Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

m.youtube.com/watch?v=U6OoCaGsz94
youtube.com/watch?v=4brt0fRmzJI
youtube.com/watch?v=8SWYag9IyCs
twitter.com/NSFWRedditGif

A nap kérdése: Ánon meg akarja változtatni a világot?
m.youtube.com/watch?v=U6OoCaGsz94

hitler vagyok

Akkor tulajdonképpen igen?

Csütörtökön lesz akph koncert az a38-on. Jöttök?

nem hallgatok zsidó zenét

JUDE JUDE FEIGES SCHWEIN

nem

Nem. Rengeteg AKPH koncerten voltam már, amíg nem adnak ki új albumot, addig akkor se mennék, ha ők jönnének ide.

Azzal, hogy most megettem egy kiflit kefírrel reggelire, tuljadonképpen megváltoztattam a világot.
De, ha nem is megváltoztatni a világot, jó lenne valami maradandót/tudományosan jelentőset alkotni.

Hogy tudnánk versenyezni ezzel???

nem

Akkor be is ágyaztál ma reggel?

Meg tudom érteni, hől. Én még csak kettőn voltam, és az egyikken mocsár részeg voltam.
Amúgy NB lesz az előzenekar, és neki most lesz új albuma

Nem, nem néztem meg a videót sem. De tanulni fogok délután

>Amúgy NB lesz az előzenekar, és neki most lesz új albuma
Az mondjuk egy tehetséges gyerek. Jó szórakozást akkor.

>t. kizárólag japán dszeszt halgató kalapos úriemberek

t. móse

>Nem, nem néztem meg a videót sem.
Hogyhogy? Nagyon jó videó ám.

Majd lehet mehnézem, de most megyünk kirándulni

kurva anyád

OK. A kirándulás az jó.
Nem, neked.

Az ember aki megette a saját fiát

Az ember aki megölte a saját faját

az ember aki kiverte a saját faszát

Az én vagyok.

És a NemMatyival mi lesz?

Semmi

kéne emelni

>nincs bn

az ember aki megdugta a saját barátnőjét

Hogyhogy?

holnap egyedem begyedem :DD

...

Én nem vagyok a NemMatyi résztvevője.

t. büfészak

a mémnök uraknak holnap nincs etyetem?

>soha nem is lesz

Tegnap láttam Deutsch Tamást egy CBA-ban. Mondtam neki, hogy mennyire király élőben találkozni vele, de nem akarok bunkó módon a terhére lenni, mondjuk közös fotókat csinálni, meg ilyesmi. Mire ő: "Ó, ahogy éppen most teszed?"
Megilletődtem, és csak annyit bírtam kinyögni, hogy "He?", de még így is a szavamba vágott, és folyamatosan azt mondogatta, hogy "He? He? He?", miközben az arcom előtt lóbált kezével kacsaszájat formált. Elsétáltam, hogy folytassam a bevásárlást, és hallottam, hogy magában kuncog. Mikor odaléptem a pulthoz, éppen nagyjából 15 kifizetetlen Sport szelettel a kezében próbált kisomfordálni a kijáraton.
A pultos lány nagyon kedvesen és udvariasan kezelte a helyzetet: "Uram, előbb ki kell fizetnie azokat." Először úgy tett, mintha fáradt lenne, és nem hallaná, de végül is visszafordult, és a pulthoz vitte őket.
Mikor a lány többször akarta leolvasni az egyik csoki árát, közbelépett, és azt mondta, hogy olvassa le mindről egyenként, "nehogy valami elektronikus infetterencia történjen", aztán felém fordult, és kacsintott egyet. Szerintem nincs is ilyen szavunk. Miután a lány leolvasta az árakat, és egy zacskóba rakta a csokikat, megpróbálta elmondani, hogy mennyi lesz a végösszeg, de Tamás hangosan ásítozott, hogy egy szavát se lehessen érteni.

nincs

Hogyhogy?

én múltkor tényleg láttam egy kocsmában :D

jobb helyeken múlt héten kezdődött

Miért ennyire csúnya?

ez az egyik kedvenc pasztám hől

és ha valaki azt mondja hogy holnap egyetem az azt jelenti automatikusan hogy múlt héten még nem volt?
ennyi ésszel kár volt egyetemre menni

ki /szociáldemokrácia/ itt?

nagyon buta vagy

Kovácsvágás

mármint ezen a héten kezdődött

Ha összefog most magyar a magyarral, győzelemre visz majd a _____________

ja igen :D

csokifasz

ettem rántott húst petrezselymes krumplival és csalamádéval
most pedig diós jégkrémet eszek

bölcsészkar

majd holnap, ma pihenek

mi lett a bráunis jégkrémmel?

meguntam

>óbudaitriggerelő bémemés detected
>mikor annyi eszed nincs, hogy rájöjj, hogy múlt héten még max reghét volt csak

NYILASKERESZT
SZÁLASI FERENC

bmeméseknek nem csak egy regnapjuk van azt annyi?
nekem valami ilyesmit mondtak

...

Én a tbg-t láttam tavaj még az élesztőben

Augusztus utolsó hetében van a gólyahét/reghét, de akkor csak a golyáknak van program. Aztán szeptember elején kezdődik a rendes etyetem

Milyen érzés lehet, amikor összejössz egy gyönyörű ázsiai csajjal, majd teherbe ejted. Hónapokig reménykedsz, hogy lányotok születik majd. Aztán megszületik a fiatok, aki egész életében egy mikropöcsű béta lesz, akit szarrá vernek majd mindenhol, egész gyerekkorában nem lesz egy barátja sem, majd egyetemen
végre megszerzi első és egyetlen barátját, egy Tihamér, vagy Tódor nevű béta, pattanásos, vékony, zsíros hajú faszkalapot, akinek a szülei abból a fajtából származnak, akiket mindig a teljes keresztnevükön kell majd szólítanod, ha pedig egyszer János helyett Janinak hívod őket, félelemmel kevert felsőbbrendűséggel néznek majd rád a továbbiakban.

Ezért nem járok ázsiai nővel.

Vizes B O Y E (lány)
Jó volt a kirándulás, jöhet az ebéd

Én Ács Danit szoktam látni Astorián. Szánalmas kis emberke, jó lenne csak úgy spontán kiütni.

Proli

>t. trágyaagyú bölcsész

aranyos kuttyer :3

kéne cintia bn

meg akarom masszírozni a Niki hátát és be akarom kenni olajjal

Miért van annyi rostos valamilyen táncegyletben?

MI

Ma lábnap

mert a rostosok szeretnek táncolni

>csak a golyáknak van program
a faszt akkor van szinte az összes nyitóbuli is

jah akkor ha csanád faszához dörgölhetik a picsájukat de nem feltétlen versenyszerűen

pont az a táncegyletek lényege te gyökér

mééééééééég

Szerinted a /ka/ populációjának mekkora része jár el akár a nyitóbulikba is?

na jó volt ez a goa tegnap, jól ellazultunk

összejöjjek egy közepesen szép ámde igen jótestű nősténnyel? több mint 1 éve nem dugtam, ez elég nyomós faktor

ne

mért ne?

mert kérdezed

Harmada?

normibook küldött értesítést a halott rokonom születésnapjáról

legalább tudod mikor kell menni a temetőbe

Szerintem sok.

én nem járok semmilyen buliba és az intellektusom és a kiemelkedően magas minőségű posztjaim alapján simán én teszem ki a kurva anyátok legalább felét

súlyban biztos

nem értem azt a jánosos részt

youtube.com/watch?v=4brt0fRmzJI
kéne nordikus bn?

nem

nincs ilyen szó

Csak dicsekedni akar a narkós munkanélküli goaarc. Vágom ezeket a goas csajokat, bun ronda használhatatlan drogos szutykok.

>nem kávézóba jar csajozni

lol peti az lehet hogy neked még sose volt bn de attól még létezik ez a fogalom és a hozzá kapcsolódó valóság is

nem volt goas a csaj

nagyon buta vagy szerintem ne lélegezz többet

youtube.com/watch?v=8SWYag9IyCs