/ex-yu/

ljudi moji sta je to danas bilo sa djockom?

Other urls found in this thread:

krajinaforce.com/penzije.html
twitter.com/SFWRedditVideos

lol osmanske izdrkotine misle da imaju prava

trebali smo uzet hercegovinu dok smo mogli, sacuvalo bi nas posla gradenja peljeskog sada, a bosna nek svoje dzihadiste drzi u nekoj mini drzavi oko sarajeva

ignorirajte ga

pozdrav ljudi hehe

...

ajmo svi u ovaj bez crnih govana


ajmo ne

to je neispravan tred, guzobolnice guzobolni

pozdrav Guts 100 godina

*nagne fedoru*

popij nekaj na moj računa dbi

*ubije te*

Kada Srbija udje u Nato i zarati protiv Bosanaca onda Hrvati imaju obavezu da pomazu Srbe?

dobro vece momci, sta ima veceras u eksju lokalu?

planovi za vikend?

varim ceo dan

exyucafe 3u1 bez secera
smrtno dobar

spusim svu vutru na terasi dok pada sneg

i ja brt

sad kad pogledas, objektivno i sa distance, rvati su 95 pobedili u 2 rata
u gradjanskom i protiv srj, mora im se odati priznanje dbi

rolam unk cistaka jer sam pametan

Ne vidim kako se mozete sprdat s covijek ovako milog lica

pozdrav svima izvinite ali ja sam duboko na putu do ludila ali pozitivnog jer sam se srodio sa vama svima, vi ste svi moji prijatelji i gledam vas kao najbolje drugove i zamisljam u glavi kako izgledate i sve i volim sve a najvise crne macore, comija, majmunka, tackastog i ostale kojima se zna ime, a i oni koji nemaju javno ime ja im dam ime u svojoj glavi, izvinite ako sam ponekad naporan ali ja se nekad uplasim da li vam se nekad nije nesto lose desilo ja se samo brinem oprostite mi molim vas ali ja samo zelim biti veran i dobar prijatelj, sve radim sto raditie i vi i sta god predlozite ja citam, slusam i gledam, hvala vam vi ste svi dobri ljudi u sustini ja to osecam i izvinite ako sam ikoga uvredio

>covjek

krajinaforce.com/penzije.html
AHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHSHAHAAHHAHAHNDH

Izdajnice mrs preko drine

Apruvujem ovu dretvu

čuo sam da ovdje ima narkomana, je l ovo istina?

isto tako se osecam anone, sve vas gledam ovde kao najbolje drugare i volim da postujem sa vama

Ovo sto je HVO izjednacen sa HV je li to znaci da ce bojovnici HVO dobivat hrvatske penzije

kek
>izvrsi agresiju
>dobivaj penziju 3 puta vecu nego oni sto su branili

Jos ako se ne varam dobivaju i od vlade bih

hnnnng
ko je ovo?

Ovo je tajna krajiškovog uspjeha, zato može ispoljavat guzobolju na ex-yu cijeli dan

>jedem soju ceo dan

slikajte drogu

ja se ne drogiram, cak sam i kafu prestao da pijem

ja se samo drogiram sojom

Evo čika Milane, to su te gljive

evo necu vise biti naporan i pretiti i ucenjivati vas oprostite molim vas ja vas sve postujem i cenim svako ima svoje misljenje a niko nije ovde zato sto je los covek i ima losu nameru , svi smo ovde ljudi dobri svako mozda ima neki unutrasnji problem ili je stidan ili pije lekove ili je narkoman ili ima problema sa familijom ili zenom ili novcem, ne treba suditi ljudima ali ja osecam da ste svi vi dobre duse i da bi svako svakom ovde uzivo pomogo ili ne bi odmogo u svakom slucaju evo necu vise budite spokojni ja sam imao samo dobru nameru ali ponekad me uhvati ludilo pa napadnem ko mutav na telefon oprostite uzivajte u nocnom druzenju ovde verujte bolje i ovde nego da ste sa losim drustvom da vas kvari ili sa losim devojkama da vam kidaju zivce budite pametni jer vi to i jeste niko nije ovde glup i lud jer treba i biti pametan pa naci ovo mesto i komentarisati ovde

e baš sam popio 3u1 exyucafe bez šečera

kak prezivis bez kave

kolko spavas dnevno

Neka turkinja koju na Sup Forumsu šiluju, ime joj ne znam :(

Podržavam ovu promidžbenu poruku

Može hvala ti Guts

ma skoro sam prestao, ima mozda nedelju dana

spavam po osam sati

kako da nađem takvu gf? ;_;

i drugi put

...

ja spavam toliko sa kafom
koliko si pio? ja sam 4 doze kafe na dan

Bok svima, kako ste?

dve kafe na dan, uglavnom na prazan stomak

Nije me dugo bilo

ovo

ja jednu kad se probudim pa posle dorucka pa posle rucka pa jednu pred spavanje i spavam ko car 9-10 sati i imam mnogo dobre snove, sinoc sam sanjao kraj sveta

a pa to je onda okej, ja jedva 5 sati dnevno uspijem

>Nikada nećeš imati emo gf sa velikim sisama, plavom kosom, i lepe noge koja igra majnkreft stobom, voli memove, odlično kuva, sluša dabstep i voli kuce i mace

Zašto živeti

Sve je u redu prijatelju, saljem puno meda i rakije

bardzo dobže

nemoj i ti fixon me već sjebao dovoljno za večeras

pitaj turke u njihovom tredu spamali su njen ig pre par meseci

ma u redu je druze, ja ti ne zameram nista dbi

tužan sam

jebo ti pas mater

to i ja pijem
plus latu

bolje nadji neku normalnu devojku koja ce te voleti, mani se tih kamenjarki raspalih

zasto si tuzan anone?

>cura mi ima veliku tetovazu na bedru pa se proteze preko stomaka do picke
>nekoliko pircinga
>kosu boji crveno
>ima dilde od 25 cenata, kaze da je manji ne zanimaju

Je li red flag pomalo? Jebe se ko zmaj btw

ostavila me gf

ko kaže da ga ova neće voleti?

izjadaj se nama anone

cemu sluze ove tablete?

izbjegavanje kazne haškog suda

crvena sa crnim bez imalo belog, tvoja riba je bukvalno siptarska zastava

za produljeno oslobađanje

pa nema snijega uopche u srbiji

kamenjarka klasicna, sta ce ti to u zivotu?

antidepresiv, plus ima nuspojavu da te malo osamuti tako da moze da se koristi i pred spavanje, medjutim to dejstvo prestane posle nekog vremena

Da li ti se od njih dize kurac? Meni svako jutro. Nekad se probudim u noci i ne mogu spavati koliko mi je tvrd

istopio se l0l

...

ovde kod mene u vojvodini nema, ko mu jebe mater bolje da ne pada

lolaruja na oWo

>ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Sta je anone smorio si se?
Pa taksista ti je najmanje od svih vas ovde na exyu zato ne seri.
Dodjem u proseku 2nedeljno na po sat vremena da provrtim Sup Forums.
To sto te trigeruju postovi ili sto sam te oterao u kurac nekada pa me ne gotivis je na nivou deteta od 10godina.
Bolje da pisem o nekim sranjima koje lice na blog nego da kacim LE ZVEZDA LE MAJONEZA, LE PEPE, TFW NO GF WHY LIVE, TRAKTORCE, HRVATI SU SRBI i tako ti je jebeno 99% svako exyu threada.
A to sto copy pastujete moje gluposti i slike ja nisam kriv, dbi meni je cak i zanimljivo kada vidim jer dokazuje banalnost celog sajta i ljudi, zato smo i ovde vecina nas jer voli gluposti.
Toliko si guzobolan da si mi ladno 3puta odgovrio i sada komentarises o meni opet, preocigledan samefag i guzobol, ubij se.

Zasto nisam Taksista, da letim na leto...

kod mene u vrbasu preslo iz kise u sneg pre pola sata

postajte vladimire

Ovo je odlicno, vidio sam da neki hrvatski ratnik je ubio sebe na sudu, mislim da su Hrvati ponosni ljudi ako se ubijaju u ime naroda. Mladic nikad ne bi to ponovio. Svaka cast, ZDS.

Imao sam to i pre nego sto sam ih koristio, medjutim meni se usta osuse redovno od toga. Mada i to je skoro proslo.

>biti toliki pacenik da te anonimni lik iz druge zemlje trigeruje
>pljuvati po njemu svaki dan a 99% toga ni ne vidim je i ne dolazim non stop
>otici u toliku krajnost da cuvas njegove postove i slike
>otici jos u vecu krajnost da to kacis stotine puta dnevno
>otici jos dalje u dubiozu licnog guzobola da se sprdas sa tudjom smrcu i nesrecom gde je mlad momak poginuo
>cuvati i sliku mrtvog lika koga ne znas kao i moje
Auuuuuuuu jebote koji si ti mentalni midget, znaci ne znam prosto koji je to nivo patologije, ti si bolestan mentalno i to ne kazem jer sam "trigerovan", navikao sam na tu "foru" sa Djoletom ne mogu 100x da se pecam vec sam cekao samo da vidim odgovor tvoj.
Cak mi te je i zao, kunem ti se u tog decka ciju si sliku ostavio da te zaista zalim.
Ne smem ni da zamislim koliko su tvoji roditelji "Ponosni" na sina.
Jebote ti si debil koji mi je odgovorio pre 2meseca kada smo se prozivali sa
>ovu rundu si dobio ali bili smo blizu
Iskreno vise mi je tuzno ovo sto ti pisem nego sto je smesno, jasno mi je kao dan da si neki pacovcic od muskarica ali nemam reci sta pametno vise.
Pomozi sebi, ozbiljno ti kazem, nije sarkazam.

Ali stvarno nekada mi dođe da vrištim i da odem negde napolje pa da sve razbijem. Ja sam mentalno otišao čoveče svaki dan ustajem i gasim tu vatru žalosti sa memovima, i nedavno, ex-yu koncima. Neću da se ubijem zato što znam da je to glupost JA NESPAVAM SLUŠAM FEJPORWEJV DO TRI SATA UVEČE I DRKAM DA BI SE MALO SETIO KAKO JE NEKAD BILO KAD NIJE SVE OTIŠLO U PIČKU MATERINU. MOJA ZEMLJA SE RASPADA GORA OD SRBIJE NEKADA. PEDERI I BUDALE SVUDA. CEO SVET SE UDARA PO NOSU. OVO JE KRAJ SVETA LJUDI. PRE 2010E OVOG SRANJA NIJE BILO JA SAM ŽIVEO SVAKI DAN SVAKI DAN JE BIO NEŠTO POSEBNO I LEPO SAD JA VIŠE NE ŽIVIM JA SAMO POSTOJIM

Ma znam druze, sta ti je, losa riba totalno, pogotovu kada te juri da jebes a vrhunsko telo ima i vrlo je sexualna, uopste ne valja, bolje kao ti na Sup Forums da odem pa skinem Loly MLP pony tail boi puccci i drkam kao mentol da me bude sramota samog sebe.
A pogotovo je lose kada posle toga stigne jos 5poruka od bivse pa sam je zvao malo da pricamo, a i drugar mi pise o nekoj ribi koju cu da jebem mozda, kaze da "izgleda vrh".
Aj nadji neki odgovor dok ne zaspem ali molim te, jedva cekam, evo ovu sandru su jebali narko dileri bez zuba sa sidom ajmo dalje sta imas vise da kaze da bi sam sebi bio manje mizera ajde.....pa ovaj exyu nekada prosto volim, zivota mi, fedora likovi koji jebu lutke na naduvavanje i to ako supe hrabrost da "pitaju" za sex mi krecu sa prosipanjem fora,
>le pola grama zutog
Ti bre ni ne znas ni sta je zuto, ni belo ni sta je pola grama zato nemoj da meni prodajes tu pricu mangupsku.

vaistinu je sve otislo u kurac

Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.

nemoj nista da se brines

ubio ga taksista u pojam realnjo

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

Zvuci kao da vise ne djeluju na tebi ako ti ne pomazu sa spavanjem. I meni su suha usta od njih... Za sto ih pijes ako se smije znati?

Volim ovo kad imamo iste idiome u poljskom i hrvatskom jeziku.

Kog rata? Aj kapiram meme ali vi se ovde opako tripujete da ce da pukne rat neki.
Srbija ne moze nikome nista na Balkanu i obrnuto a sve su clanice NATO-a sem nas, a mi se lizemo sa Kinom i Rusijom i nije vise odnos snaga kao 99te pa da Srbi bleje po podrumima a nije ni Evropa toliko poslusan americki ker kao pre (mada jeste i dalje), nema ni R od rata momci.
Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na Sup Forums-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.
Bosnu bi Srbija zgazila za 1mesec totalno realno sada pricam, nisam pristrasan, drugo to se nece ni desiti.

Shut up and enjoy the music! ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Pre svega ja se ne lozim da sam faca samo prozivam ljude koji su fegeti i da li je moguce da svaki put kada udjem u tred vidim da neko sere o meni negativno.
Drugo ja kriminalac NISAM, radim po nesto ilegalno, generalno sam radnik ali ne dripac!
Da cu biti sirotinja bas ne verujem, to ti je verovatno dusevna hrana sada da verujes u to, a gledaj kako su ti prosle godine koje si do sada napunio i kakav si sada! Te prognoze su za malouminke, aki si jebeni virgin sa 25 koji nema nikoga ni da izadje ni da prica, koji ne razgovara sa zenama/devojkama/ribama ili nema drugova je najjadnije da se tesis time sto ocekujes tudju nesrecu koji to ima.
To je kao kada bi ja bio fedora feget kome je drago kada vidim da je dobra riba ubijena, sjebala zivot ili da je mladi par nastradao u saobracaju jer sam zivotno frustriran zbog svojih neuspeha a podsvesno umisljam da cu sa tih 40biti ljudina a NECES nikada!
Pre svega trebas biti covek a ne mis, internet hejter, luzer kucni koji samo sere po netu i besmisleno hejtuje sve u svojoj agoniji i depresiji.
Svi pricate da nesto imate a ja sam evo poredjao danas sta sam sve narucivao da jedem i pijem ali bukvalno sve ovo, dosao mi je drug koji je u problemu, pricali smo i eto, skoro 50evra me kostalo sedenje u kuci, NE kurcim se samo garantujem da ti nemas da priustis to i da nisi sposoban, nema verovatno ni koga da zoves, tj ko da te pozove kao prijatelja od casti/reci i neko ko moze pomoci drugome.
Slikao sam jer vidim da je bilo reci o hrani i picu pa zato, nemam potrebe da slikam nista drugo.
I ne znam zasto me stalno konkretno ti uzimas u usta i gledas da ponizis, uvredis ili da seres po meni preko interneta iako se ni ne znamo, niti sam ovde ali svaki put iznenadim kada vidim.
Jel si toliki jebeni virgin i autista da 1000x ovo ponavljas?
Prozivas me da sam sljam, kriminalac, da dajem mali baksis....stvarno ne bih znao vise ni sta da ti kazem

Koja si ti pickica zapravo.

a jak sie ma pan kowalski?

Tebi smeta sve što je bijelo i hrvatsko jeli krajiško?