/ex-yu/

X-Girl edition

youtube.com/watch?v=jdMlJdRU7pQ

Other urls found in this thread:

kurir.rs/region/hrvatska/2950379/teorije-zavere-o-samoubistvu-u-hagu-uzdrmale-balkan-praljak-je-ziv-vec-se-sunca-u-juznoj-americi
youtube.com/watch?v=8VC7_VqCjSM&app=desktop
youtube.com/watch?v=EDXfwjkW9yQ
nspm.rs/hronika/dragan-sutanovac-i-aleksandar-vucic-je-svestan-toga-da-samo-mi-iz-ds-a-mozemo-da-ga-pobedimo-na-izborima.html
youtube.com/watch?v=CGkm67c0xgc
youtube.com/watch?v=v95hB_XVZeY
youtube.com/watch?v=wcwOLdhwJNY
youtube.com/watch?v=Dcqgi5U7NBw
youtube.com/watch?v=z5rIXdFwFPc
youtube.com/watch?v=3fKBshfEbQA
youtube.com/watch?v=XBZ_kaHzeTE
blic.rs/vesti/svet/kolinda-ponovo-napada-hrvati-nisu-ucestvovali-u-zlocinackom-poduhvatu-mi-smo-branili-bih-od-agresije-srba/l57r6vx
informer.rs/vesti/politika/358925/video-foto-srbija-od-rusije-dobija-tenkove-koji-su-u-siriji-bili-neunistivi
youtube.com/watch?v=9FwsjEGA2wM
youtube.com/watch?v=WlerT1iU1_4
demostat.rs/sr/vesti/ekskluziva/srbija-na-zapadu-nova-americka-balkanska-strategija/293
twitter.com/NSFWRedditImage

prvi za sve dede

umirem

>jermen glumi srpskog narko bosa
>hrvatica glumi njegovu saradnicu

koji film?

>jermeni
nadam se da ne ličimo na njih

...

zabarska serija gomorra

da nema dijaspore mi bi ovde korenje jeli

sere mi se od ovih le ja jebem i imam para a ti ne xD likova na internetu, pogotovo dijaspore

vrhunac lažnog bravada

jesu se jebali?

macori dbi crni

jok , samo su se pojavili na minut kao prodavci kokaina lel

kurir.rs/region/hrvatska/2950379/teorije-zavere-o-samoubistvu-u-hagu-uzdrmale-balkan-praljak-je-ziv-vec-se-sunca-u-juznoj-americi

Jel bi ste me pipnuli

...

alo srbende, sta vam to rade sa djecom pa imaju krizu identiteta?

jel ovo nesto kao transnacionalizam?

youtube.com/watch?v=8VC7_VqCjSM&app=desktop

top kekara

cecnuh

proverite ih

Jeбм ти cвe пo cпиcкy нeкyлтypни мaлoyмни изpoдe.

ne zeli da kasnije bude osucen u hagu :-D

umri od raka govana

Sto si uvek toliko vulgaran tackasti prijatelju

>paк гoвaнa

Cкини пpocки мaјмyнe.

youtube.com/watch?v=EDXfwjkW9yQ

Ja, вyлгapaн мaмy ти јeбeм мaлy нeкyлтypнy.
Oвa мaјмyнчинa вeћ 4 гoдинe нијe нaпpaвилa јeдaн cвeти кoнaц a гyзи ce дa их пpaви штo вишe мoжe и yвeк нaмepнo мaши тeмy.

ako duplići, biće bolje

prekinite da budete autisti mamu vam bre jebem nenormalnu bre

Koliko ih mozete nabrojati srbi?Bez guglanja.

sve

ko su ti ovi teroristi?

fali jovan vladimir

AA - AAAAA - AAAAAAAAAAAA - VODE - A - AAA - GORIM AAAAA - PEČE ME - PEČE - A

gorim znojim se za svoj zivot bojim se

brm brm

Ko su svi ovi evil? Ostale znam.

>After being captured in Norway, he was brought before the Hostages Trial, a division of the Subsequent Nuremberg Trials, and charged with war crimes committed in Serbia during his control of the region in 1941. He had upped the ante of retaliatory strikes against Serbs, killing a hundred Serbs for every German killed, and fifty for every German wounded; this resulted in the massacre of thousands of civilians.[2] When his extradition to Yugoslavia seemed imminent, Böhme committed suicide by jumping from the 4th story of the prison in which he was being held. His body was interred at St. Leonhard-Friedhof in Graz.

NOVO

"Кao штo никo нe жeли дa гa лeчи нeиcкycaн лeкap, тaкo јe Cpбији пoтpeбнa јaкa ДC. Бeз cтpaнaкa нeмa ни дeмoкpaтијe ни пpoмeнa. Aкo нијe дo caдa билo јacнo, caдa јe cвимa јacнo зaштo Byчић пyних пeт гoдинa нaпaдa yпpaвo ДC", peкao јe Шyтaнoвaц

Шyтaнoвaц јe нa ceдници Глaвнoг oдбopa ДC peкao дa јe нeoпхoднo пocтoјaњe cтpaнкe кoјa јe cтaбилнa, пoyздaнa, дocлeднa и yпopнa, a дa јe тo yпpaвo ДC, caoпштилa јe тa пoлитичкa пapтијa.

Лидep ДC јe нaвeo и дa "oн (Byчић) cвe вpeмe знa кo мy јe јeдини пpaви пpoтивник кoји имa знaњe, пoлитикy, иcкycтвo и opгaнизaцијy и кo јeдини мoжe дa гa пoбeди".

nspm.rs/hronika/dragan-sutanovac-i-aleksandar-vucic-je-svestan-toga-da-samo-mi-iz-ds-a-mozemo-da-ga-pobedimo-na-izborima.html

Marko, Njegoš, Nikola, Milo, Bodin, Janko, Krsto Popović, neki Petrović, zaboravih posljednjeg

plamenac posle +

youtube.com/watch?v=CGkm67c0xgc

youtube.com/watch?v=CGkm67c0xgc

youtube.com/watch?v=CGkm67c0xgc

NOVO

dobra pička ovaj tin

zaista ds i sutanovac su jedini u opoziciji koji ulivaju poverenje, narocito sada posle politickog samoubistva sase jankovica

Friends and enemies of Serbia

M-makeodnija i crna gora?

hahah dal je realno ovo
tin je vise gej cak i od deena

Podijelit cu sa vama svoju najdrazu pjesmu ex-yu,jer vas mnogo volim.

youtube.com/watch?v=v95hB_XVZeY

...

SHANKERU !

zju al se kobazz prodao... odnosno dj kobazz.. kakva surova igra sudbine da firmu ravnogorskog svetosavskog skejtera sada reklamira tin iz parova ovakvom jednom pesmicom hahah sto nije dao tinu da obuce chetniks duksericu lol

...

evo jedna za fixxona youtube.com/watch?v=wcwOLdhwJNY

ko ne gleda psi laju vetar nosi ide pod mac

"a really awful guy"
sta ovaj zna koji kurac mamu mu jebem garant nije ni cuo za bosnu ni hrvatsku ni proucavao taj slucaj samo sere ono sto je procitao u tim njihovim medijima punim lazi
odaberes casnu smrt da bi te kasnije ismijavali seronje sa plasticnim licima kojima je cast nepoznata jer su na svoje pozicije dosli prodavanjem dupeta

Здpaвcтвyйтe ктo тaкoй eбивeтap

Зeницy нe видимo, Tyзлa y дaљини...

youtube.com/watch?v=Dcqgi5U7NBw

KIDA MATORI WOOP

youtube.com/watch?v=z5rIXdFwFPc

danas vas podsecam

youtube.com/watch?v=3fKBshfEbQA

sta se desilom mom /ex-yu/-u

djocko staropeder zaveo red konacno

youtube.com/watch?v=XBZ_kaHzeTE

kako da pustim kosu?
jel moram na celavo da se osisam prvo

odlicna traka dzeri

ne moras

posaljimo mlade u dijasporu da rade

maži kosu jajima i limunom

uvesti crni sengen gradjanima srbije

jebe me faza izmedju ove duzine koju sad imam i dok ne poraste na nesto sto mogu i zavezati
kako ce to da izgleda i kako kosu da stilizujem u tom periodu

moze i majonezom

ne znam nisam frizer brt

budi kurt kobaja

k a k o?

umirem

uh pocelo bazirano "Meso"

nisam gledao posle pilot epizode

pocinje sneg smrdljivi da pada

iskreno najbolja domaca serija, plebovi su isfiltrirani i samo patriciji gledaju

uh kako mrzim zimu majku joj jebem

banjaluka sneg do kuka

blic.rs/vesti/svet/kolinda-ponovo-napada-hrvati-nisu-ucestvovali-u-zlocinackom-poduhvatu-mi-smo-branili-bih-od-agresije-srba/l57r6vx

informer.rs/vesti/politika/358925/video-foto-srbija-od-rusije-dobija-tenkove-koji-su-u-siriji-bili-neunistivi

Mrtav konac lul

a fakat je bazzé

tek se otvorio eksju lokal

youtube.com/watch?v=9FwsjEGA2wM

mala je prsla totalno

youtube.com/watch?v=WlerT1iU1_4

a bila normalno dete kod nas u inđiji posle se sekla za nekim pevačem i prsla totalno... najgore kad vidiš kako dete postaje delikvent i narkoman

hehe dobar video

jel realan ovaj lik

sprema se istorijsko priblizavanje amerike i srbije

demostat.rs/sr/vesti/ekskluziva/srbija-na-zapadu-nova-americka-balkanska-strategija/293

ljepo se provedi onda lol
ja idem na počinak
laku noć exyuuuuu

vidi jadnike okinute u komentarima jaooo

ovo je zalosno

ovo je smesno

sta je njena keva, ima neko cudno prezime?

Gordana B.5 months ago
Neka ti popusi prvo tvoja baba, pa mama, pa sestra, pa tetka i ujna i strina, a onda nadji kuravu koja ce da pusi za pare tvoj smrdljivi polni organ debilcino jebena

srpkinja

vucic je bukvalno tito jbt, nije se salio

>Srbija je u ovom času drugorazredna balkanska zemlja, s brutto-domaćim proizvodom nižim od Namibije i dvostruko nižom stopom rasta. Spala je na 7 milijuna ljudi. Silno je zaostala za Slovenijom i Hrvatskom. Samo je čudo može vratiti na ekonomsku kartu Europe. Ovaj plan ”Atlantske inicijative” ozbiljna je ponuda Srbiji da povrati nekadašnju poziciju balkanskog lidera. Takvo čudo obnove dogodilo se poslije Drugog svjetskog rata u Japanu, Njemačkoj i Italiji. Srbija je dovoljno nazadna i siromašna, da se njen status dramatično promijeni ograničenim inženjeringom. Crna Gora koja je prestigla Srbiju po BDP-u za to je dobar primjer. (...)

opa, izgleda da ameri prave marsalov plan za srbiju

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je strategija za Balkan koju predlaže Atlantski savet SAD važan dokument i da je zadovoljan većinom onoga što je napisano.


"Bilo bi dobro kada bi se to pretočilo u realnu politiku SAD i doprinelo našim boljim odnosima", rekao je Vučić novinarima u Beogradu i dodao da Atlantski savet čine veoma uticajni ljudi.