też ciągle nic, ostatnie dwa 10+1 to same 10R i 1SR, kompletnie sie nie spodziewałem że z pięciu gemów moge trafić URkę

>idź do łazienki się ogolić
swoja drogę, te pensety byly zajebiste. Przez długi czas nie musialem sie praktycznie golic bo mialem takie OCD ze wyrywalem sobie przed lustrem wszystkie wlosy z ryja

ale chyba obejrzę dopiero jak wyjdzie całe