/polska/

edycja mnie w tym momencie

Other urls found in this thread:

youtu.be/DrXSXYfYV0o
youtu.be/2D1-Zv8inV4
twitter.com/NSFWRedditImage

plakac mnie sie chce

ja już nawet nie wiem czy jestem beznadziejny i pośmiewiskiem wszystkich czy tylko tak sobie wmawiam, bo siebie nienawidzę

poprzednia niteczka była tym dlaczego znoszę miesiąc gównopostowania

U mnie w podstawówce najpierw było takich dwóch co zawsze rozrabiało od I klasy a potem na końcu szóstej już prawie wszyscy chłopcy byli strasznymi gnojkami
Dojrzewanie, czy to się stopniowo roznosiło po całej grupie ludzi??
A i mnie bili w V i VI, i musiałem iść do gimnazjum w innej miejscowości

chodź się przytulić kochany

anglosaskie media nazywają to musikalem, chujem bym ich strzelił

opowiesz nam cos wiecej o tym biciu?
dlaczego, jak czesto, sposoby, reakcje innych

U mnie w podstawówce wszyscy trzymali się razem dlatego nienawidzę gimnazjum. Taką zgraną grupkę jaką bylismy rozerwało a w gimnazjum u mnie to były typowe grupki po 3-4 osobe które srały na innych

Nie pamiętam za bardzo
Ale nawet z tymi co mnie bili to siętak niby hehe kolegowałem
Byłem słaby i naiwny, nie mogłem zrozumieć jak można być takim skurwielem
Znaczy się, np mnie wybierali jako ostatniego na WF-ie i na tle klasy nawet dziwny byłem

>tug jedyne lata kiedy cię nie wyśmiewali otwarcie to dwie pierwsze klasy gimnazjum
ech bolało i to bardzo jak pewnego dnia się dowiedziałem przez kolegę (który pewnie i tak mnie nie lubiał), że mój były bully mówił przed całą klasą jaki to ja od zawsze nie byłem spierdolony, i że nie widzi mnie jako człowieka dosłownie łzy w oczach

NIE DADZO

w 5 klasie byłem na koloniach z dwoma ziomkami z klasy i starszym o rok bratem jednego z nich. ogólnie oni są spoko poza tym że strasznie lubili być upierdliwi a ja to słabo znosiłem. ruszali moje rzeczy (nienawidzę gdy ktoś to robi), zamykali się w pokoju żebym nie mógł wejść, ogólnie robili sobie jaja a ja byłem pizdeczką więc któregoś razu jak znowu zamknęli pokój to się poryczałem i zadzwoniłem do rodziców się wyżalić i kazali dać tamtym telefon i ich opieprzyli i so końca wyjazdu i przez 6 klasę miałem opinię konfidentaxD

same
pierwsze dwa lata wszedzie ciągnięty jako zwierzątko i cel do robienia beki a myslalem że kolegów mam
potem sie połapałem i od tamtego czasu do teraz nie mam żadnych znajomych bo trust issues mocno

Doslownie kazde wasze wspomniennia z drobnymi zmianami sa jak moje.

>tug świadomie i na własne życzenie rozjebałem sobie życie towarzyskie i możliwość na zebranie społecznych skilli bo zawsze wolałem zostać w domu i grać w gi*rki kiedy ktoś mnie gdzieś zapraszał
w końcu przestali zapraszać

o matko przeglądam swoje zdjęcia z kiedyś ale bym sobie w ryj jaki zjebany byłem do końca gimnazjum jedyne czego się boję to tego że nadal jestem aż tak widocznie zjebany tylko sam tego nie widzę

>user czemu nie idziesz na półmetek
>n-nie wiem w sumie, tak wyszło haha
inb4 podwiek, taki na studiach zrobili

o ja pierdole jakbym siebie widział
>user idziemy na boisko idziesz z nami?
>user mam urodziny chcesz przyjść?
>user Ania cię lubi na 100 procent bo Basia mi powiedziała że się jej zwierzyła ale jest nieśmiała i się boi tobie powiedzieć
Wszystkie szanse sam spartoliłem i nie winię nikogo oprócz siebie za swoje spierdolenie.

>dostałem piątkę z tego i tamtego
>"A dlaczego nie szóstkę?"

>>user Ania cię lubi na 100 procent bo Basia mi powiedziała że się jej zwierzyła ale jest nieśmiała i się boi tobie powiedzieć
tutaj akurat chcieli cię wyśmiać

Jedyne co jest w stanie wywołać u mnie płacz to fikcja, postacie, muzyka, etc.

Nawet jak miałem depresję w chuj i zjebałem studia to nie mogłem płakać.

>wejdź na stronę gimnazjum
>mnóstwo zdjęć z tych trzech lat
>przejrzyj wszystkie
>bądź tylko na kilu z kilkuset
ufff(?)

>lekcje w-f
ech jedynie w siatkówkę nie byłem aż tak słaby ale jej nigdy nie było

mnie nikt nigdy nawet nie zapraszał
po raz pierwszy na studiach po zajęciach o 20
>user idziesz na piwo?
>h-heh mam rzeczy w domu do zrobienia
i nigdy więcej

>"Zosia dostała szóstkę"
>"jakbys się przyłożył to też byś dostał"

Dobrze że przynajmniej tego uczucia nie znam

Zabij go.

ja nigdy nie umiałem tej jebanej zagrywki

głupi chuju czemu nie poszedłeś z nimi na piwo?ja waliłem od spodu pięści

nie mam za co, nieironicznie wierzę, że to moja wina bo się nie stawiałem

Podobno nie własnie, bo Basia (ta która niby dowiedziała się od Ani że mnie lubi) jakiś czas po tym na przerwie zaczęła mi dziwne pytania zdawać
>user ty masz dziewczynę?
>całowałeś się już?
>a podoba ci się jakaś dziewczyna w szkole?
I wtedy padło to pytanie które potwierdziło że Ania mnie lubiła
>a lubisz Anie user
wtedy włączył mi się spierdon automat i powiedziałem no że jako koleżanka to fajna jest

nie on ale
>idź na piwo
>koledzy gadają sobie o tym co ostatnio robili, jakieś historie z życia
>ty siedź cicho bo w sumie to nie masz nic do powiedzenia
>wszyscy mają cię za dziwaka
jes łos

ja sobie załatwiłem zwolnienie i po 5 klasie podstawówki ani razu nie poszedłem na żaden wf

user chad friendzonuje loszki reeeee

jestem i byłem nieudacznikiem

gdybym był Chadem to bym tu nie siedział Anonku

>ten autysta w gimnazjum który nigdy nie zgolił dziewiczego wąsa i na przerwach słuchał muzyki z minecrafta przykładając głośnik telefonu do ucha

>>user ty masz dziewczynę?
>>całowałeś się już?
>>a podoba ci się jakaś dziewczyna w szkole?
>>a lubisz Anie user
brzmi na wyśmiewanie na 100% mnie i innego spierdona właśnie tak pytano dla jaj praktycznie to samo słowo w słowo

No bo za mało wypiłeś

A jak kurwa nazywasz film, w którym są przerywniki muzyczne, gdzie postacie zaczynają śpiewać?

Jebany baran jak w tych twoich kebabach.
youtu.be/DrXSXYfYV0o
youtu.be/2D1-Zv8inV4

miałem takie kompro jak sie raz dałem wyciągnąć z dawnym ziomkiem do kina i paroma innymi osobami których nie znałem
>cały czas byłem cicho i tylko szedłem niezręcznie obok
>w autobusie w drodze powrotnej kiedy wszyscy stali na srodku ja sobie usiadlem
>jeden typ pokazuje na mnie palcem i sie pyta "ej a on był z nami"
>wszyscy w smiech

za co? jaki powód
pytam tak na przyszłe wcielenia

anony chodziły do normalnych szkół czy pato szkół? nie było tygodnia żeby ktoś sięz kimś nie pobił na korytarzu taki wygląd mojego gimnazjum był

>i na przerwach słuchał muzyki z minecrafta przykładając głośnik telefonu do ucha
tego jeszcze nie grali, który rocznik?

>>ten autysta w gimnazjum który nigdy nie zgolił dziewiczego wąsa
chuju głupi staram się wyprzeć te wspomnienia
kapcza calle misery

pamiętam ten moment kiedy przestałem sięodzywać i stałem się tym gościem

przykro mi user

W zależności od urody osobistej anona mogły być to zarówno śmieszki jak i poważne dociekania

to była bajka dla dzieci ("Children's movie"), to typowe w filmach dla dzieci. Musikale to co innego

200% pewności gdy Ania to też klasowy odrzutek

alkohol co najwyżej sprawia że się głośniej śmieję (a potem w domu bardziej chcę płakać)

z jednej strony nie chcę nigdzie już wychodzić a z drugiej to mam świadomość że za parę lat już i tak nie będzie chciał bo wszyscy wyimprezowani i tak smutno trochę

Podstawówka to czysta patologia
Za to gimbaza i licbaza dosyć kameralne i dobre

pato szkola i moja klasa slynela z największej ilosc sebków
nawet mielismy taką jedną karynke tombojkiem co sie napierdalała raz z sebiksem bo ten ją od pedałów wyzwał
dobre czasy

byłem wtedy przeciętny, nie brzydki ale też nie Chad więc nie wiem.
Ania nie była wyrzutkiem, była przeciętną myszką która miała koleżanki itd.

>tug rodzina harde zasady zero zwolnień z wfu nawet jak byłeś chory to musiałeś iść do szkoły czwórka słaba ocena

Ja mam wyrzuty sumienia dopiero dwa dni po upiciu się, ma ktoś tak? To nie powinno iść równo z kacem?

O kurwa to taka tomo i dżun kun, pewnie teraz razem są

nie ukrywam że kraszowałem na niej przez jeden rok
ona krótkie włosy, wyższa ode mnie i taka thicc i w chuj głosna z zachowania, taka shaniqua ale w pozytywnym sensie
ehh

W dupie byłeś, gówno widziałeś, nie odzywaj się bo śmierdzi ci z buzi.

Istnieje określona definicja i tego się trzymamy.

używaj przecinków, bo czytam czwarty raz

raz byłem na sylwestrze u kolegi który też był spierdonem tylko jakimś cudem wbił się w łaski tych popularnych dzieciaków które też tam były i była tam dziewczyna na którą miałem potężną stuleję całe gimnazjum (rzecz się działa w liceum już). w pewnym momencie klika osób w jednym pokoju zaczęło grać w butelkę, ja byłem jedyną osobą w pokoju która nie grała. tamta dziewczyna dostała wyzwanie pocałować w policzek każdego chłopaka w pokoju. gdy powiedzieli jej że ominęła mnie, zaczęła ze wszystkich sił upierać się że ja nie gram więc mnie nie musi całować.
>moja mamałyga gdy

pamiętam cię anonie sprzed paru dni, to samo pytałeś, nie znam dokładnej odpowiedzi ale tak samo jak na leki ludzie różnie reagują i ciężko przewidzieć efekty uboczne i kiedy się rozwiną to tak samo opóźniona reakcja na alkohol o jeden dzień nie wydaje się aż taka dziwna

Chuj ci w ryj i innym też

97 proszę pana

>granie w butelkę
ech czemu muszę to wszystko pamiętać

Ja zostałem z partnerką i znajomymi wyproszeni z imprezy sylwestrowej bo gospodarze spierdoleksy zobaczyli że przynieśliśmy dużo alkoholu i bali się że nam odpierdoli.
A my po prostu nie chcieliśmy pić na krzywy ryj.

Swoją drogą
>serial
>konfesjonał
>arsenał

>MJUZIKAL
Co za cwel zapożyczył tak to słowo?

>mfw nawet lubiany w gimbie
teraz jak spotykam osoby z klasy gdzies na zewnątrz i widza jakim wrakiem człowieka jestem to tak w chuj niezręcznie ale nie moge juz nawet dawać jebania

No młodość przemija, wszyscy się bawią, to mi trochę źle, bo już nigdy nie będę miał drugiej szansy na przeżycie tego, co rówieśnicy.

>klasowa zdzira w podstawówce mówi że cię lubi i chcę się całować
>odrzuć bo lol zdzira
>mówi okej, i idzie pytać kolegi
>po latach sprawdź jej gojbuka
>10/10 kruszynka z tym samym gościem z którym zaczęła chodzić w podstawówce
kurwa mać, ona jest odwrotnym przypadkiem degeneracji. Im starsza tym czystsza

>>ten autysta w gimnazjum który nigdy nie zgolił dziewiczego wąsa
>oni mieli wasy wgimnazjum
Mi dopiero zaczely rosnac w 2 technikum.

>granie w butelkę
nie proszę nie przyp-
kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nigdy nie grałem w butelke bo nie miałem z kim

odkrycie szamba to chyba najlepsze co się stało w moim życiu bo takim autyzmem ode mnie wiało teraz trochę to ogarnąłem przynajmniej

>>oni mieli wasy wgimnazjum
Mi dopiero zaczely rosnac w 2 technikum.

to, do tego manlet niższy o głowe od dziewczyn w gimbie
nie wiem kurwa co jest ze mną nie tak
jestem tak w chuj spowolniony w rozwoju fizycznie że aż boli

technikum to takie troche patologiczne liceum, co?

ja miałem trochę lepiej
>dziewczyna ma pocałować każdego chłopaka w pokoju
>kiedy podchodzi do mnie daje tuli mnie
>następnego gościa już całuje
i te miny ludzi w pokoju

nie przejmuj się user, mi też długo zajęło pozbycie się go. nasz klasowy patus wypominał mi go przy każdej możliwej okazji

i dobrze że go wypominał
powinnenes go odrazu sie pozbyc

Zimne, deszczowy dzień, idealny na hehe ryby

>technikum to takie troche patologiczne liceum
tak, a zawodówka to survival

Moi rodzice byli wtedy przekonani że jestem chory na jakąś boreliozę i wykorzystałem to do własnych celów bo nienawidziłem WFu i chciałem ograniczyć czas spędzony w szkole do minimum, kilka wizyt u znajomego lekarza załatwiło sprawę. IIRC mocno wyolbrzymiałem własne objawy

W podobny sposób (udawając autyzm, chociaż do tej pory nie jestem pewien, czy rzeczywiście musiałem udawać) załatwiłem sobie 'nauczanie indywidualne' (tzn. o połowę godzin mniej) w gimnazjum i liceum

kurwa nie teraz stanlej
poważne rozmowy poważne tematy

nie sądziłem że jest aż tak rażący. jak pp latach zobaczyłem swoje zdjęcie z tego okresu to się porzygałem

Did liberum veto destroy 18th century poland?

coś w tym jest, tu dopiero ogarnąłem, że w ogóle jestem zjebany

dobre

To, te wszystkie cringe i beta nitki na tej stronie sprawiły że ogarnąłem się trochę

dołownie czerwona piguła
tak mogles byc autysta ale szczesliwy ktory nie wie o swoim zjebaniu

it started in the XVII century

odkrycie szamba zrobiło ze mnie neeta

saem żbsz
przez parę lat to była moja jedyna droga interakcji z innymi ludźmi

Wy tak na serio?
No znaczy u mnie to w I gimnazjum autyzm rozpoznali ale nawet w podstawówce byłem dziwakiem
Widocznie nie jesteście aż tak spierdoleni

>ale szczesliwy

>ważne

Nie, smutne i bezcelowe. Nic nie robicie, po prostu narzekacie

juz w przedszkolu balem sie odzywac do innych dzieci i nigdy sie z nimi nie bawilem
to pewnie przez te jebane szczepionki

But why were polish noblemen such autists?

Echhhhhhhhhhh anoni...

nom i jak skonczyles?