Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtu.be/Pl1ctqYy-_Q
youtu.be/WSt2M7pCXIc
twitter.com/SFWRedditVideos

a nap kérdése: ánon sokat mérgelődik?

az ember aki megette a saját fiát

Esik az esö. Na mi nincs nálam? Esernyö.
Vezetés közben elég sokat. Félelmetes mennyire nem tudnak közlekedni az emberek.

hideg van

Annyira nem. Alapvetően nagyon higgadt ember vagyok, de vezetés közben én is könnyen eljutok odáig, hogy ordibálok mindenkivel.

na érik a cseresznyepaprika
beleharaptam, azon a ponton épp nem csípett egyáltalán aztán megijedtem hogy egy rakás szar lett a termés de eljutottam a magokig és most gecire csíp :D

idegbetegek, nagy valószínűséggel ti vagytok azok akik nem képesek a szabályokat betartani

youtu.be/Pl1ctqYy-_Q
>ő nem szerb ortodox metált hallgat

Legjobb!
Napi 120km-t vezetek jó pár éve. Soha nem volt balesetem. Büntetésem is csak egy biztonsági öv volt. Ebben igazad van. Azt a szabályt nem tartottam be.

hitler vagyok

Én meg kb. napi 80-at szoktam végig városon belül és nem karamboloztam még én sem. Nem az a baj, ha nem tartod be a szabályokat amúgy, hanem ha ostoba vagy és nem vagy tekintettel a körülmenyeidre.

Ha minden nap 120 km-t kell vezetni akkor nem lenne jobb költözni?

De. Elvileg a héten lesz meg a ház. Akkor majd csak napi 65-70 lesz. De csak tavasszal költözünk.

youtu.be/WSt2M7pCXIc
>ő nem britt/közelkeleti forradalmi hip-hopot hallgat

>britt
ömm analfabéta

t. Toмa Paћ

>Liberális tanárnő
>Normie nézetek
>Muh Iszlám
>fogadjátokelegymást.dll
>nemmindenmuszlim.jpg

Norvégia, bazdmeg..

meg is érdemled, fasznak mentél oda

Jó a kereset

Anyád is jól keresi itthon a faszt

remélem ahmed megpillangóz egy utcasarkon aztán véget ér a rühes értéktelen kis életecskéd

International Business tanárom kb. ugyanezt nyomta nekem is tegnap.
>jajj remélem bent tudunk azért maradni az EUban
>mér építünk zatomerőműt amikor van szél
>kurva anyádat orosz Erasmusgyerek, mert nem szeretem a Putyint
>Drumpf egy fasz
>meg kell menteni a harmadik világbeli embereket
Szerintem az egyetem mindenhol ilyen.

majd rájössz hogy amúgy rühellik őket, csak ne legyél nyíltan rasszista

kivéve Oslo, az olyan mint butapest

nálunk bázisoltak

Gondolom, akkor te nem olyan szakon vagy, ahol international business óráid lennének.

Ne aggódj, rengetegen utálják Ahmed Ugabugát. Csak nem elegen. Hét éve kint élek. Volt már szerencsém Gronland negyedhez, Osloba nem is megyek.

Kéne szopni fagyit

ez mondjuk tény, hála az égnek
rühellem a kozmopolitákat

Na? user, te mit tennél?

Micsoda dilemma

*nyom*

ez tetszik

>rightclick.gif

anyukádék jól keresnek, úgy érted

Mi történik azután hogy az összes afrikai gyerek meghalt?

user nagyon próbálkozik

Nehézkéidés.

Több születik mint amilyen gyorsan pusztítaná őket

>politizálnak a tanárai
Milyen szar egyetemek ezek? Az egyettlen előadóm aki politizált, az a gazdaságpilitika tanár volt. De ő is bázisolt volt. Az első órán levetítette azt a cukorkás, migrációs videót.

user, itt találsz munkát tanulás mellett, és még jól is fizet.

>aki úgy gondolkodik ahogy én: bázisolt
>aki nem az hülye
ömm

>már másodszorra válaszol
lol de mérges

t. liberálbolsevik

A lipsik pont ugyanezt csinálják amúgy.

Nem vagyok mérges, akárki megtalál facebookon. Csak gondoltam akkor már lehetne beszélgetni nornálisan.

a zászlódat még nem vettem észre te buta fasz

Nálunk is csak egy tanár van de az rendszeresen. Nem telik el óra hogy ne szidná Marxot/a kommunizmust vagy ne sírna épp a SZARBÁN miatt valamiért vagy szopná a Soros úr metéltjét.

lmao miről őrjöngsz hogy jön ide a facebook egyáltalán

Tegnap egy feka srác megpróbálta eladni nekem a kevertszalagját. Azt hittem ez csak legenda.
Szerencsére mondhatom, hogy nincs kp csak céges kártya.

Posztolta a képemet facebookról az egyik user.

Mit?

nekem egyedül az őrjöngő lipsi tanárok próbálták meg ellenvéleményt meg sem hallgatva megtanítani az IGAZSÁGot

akiről tudni lehetett, hogy értékrend-ügyileg rendben van, az csak elmondta a véleményét, általában azt se órán, és lehetett vitatkozni vele

>akkor már lehetne beszélgetni nornálisan

ez itt a dühöngő

arról álmodtam, hogy az egyik helyeske, zöld szemű, szőke hajú kolléganőmmel szemezek egy buliban a terem másik végéből, mikor a tömeg elkezd egy nagy kört formálni, mint valami '70-es évekbeli film táncjelenetében, és a cukipite valahogy pont mellettem köt ki, és a koreográfia egy olyan részéhez ér a zene, amikor az ember szomszédjának a másik lágyékához kell dörgölnie a hátsóját: erre a csaj nagyon keményen hozzányomja a nadrágomban dudorodó farkamra a feszes, barackformájú fenekét, én pedig ezen felbátorodva ráteszem a csípőjére a kezemet, még jobban magamhoz húzom, megfordítom, és elkezdem a nyakát csókolgatni - a geci ébresztő meg pont ebben a pillanatban vert fel az álmomból, én pedig lüktető farokkal kénytelen voltam arra ébredni, hogy nem a helyeske kollegina, hanem a béen mellett fekszem :(

>lehetne beszélgetni nornálisan
miről? a kertész által is használt reakcióképek postázásán kívül nem csináltál még túl sokat

ez
ki szelet vet, vihart arat

és miért nem lehet azt mondani, hogy nem kell? sokan voltak?
én a csövesnek se azt mondom, hogy nincs pénzem, hanem hogy nem adok

elmondom neki hogy meg akarod csalni

Vettem csipszet és energiaitalt :D

A mixtapejét. Valami hip hop szar volt Cdn. Mondtam neki, hogy nem tudom meghallgatni, mert nincs lejátszóm. Azt mondja: akkor tegyem el, mert ha híres lesz sokat fog érni.
Akaratlanul is felnevettem.
Többször összevesztem az angol tanárommal ilyen dolgokon. Szerinte Wass Albert egy soviniszta szar volt. Aztán az írásbelim 90+% lett, de a szóbelivel valahogy csak hármasra sikerült. Milyen meglepö.

>ő nem emeltezett angolból

>tegyél eleget a követelményeimnek
Jaj user...

a szekszuális tartalmú álmaim nekem is ilyen megmosolyogtatóan együgyűek
csak karon fogom a lányt és onnantól egyértelmű, hogy kell neki a péló

Mert nem akartam annyira megbántani csórit. Meg ugye ha a nyakamba teszi a pillangót akkor ott pusztulok a vasútállomáson.
Minek az? Vagy tudsz angolul vagy nem.

én a múltkor megvertem a buszon egy szemtelen kis cigót és utána felkaptam a helyeskét és így kellett neki a péló :D

én azért mentem el nyelvvizsgázni mert onnantól nem kellett bejárni órára
tekintve, hogy főleg reggel kezdődtek a nyelvórák, ez elég jó motiváció volt. nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy direkt rendezték így az órarendünket

mármint álmodban

mondjuk azért mert ajándék +50 pont felvételihez, és a ribanc tanárod is kikerülted volna

én azt álmodtam hogy a fürdőszobában beszakadt a járólap és ilyen fél méter mély üreg volt alatta

>ellenörizve
Nekem nem volt ilyen. Söt, szerintem azt mondták, hogy az órára akkor is be kell menni.
A 50+ nem számított.

és mi volt alatta?
apám mindig azon aggódik felújításkor, hogy na biztos most kerülnek elő az após eldugott fegyverei

föld meg tégla és tetőcserép darabok
pedig az emeleten van

FEL AKAROM TÖRNI A PRIVÁTRA ÁLLÍTOTT INSTÁT REEEEEEEEEEEEEEE

lol milyen csicska etyetemre mentél?

csinálj fiókot egy tizenkét éves lány képével, fotózz le pár virágot, BAMM

Informatikus lettem volna, de kiderült, hogy utálom. Szóval leléptem. Ennyi volt az etyetem nekem.

BGE?

ackarode faſot

ölni akarok

Gyurcsány alatt büszke európaiak lehettünk. Orbán alatt mi lettünk az Európai Unió korrupt, Putyin-barát feketebáránya. Orbán vagy Európa? Válassz! 2018-ban hazánk EU-tagságáról fogsz dönteni.
Én #európátválasztom!

Akciós a Nier :D

>but
more like and

Megyek börikingbe :D
Már vagy 3 hónapja nem voltam :o

>35%

Orbánék a tisztességes nyugdíjemelés helyett egyszeri ajándékkal próbálják meg lekenyerezni az nyugdíjasokat.
A DK Sokak Magyarországa tisztességes nyugdíjemelést vezet be!

Orbánék nem törődnek a szegényekkel, egyetlen céljuk, hogy a milliárdos fideszes elitet kiszolgálják. A DK Sokak Magyarországa programja csökkenteni fogja a szegények és a gazdagok közti különbséget!

PEDOFIL ÁLLAT
ÉS A GUSZTUSTALAN NEOMARXISTA LIBERÁLBOLSEVIK NYUGDÍJASOK EZT VÁLASZTANÁK MEG MINISZTERELNÖKNEK
NEM NEM SOHA

I just don't know what I would use slo-mo for.
Guess I could use it to dilute days to 32 hours and sleep while time is slowed.

Slomót? Leginkább pénzszerzésre

to kill niggers? No seriously, depends on the rate of slowing. You could do really crazy shit with that power.

Lol, meg a lófaszt. Fel is akasztanám magam, ha oda járnék.
Ez egy kötvál volt a humán/gazdasági kreditek miatt

1 mrd másodperc, az hány nap?
Am pl lehetne tanulni pár extra órát naponta

elég ahhoz hogy megöregedj

hogyhogy?

Ez a nadrág A L F A?

t. Kalányos Mikáelsumáker

Mert egy szar intézmény? Azok mennek oda akik lepattannak a lolvinuszról ÉS a bmeme gtk-ról is.

nekem odamentek az osztálytársaim közvetlenül

belegeciztem egy zokniba