/ex-yu/

Strimach izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=KjdQmpGGQWg
youtube.com/watch?v=KpwfXIRX7Uc
youtube.com/watch?v=Gmalvvvve5E
youtube.com/watch?v=Y-sVJHAQZXE
youtube.com/watch?v=nNPf5Y8ElNo
youtube.com/watch?v=ermCqtmU0rU
telegraf.rs/vesti/politika/251427-tri-prsta-nisu-srpski-pozdrav-koristili-ga-nacisti-i-ustase-foto
twitter.com/SFWRedditImages

youtube.com/watch?v=KjdQmpGGQWg

cekamo majmunkov live stream

Svet je ovaj tiran tiraninu

youtube.com/watch?v=KpwfXIRX7Uc

ne znam kako da napravim jebeni twitch samo podrzava igre
naci cu neki drugi servis
cekajte me

Imaš Livejasmin

daj radije upute za bitcoin i to koristiti

jebo ga otac kad je i siso sa manjace krme bosansko

djocko harizmatovic dbi

fixxon delevigne dbi


crni macori

DBI

sta ti to ljeba trazi?

twitch.tv majmunko5
kasni stream malo

nemam racun na twitchu sta da radim

youtube.com/watch?v=Gmalvvvve5E

govnopostaj anonimno kao ovdje

dajte neka pitanja da ne blejim u ovaj kurac za dzabe

harmonika je dzoni dep
youtube.com/watch?v=Y-sVJHAQZXE

majmunko pusti neku cetnicku

ludilo na twitchu familijo

ajmo cifre

...

ma jebem ja tebi mamu hehe

jel samo ja cujem 2 pesme u isto vreme?

strim godine

fakat nikad nisam strimovao ne znam kako radi ovaj rak

...

pitajte me bilo sta

ovo nije u redu

pokaži nam svoj kavez

ahahah bosanski mr robot

youtube.com/watch?v=nNPf5Y8ElNo

naglasak ko milun scekic kek

sta samo cutis i jedes ispricaj neku anegdotu iz amerike

X-files zvukovi majku ti jebem

tahista12: Pricaj nam o svom zivotu malo
tahista12: odakle si, gdje si se obrazovao do sada, tako neke generalne stvari
tahista12: pricaj nam svoju zivotnu pricu

mislis da je to pravi tahista?

plakem

Ma to sam ja pisao. Nemamo mi te srece da se vrati pravi tahista.

Majmunko koju slavu slavis i jel svijestas panaiju kod Oca Rafaila?

Jesi li ikad jebao?

pa nek su te roditelji makljali, i sama biblija kaze: ko zali prut, mrzi na dusu sina svoga

to iz starog zaveta?

na koji faks ides

sta mislis o djocku i fiksonu i da li ih smatras svojim rivalima na ex-yu?

da, Price Solomonove, 13.24

Zalosno

super, nikako da se nakanim da pocnem stari zavet da citam

Jel tezak faks? Moze li ga Brainlet zavrsiti?

ja sad samo stari citam, necu do novog stic jos dugo vremena ovim tempom al jebiga idem polako

majmunko je dobro dete

Kakav je zivot u Crnoj Gori? Moze li se zivjeti fino ako si programer?

Jel imas ikakve mentalne bolesti?

jesi sazno ko ide s tobom na faks i posta na exyu?

20 godina a vec direktor, pravi crnogorac. kad ces u beograd?

Omiljeni anime?

pricaj gdje nabavljas drogu picka ti materina

Omiljena manga?

youtube.com/watch?v=ermCqtmU0rU

Sta mislis o taksisti?

postaj tetku ili kumu

VLADA DRAKULOVIĆ

Na koje table najcesce ides?

Nikad nije ljepsih vremena bilo kao sto su bila prije 1992, prije prkoletog rata. Srce i dusa se raspada samo kad se sijetim onog zivota. Kultura i narod nije ljepsi postojo. Dragana je uvijek bila u dusi i srcu, nema mosta, a ni pruge na koje me ona nije podsjecala, sony walkman i juzni vjetar zvuci, nista ljepse i intersantnije nije postojalo. Postovanje svima dobrim ljudima sirom svijeta.

Pusti ucenje. Koje feelove najcesce osjecas?

ako cifre spavam ti sa mamom kurvom starom

Majmunko je srpski cetnik

Koju drzavu bi volio posjetit?

al kasni lol

Kako se identifikujes? Srbin ili Crnogorac?

telegraf.rs/vesti/politika/251427-tri-prsta-nisu-srpski-pozdrav-koristili-ga-nacisti-i-ustase-foto

Opisi karaktere svojih prijatelja?

Koje si sve drzave posjetio?

Omiljena knjiga?

majmunko je doslovno milogorac fuj
doslovno izrod

Imas li neke snove koje bi volio da ispunis?

isti si ko moj brat radenko balevic iz berana

Jesi li ikad na zamke drkao? Sta mislis o njima?

...

Jesu li te ikad u skoli maltretirali?

Kako reagujes na to sto je Vladan Laban popularniji od tebe?

ajde drkaj molim te da ti gledamo lice kako izgledas dok svrsavas

ok su

Koje jezike sve znas?

Koliki ti je?

Pricaj malo o crnim andjelima iz Amerike

uh jebem ti sunce ovaj ex-yu stvarno propao

Ponestaje mi ideja, Koju vrstu muzike slusas? Skontaj i ti neke teme.

zasto se drogiras :(

Na sta se grijes? Na drva ili na struju?

a i ti si majmunko bre jebem mu sve u picku

"rekreativno se zanimam"

JEBEM LI TI SISU NARKOMANSKU, POSLACEMO TE U CRNU REKU PROPISACES MAJCINO MLIJEKO

dodji na discord nema te jebote

Misljenje o Bazziljubu Petrovicu?

>ja i user iz hrvatske se nadjemo na slaviji
>zapalimo ka vladi draskovicu
>sacekamo ga
>gepekujemo ga nas dvojica + jos jedan ortak
>vozimo ga do zemunskog keja
>turiramo po kaldrmi
>zaustavimo se
>cujes vladu iz gepeka
>momki ajde nemojte vise
>bwahahahah i on nama kao fazon momki da bude kao deo ekipe bwahahahahhaha
>kaze dobra fora ajmo u neko zezanje
>imam odlicnu biznis ideju za sve nas
>otvorimo fabriku sokova
>nazvacemo proizvod ex-yu sok
>prica kao da zvace sukuricu
>nas trojica plakemo od smeha

Aj citaj mi paste
Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

ajmo cifre

Da sklonimo zajebanciju po strani
Prodajem nesto itd...slikao sam vam hiljadu puta pa ti je jasno da sam lik koji i sam uzima i proda....nisam zestok momak i "ubica", tu ga vec pretera.
Da jebem, sta je to uopste cudno, imam 29 a i jebem realno ceo zivot, sto sam i slikao itd...
Narkoman ne volim da me zoves, ja nisam raspad od lika, to si video i na slikama ali imam problema, voleo bih da nisam probao to sve mada mi je i prijalo
Programer nisam postao, vidis da ucim, vise sam medicnski radnik tu sam barem 15ispita dao a nisam ni to svakako.
Inace programiranje sam izabrao jer mi ide da sedim za kompom i imam mozak za te stvari.
Filozof - ono, prosao sam dosta toga a opet sam ostao dosledan i zdravog razuma pa sam kompetentan da pricam o raznim temama, da uzmete recimo o biologiji da pricate pojma ne bih imao, dajem za primer.
Biznismen, pa imao firmu, pukao, radio sam u zivotu i nisam jeo govna, imam ambicija.
191cm sam visok vidi se valjda i na slici da me ima.
Mozes da sprdas koliko hoces ali je i istina to sto si ponabrajao, u svakom slucaju smatram sebe iznad prosecnim u mnogo cemu, nikada nisam i necu biti prosek.
Postoji kompetentntiji a ako si me ubicom nazvao jer je pijani najbolji drug udario u drvo i poginuo a mene ostavio u do jaja mukama mislim da si tezak smrad od coveka.

...

Ja sam Ivanu upoznao ovako i bio sa njom 2 i nesto godine. Kunem vam se da je istina od reci do reci sve, aj grintekstovacu.
>Napio se, izasao da podignem pare sa pokera da se nadjem sa agentom
>Idem ka autobuskoj i klinci lome znak za red voznje
>Viknem sta radite to i krenuli ka meni ono u fazonu jebacu ti mater
>Vidim da nemam izbora i prvog bukvalno raznesem, deformisem mu lobanju iz udarca
>Drugi pobegne, Usein Bolt bi mu zavideo
>Ocekivao sam da cu dobiti po picki, tj da ce me izlomiti, ja van forme, debeo, saobracajka, ne kretanje, oni mladji i jaci itd...
>Imao sam srce i jaja i srece
>Ulazim u bus sa krvavom rukom, sedam na zadnja sedista gde su 3ribe i jedno prazno
>Uglavnom se ne guram nikada na to jedno ali sam umoran i pod sokom od cele situacije
>Ribe vide da imam oziljak na ruci (od saobracjake), desna saka krvava skroz, majca krvava i polako se sklanjaju
>Skapiram i ja kako delujem, veprina krvava za oziljcima, niko ne zeli do mene sesti
>Kazem "devojke ja se izvinjavam ako vam je neprijatno, branio sam se od...nebitno, ne zelim da vam se pravdam, olos nisam, izaci cu na sledecoj jer vidim da vam je svima neprijatno oko mene a jos se i osecam na alkohol" i ustanem i krenem ka vratima
>Bukvalno SVE oko mene kao ne ne ne nemoj, bas nam je zao itd...vec vidim da dobijam svojih 5 minuta polako
>Ivana izvadi peskir i vlazne maramice i doda mi i kaze evo ti obrisi ruku i ona mi pomogne
>Slucajno izadjemo na istoj stanici, trazim joj broj vrlo jednostavno, tipa
>"izvini malo smo proveli vremena u autobusu zeleo bih da se vidimo jos neki put, ako mozes da mi das telefon pa da te zovem"
>Zvao je, izveo na pice, zvao opet.....i zavrsili zajedno na kraju.
Ja sa 130kila i samopouzdanjem jer nisam bio feget i autista nikada sam joj i rekao prilikom prvog sexa, 2,5god nisam imao sex ni kontakt sa devojkom, ziveo kao biljka, daj mi vremena neces se pokajati.
Nije mi se ni digao prvo vece ali je svrsila prstima, jezikom i ona meni oral itd..

...