/ex-yu/

vroom vroom edition

Other urls found in this thread:

aljazeera.com/news/2017/11/ratko-mladic-sentenced-life-prison-genocide-171122094849271.html
youtu.be/x22C1MFffao
youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4
youtube.com/watch?v=7CIFXw17uZ4
vecernji.ba/sukob-u-subotici-hrvati-bunjevci-zene-srpkinje-a-ne-zele-hrvatice-335782
espreso.rs/svet/hrvatska/172977/hrvati-sve-cesce-zene-srpkinje-mesoviti-brakovi-su-ponovo-u-modi
youtube.com/watch?v=WKl6r174Luo
youtube.com/watch?v=A0Fwi6ZhXUA
twitter.com/NSFWRedditImage

lol fakat su servi

aljazeera.com/news/2017/11/ratko-mladic-sentenced-life-prison-genocide-171122094849271.html

Plaquem servi vječito cuckovani.

Imaš ti pravo, onaj uopće nema naslov.
youtu.be/x22C1MFffao

youtube.com/watch?v=vBjW3VNefL4

fakat su barbari

fakat su brmbrmbovani

youtube.com/watch?v=7CIFXw17uZ4

vecernji.ba/sukob-u-subotici-hrvati-bunjevci-zene-srpkinje-a-ne-zele-hrvatice-335782

CROAT'D

espreso.rs/svet/hrvatska/172977/hrvati-sve-cesce-zene-srpkinje-mesoviti-brakovi-su-ponovo-u-modi

Redpiluj se bre doslovno nema većih kukčina od """se*va""".

BUNJEVCI HRVATI
xaxaxaxaxaxaxa
nemoj

moja gf

youtube.com/watch?v=WKl6r174Luo

>smrdi kopiraju heroj a ne zlocinac memu

zalosno

djocko harizmatovic dbi

fixxon delevingne dbi

crni macori

DBI

crni macori dbi

Black cats desu

chernyye koty

koji vam je rekord ne tusiranja?

moj rekord je 3 tjedna bez vode ili kupanja, ikakve

i nisam uopce smrdio jer se nisam kretao tih 3 tjedna nikamo niti vezbao bre

schwarze Katzen
um ehrlich zu sein

7

7 tjedana bez tusiranja???

jel trolas ili ozbiljno

7 dana debilu

t. smrdin

koji normie, gubi se bre odavde, odmah

7 dana se samo nije tusirao, o jebemti krv

>i nisam uopce smrdio

t. smrdojko nekupanko

Fakat si smrdin.

kek

crni macori dbi

crvati na aparatima
nemojte da ih iskljucite
hihihihi

crni macori se ne tusiraju, oni se lizu dbi

crni mačori dbi

crni macori dbi

djocko harizmatovic dbi

fixxon delevingne dbi

crni macori

DBI

...

ovaj se uskoro brise kao i onaj drugi,ulecite ovde

>le prijavljen faec

...

le guzobolko traktorko

Ovo je jedini ispravan /ex-yu/™ konac.

jel ti traktor trucko prducko?

još jedan guzobolni konac, pa šta vam je momci? ajde biće bolje

zasto su srbi tako opsjednuti sa ratom? izgubili ste ga i sta sad, bilo pa proslo.

nit ste vi srpski klinci bili u ratu, nit cete ic u rat, tako da ne vidim sta se toliko lozite na rat dbi

ljudi ne slusajte ove budale

crni macori

DBI

fakat su guzobolni traktorasi

>slika Hrvata: Ante Gotovina
profesionalni vojnik obraca se sa dostojanstvom Haskom sudu na tocnom francuskom jeziku

>slika Srba: Šešelj, Mladić, Karadžić...
izvode cirkus, psuju mater belosvetsku, skacu i udaljavaju ih iz sudnice

JUST

t.raktorko brmbrmko

servi cuckovani iz konca c e c

MOLIM VAS. E ajde sada vas taxista moli sve da mu pomognete oko izbora telefona, odgovaram vam svima na pitanja, pisem blogove sto kazete, jedem govna itd.....nisam stedljiv na recima.
Kupio bih telefon, ovako ima sam 3iPhona, 4, 4s, 5s, 1xSony Xperia, 1xNokia Lumia, LG G3 i sada Samsung Core Prime.

Tanak sam sa parama pa nema skupih akcija, verovatno da ce deo da ide i na rate ili na dodjem ti ako je preko drugara, suzio sam izbor na nekoliko njih, poredjacu ih po mojoj preferenciji, znaci sta bi prvo uzeo pa drugo itd....Bitno mi je:
-Veliki i dobar displej
-Jaka baterija
-Dobar i kvalitetan zvuk na slusalicama
-Da lepo stoji u ruci
-Da se ne pregreva previse
-Kamera, snimanje me ne zanima sem slow motion
-SD slot
-Health aplikacija
-Hardware/kompatibilnost
-Da dokazano ne laguje i na baguje
-Izgle, volim premium osecaj i izgled

Moj izbor pa vasa misljenja:

1) LG G4 Dual sim Black Leather - 315Evra
2) Sony Z3 ili Z3+Dual Sim - 300-330Evra
3) Motorola Nexus6 32gb - 370Evra
4) HTC ONE M9 - 385Evra
5) Microsoft Lumia 950 - 380Evra
6) Huawei P8 Dual - 300Evra
7) Samsung Galaxy NOTE3 duo - 325Evra
8) Galaxy 6 topaz blue 32gb -425Evra

E sada mogu uzeti i skinut od preko neki s6edge bez garancije i slicno i jebavati se sa ortacima sto drze servise....iPhoone 6 i s6edge mogu kao nove za oko 300evra dao bi mi on 6meseci garancije ali ipak nije nov i znam kakva je budala da ne daj boze nesto da mi se sjebe, Kazite mi sta je best buy molim vas?
Gde su one firme Xiamo Meizu itd...? Valjaju li? Isto i za Lenovo i Asus ili Acer ko je vec usao u mobilne telefone? Sta uzeti, znaci 3gb rama je MUST HAVE, DUO je mnogo znacajan, preko 5inca displej. Samsung je vrh ali je preksup bas. Aj anoni pliz, zelim vase misljenje kontam da znate do jaja sta biste uzeli. Svako misljenje mi znaci!

MOLIM VAS. E ajde sada vas taxista moli sve da mu pomognete oko izbora telefona, odgovaram vam svima na pitanja, pisem blogove sto kazete, jedem govna itd.....nisam stedljiv na recima.
Kupio bih telefon, ovako ima sam 3iPhona, 4, 4s, 5s, 1xSony Xperia, 1xNokia Lumia, LG G3 i sada Samsung Core Prime.

Tanak sam sa parama pa nema skupih akcija, verovatno da ce deo da ide i na rate ili na dodjem ti ako je preko drugara, suzio sam izbor na nekoliko njih, poredjacu ih po mojoj preferenciji, znaci sta bi prvo uzeo pa drugo itd....Bitno mi je:
-Veliki i dobar displej
-Jaka baterija
-Dobar i kvalitetan zvuk na slusalicama
-Da lepo stoji u ruci
-Da se ne pregreva previse
-Kamera, snimanje me ne zanima sem slow motion
-SD slot
-Health aplikacija
-Hardware/kompatibilnost
-Da dokazano ne laguje i na baguje
-Izgle, volim premium osecaj i izgled

Moj izbor pa vasa misljenja:

1) LG G4 Dual sim Black Leather - 315Evra
2) Sony Z3 ili Z3+Dual Sim - 300-330Evra
3) Motorola Nexus6 32gb - 370Evra
4) HTC ONE M9 - 385Evra
5) Microsoft Lumia 950 - 380Evra
6) Huawei P8 Dual - 300Evra
7) Samsung Galaxy NOTE3 duo - 325Evra
8) Galaxy 6 topaz blue 32gb -425Evra

E sada mogu uzeti i skinut od preko neki s6edge bez garancije i slicno i jebavati se sa ortacima sto drze servise....iPhoone 6 i s6edge mogu kao nove za oko 300evra dao bi mi on 6meseci garancije ali ipak nije nov i znam kakva je budala da ne daj boze nesto da mi se sjebe, Kazite mi sta je best buy molim vas?
Gde su one firme Xiamo Meizu itd...? Valjaju li? Isto i za Lenovo i Asus ili Acer ko je vec usao u mobilne telefone? Sta uzeti, znaci 3gb rama je MUST HAVE, DUO je mnogo znacajan, preko 5inca displej. Samsung je vrh ali je preksup bas. Aj anoni pliz, zelim vase misljenje kontam da znate do jaja sta biste uzeli. Svako misljenje mi znaci!

MOLlM VAS. E ajde sada vas taxista moli sve da mu pomognete oko izbora telefona, odgovaram vam svima na pitanja, pisem blogove sto kazete, jedem govna itd.....nisam stedljiv na recima.
Kupio bih telefon, ovako ima sam 3iPhona, 4, 4s, 5s, 1xSony Xperia, 1xNokia Lumia, LG G3 i sada Samsung Core Prime.

Tanak sam sa parama pa nema skupih akcija, verovatno da ce deo da ide i na rate ili na dodjem ti ako je preko drugara, suzio sam izbor na nekoliko njih, poredjacu ih po mojoj preferenciji, znaci sta bi prvo uzeo pa drugo itd....Bitno mi je:
-Veliki i dobar displej
-Jaka baterija
-Dobar i kvalitetan zvuk na slusalicama
-Da lepo stoji u ruci
-Da se ne pregreva previse
-Kamera, snimanje me ne zanima sem slow motion
-SD slot
-Health aplikacija
-Hardware/kompatibilnost
-Da dokazano ne laguje i na baguje
-Izgle, volim premium osecaj i izgled

Moj izbor pa vasa misljenja:

1) LG G4 Dual sim Black Leather - 315Evra
2) Sony Z3 ili Z3+Dual Sim - 300-330Evra
3) Motorola Nexus6 32gb - 370Evra
4) HTC ONE M9 - 385Evra
5) Microsoft Lumia 950 - 380Evra
6) Huawei P8 Dual - 300Evra
7) Samsung Galaxy NOTE3 duo - 325Evra
8) Galaxy 6 topaz blue 32gb -425Evra

E sada mogu uzeti i skinut od preko neki s6edge bez garancije i slicno i jebavati se sa ortacima sto drze servise....iPhoone 6 i s6edge mogu kao nove za oko 300evra dao bi mi on 6meseci garancije ali ipak nije nov i znam kakva je budala da ne daj boze nesto da mi se sjebe, Kazite mi sta je best buy molim vas?
Gde su one firme Xiamo Meizu itd...? Valjaju li? Isto i za Lenovo i Asus ili Acer ko je vec usao u mobilne telefone? Sta uzeti, znaci 3gb rama je MUST HAVE, DUO je mnogo znacajan, preko 5inca displej. Samsung je vrh ali je preksup bas. Aj anoni pliz, zelim vase misljenje kontam da znate do jaja sta biste uzeli. Svako misljenje mi znaci!

kek

MOLIM VAS. E ajde sada vas taxista moli sve da mu pomognete oko izbora telefona, odgovaram vam svima na pitanja, pisem blogove sto kazete, jedem govna itd.....nisam stedljiv na recima.
Kupio bih telefon, ovako ima sam 3iPhona, 4, 4s, 5s, 1xSony Xperia, 1xNokia Lumia, LG G3 i sada Samsung Core Prime.

Tanak sam sa parama pa nema skupih akcija, verovatno da ce deo da ide i na rate ili na dodjem ti ako je preko drugara, suzio sam izbor na nekoliko njih, poredjacu ih po mojoj preferenciji, znaci sta bi prvo uzeo pa drugo itd....Bitno mi je:
-Veliki i dobar displej
-Jaka baterija
-Dobar i kvalitetan zvuk na slusalicama
-Da lepo stoji u ruci
-Da se ne pregreva previse
-Kamera, snimanje me ne zanima sem slow motion
-SD slot
-Health aplikacija
-Hardware/kompatibilnost
-Da dokazano ne laguje i na baguje
-Izgle, volim premium osecaj i izgled

Moj izbor pa vasa misljenja:

1) LG G4 Dual sim Black Leather - 315Evra
2) Sony Z3 ili Z3+Dual Sim - 300-330Evra
3) Motorola Nexus6 32gb - 370Evra
4) HTC ONE M9 - 385Evra
5) Microsoft Lumia 950 - 380Evra
6) Huawei P8 Dual - 300Evra
7) Samsung Galaxy NOTE3 duo - 325Evra
8) Galaxy 6 topaz blue 32gb -425Evra

E sada mogu uzeti i skinut od preko neki s6edge bez garancije i slicno i jebavati se sa ortacima sto drze servise....iPhoone 6 i s6edge mogu kao nove za oko 300evra dao bi mi on 6meseci garancije ali ipak nije nov i znam kakva je budala da ne daj boze nesto da mi se sjebe, Kazite mi sta je best buy molim vas?
Gde su one firme Xiamo Meizu itd...? Valjaju li? Isto i za Lenovo i Asus ili Acer ko je vec usao u mobilne telefone? Sta uzeti, znaci 3gb rama je MUST HAVE, DUO je mnogo znacajan, preko 5inca displej. Samsung je vrh ali je preksup bas. Aj anoni pliz, zelim vase misljenje kontam da znate do jaja sta biste uzeli. Svako misIjenje mi znaci!

a sta je vruce bog te jebe, kad ce vise zima

...

AJMOOOOOO BREE SMRDIIII AJMOOOOOOOI
AJDE DI JE GUZOBOL AJDE TURSKU VAM MAJKU JEBEM SMRADOVI GENOCIDNI
>SERVI

ajde malo odi na IDJ, srbski youtube kanal jer nema takoga u crvackoj
hihihihi
poslusaj malo srbske glazbe

...

youtube.com/watch?v=A0Fwi6ZhXUA

t.raktorko ciganko

t. brmbrmko

srbi sa kolko godina ste skuzili da ste najvece zlo na balkanu zbog kojeg svi nemremo zivjet u miru kao normalni ljudi i ostatak europe?

ovaj konac nije jos uvek gotov imbecili

crni macori dbi

svi u djeneralov konac

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

novi istinski oldfegetski konac debili

Pozdrav ex-yu, moj stariji brat posecuje vas sajt svakodnevno pa sam hteo da vidim sta je ovde toliko zanimljivo, iako mi prica da ovo nije za mene. Pronasao sam sebe uvredjenim jer sam to shvatio kao potcenjivanje moje inteligencije i nesposobnost za vodjenjem ozbiljnijih diskusija od onih sa malih i velikih odmora (kako on rece). Medjutim, kada sam video na kom sajtu moj brat traci vreme, osetio sam potrebu da vam opisem kako sve ovo izgleda iz ugla coveka koji prvi put cita vase "rasprave".
Komentari su vam puni mrznje, neretko psujete, kacite nekakve zabe i ostale stvari nasvrljane u paint-u, odgovarate besmisleno, zvucite pederasto i glupo u isto vreme. Nema naslova topic-a, nema poente razgovora, a tek bilo kakvih argumenata pri iznosenju stavova. Ovo mi sve deluje na galamu koju prave momci iz smera kuvari/konobari u mojoj skoli.
Jedina stvar koja mi je nejasna je zbog cega moj brat dolazi ovde? Ima zavrsen fakultet, stalan posao, igra kosarku, ima prijatelje.. Sve osim devojke. Kao i, pretpostavljam, vecina vas ovde. Neki komentari u ovom topicu su me naveli na sumnju da se ovde skuplja grupa pedera koja je toliko dugo u ovome da je prakticno formirala svoj jezik, kulturu, humor, idole, van razumnih shvatanja bilo kog normalnog coveka.
Jebote, ova rupa treba da se zakopa.

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

domarko guzobolko

t. guzobolko

patko mladic xeroj

cija je ovo pasta?

Pravite novi sa slikom gdje djocko i fikson ono pa onda dzeri i tomi ovo.

t. cevapko

Sutra mi na posao dolaze 4 nova suradnika iz Kine, zadužen sam da ih babysitam cca 2 mjeseca. Što bi vi prvo napravili, ja sam mislio dati im hrvatska imena.

t. ćevapko

t. brmbrmko

t. brm brmko

t. cevapko

t. brmkobrmko

t. brmbrmko

t. brm brmko

t. ćevapko

t. ananasko

...

t. brm brmko

t.cevapko

t. brmbrmko

t. planinko

t. ćevapko

od klošarkaša očito

t. zidovko

t. cevapko

t. brmbrmko

t. ćevapko

Napunite mi ovaj reply sa t.cevpako molim vas

t. brm brrmko

t. cevapko