/polska/

edycja sylwestra na plugu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=e-6hzxr55b0
youtube.com/watch?v=9AYqMYHnn6k
eizo.pl/monitor/flexscan-ev2416w/
notebookcheck.pl/Recenzja-Fujitsu-Siemens-Amilo-Pi-2530.7648.0.html
morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-550-lowprofile-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-displayport-bulk-rx-550p2lfg5-1346771/
youtube.com/watch?v=CMPIxEWGs5g
twitter.com/SFWRedditVideos

/akari/

już się robię zmęczony

lepsza Akarin

ale nuta naprawde porusza moje szare komorki
youtube.com/watch?v=e-6hzxr55b0

youtube.com/watch?v=9AYqMYHnn6k
o kurw ale nuta

postujcie jakieś gejuchowe historie

jak bylem maly to mi dorosly facet na dworcu puscil oczko

mój 13 letni shota ze steama ciągle nakłania mnie do jakichś gejowych rzeczy, zawsze odmawiam

gejuchowe nie pedofilskie

przecież powiedziałem, ze odmawiam zawsze
nie jestem ani pedofilem ani gejem

akkarin haj jurujuri hadzimarujo

jak ja tęsknię za yuruyuri

ja tez nieironicznie moje ulubione anime

bardzo /komfi/

akarin najlepsza juru

tu anonek od fujitsu
pojechalem jednak do gościa i kupiłem sobie inny komputerek

Dell Optiplex 7010 (w miętowym stanie)
procesorek i5-3570
4G pamięci (jedna kość)
SSD 60G (ideolo bo ja GNU/spierdoleks jestem więc 60G na system to świat i ludzie)

i dodatkowo zakupiłem sobie ten monitorek. eizo.pl/monitor/flexscan-ev2416w/
razem z kabelkami wyszło mnie równo 1000zł.

opinie anonków?
chłut czy smrut?

dla przypomnienia upgradeowałem z tego g*wna
notebookcheck.pl/Recenzja-Fujitsu-Siemens-Amilo-Pi-2530.7648.0.html

ps monitorek bardzo fajny, opcja automatycznego przyciemniania jak sie robi ciemno jest wyjebongo bo ma czujniczek
pps nie gram w gierki wiec „le mój gejmingowy laptop lepszy” meme prosze dla siebie zostawić, ja na budżecie zakupy robiłem

lepiej se kup zewnetrzny bo 60 giga to smiech na sali

1000 z monitorem czy bez
w sumie i tak nie umiem ocenic bo moj laptop z 2012 lepszy jest od tego

...

nieźle, ale dokup sobie ramu trochę, 4GB dzisiaj to śmiech na sali, mi ledwo 16gb starcza jak dużo rzeczy mam włączonych.
za to monitorek super, dużo bym dał za drugi 1920x1200. Dołóż jakiś hdd 2TB i będzie pięknie.

wygodnie się używa laptopa z monitorem, nie wkurwia?

nie on ale korzystalem tak przez pare lat i bylo dosyc wygodnie jezeli laptop stal po lewej stronie jak masz myszke i podkladke z prawej
zalezy tez jakie masz biurko

>pamiętaj mężuś że dzisiaj idziemy do kościoła

no nie no ten SSD jest tylko na partycje /.
Partycje /home mam dysk 500G z laptopa, kupiłem w tamtym roku nowy.

1000 cebulonów razem z monitorkiem. Bałem się trochę bo kolezka sprzedający opisywał „matryca z wadami”. Okazało się że nie żadne bad piksele czy chuj wie co tylko ryska długości 8mm widoczna tylko pod mocnym światłem. Więc brałem jak pojebany.

Akurat z pamięcią nie powinno byc problemu, mam 4 sloty dimm a zajęta jest tylko jedna kość 4G@1600Mhz, wiec dołożenie kolejnej 4G żeby mieć dual channel nie powinno byc drogą operacją. Ale pamięć obecnie nie jest priorytetem bo pic rel moje obecne użycie ramu gdy używam przeglądarki. Spokojnie moge sobie pozwolić na odpalenie wielu aplikacji.

chujowo sie używa laptopa generalnie, dlatego kupilem poleasingowy stacjonarny.

wszystko fajnie tylko mało możliwości na rozbudowę bo pre-built, ale skoro tak biedaczysz to zapewne wystarczy

w sumie za taka kase to sie oplacalo ale ja bym nie mogl korzystac z komputera o takiej specyfikacji w $obecnym_roku

>wszystko fajnie tylko mało możliwości na rozbudowę bo pre-built
zasilacz mam 250W, więc wszystkie karty typu low profile bez zewnętrznego zasilania stoją otworem.

docelowo mam na oku morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-550-lowprofile-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-displayport-bulk-rx-550p2lfg5-1346771/ ale dodatkowe 400 cebulionów na budżet roku 2017 na gówno, którego użyję raz na dwa tygodnie sie nie zmieści.

jeśli chcesz kartę low profile to lepiej pomyśl o 1050Ti low profile, dużo lepszy wybór jeśli chcesz być trochę future-proof.

>chciales napisac, ze gowniany komp dla biedaka ale przypomniales sobie ze twoj nie lepszy
i5-2500k
8g pamieci ram
hdd

>ITT: biedaki

Zdecydowanie myślałem o 1050Ti bo mają bardzo miodzio wersję niskoprofilową ale jak już wspomniałem jestem GNU/spierdoliną i radeonki działają hehe lepiej na otwartych sterowniczkach a w kernelu 4.15 sterownik do wszystkich Radeonów do Vegi ma być już w mainline.
Powiedzmy tak - jesli dostane 1050Ti za pół darmo to wezmę. A jesli będę musiał bulić sam to chuj, wole miec spokój ducha.


No jeśli nie podkręcałeś swojego K to mój procesorek jest lepsiejszy.(chyba, czytam tylko z numerków)

A no i obecnie priorytetem jest jakieś fajne bezprzewodowe kombo myszka/klawiaturka, bo obecnie mam wszystko na kabelku i mi zagraca biurko.

jak myslicie jeszcze z rok wytrzymam?

kurde warto zainwestowac w dysk ssd? jest jakas znaczaca roznica w normalnym uzytkowaniu?

>ten obrazek
m-my j-jesteśmy bezpieczni prawda?

nieironicznie tak

w dzisiejszych czasach nie opłaca się mieć bezprzewodowych myszek/klawiatur. Prawie wszystko robią na bluetooth co powoduje ogromne opóźnienie. Sam posiadam klawiaturę bezprzewodową, ale na PS/2 po analogowym RF a nie bluetooth. Myszy tym bardziej wygodne są teraz na USB.
tl;dr nie warto inwestować w bezprzewodowy syf, ewentualnie jak musisz to kup sobie na aliexpressu James Doney 102, podobno bardzo dobra mysz bezprzewodowa.

warto. korzystam od 2012, nie wyobrażam sobie dzisiaj użytkowania komputera bez SSD. Wszystko jest natychmiastowe. Wygoda w chuj,

hiro dawno usunął, ale nie wiadomo co to było

jak najbardziej. Nawet jeśli twój sprzet jest z 2008 to odżyje w pizdu po wrzuceniu SSD.

>w dzisiejszych czasach nie opłaca się mieć bezprzewodowych myszek/klawiatur
najnowsze "gejmingowe" logitechy maja doslownie zero lagu, jak komus nie przeszkadzaja epickie swiatelka i chce wydac 400+ zlotych na myszke to moze sobie taka kupic jak musi byc bezprzewodowa

a ja mam gówno komputer bo jestem biedakiem

to

dobra kluchy wyskakiwać z sosów

ale się zrzygałem właśnie, o jezu
ponad 15 minut spędzonych nad kiblem

czy to prawda ze na SSD sie tylko rzeczy instaluje ktore sie nigdy nie ma zamiaru odinstalowywac? bo sie dysk niszczy jak sie na nim dane czesto zmienia?

dawniej się SSD oszczędzało, wykonując jak najmniej zapisów się da. teraz to nie gra instotnej roli, bo technologia poszła nieco od przodu.
Na moim szajsungu 830 z 2012 mam prawie 9TB zapisów i dysk nadal jest w 100% swojego życia, więc imo nie ma się co martwić. Przeżył dwa formaty i co jakiś czas aktualizuję programy, które na nim trzymam. Jedyne co zostało na HDD to pliki tymczasowe i dane aplikacji.

moze i tak ale ja od ponad 2 lat mam system na ssd w tym wszystkie tempy itp i jakos nadal dziala bez problemu

i ile ssd kosztuja w zaleznosci od pojemnosci

najebany to do domu hehe

cyce

taki jego wyglad

zw

jeśli nie trzymasz ogromnych programów to 128GB wystarczy w zupełności, zakładając, że masz dodatkowy HDD na dane typu dokumenty obrazki czy filmy. No chyba, ze laptop z jedną kieszenią to wtedy 256GB.
zależy również od jakości i szybkości dysku, Samsung 850 to jedne z najszybszych, adata również dobre, cruciale są ok.

już waliłem do tego doujina

szczerze bym odradzal kupowac mniej niz 256gb patrzac po moim dysku i biorac pod uwage przyszle aktualizacje systemu
chyba ze linuksiarz to nie wiem

ciekawe kiedy jebnie

uświadomiłem sobie dzisiaj, że gdybym kupił kilka bitcoinów na początku roku to sprzedając je dzisiaj miałbym więcej pieniędzy niż po roku ciężkiej pracy za granicą i ostrego oszczędzania (nawet mieszkam w pokoju ze studenciakami jak jakiś podczłowiek, żeby nie przepłacać za mieszkanie)

niezła motywacja do dalszej uczciwej pracy

kurwa zastrzelcie mnie proszę

prosze duza hawajska i sos pomidorowy

no przesadziłem z tym jak jest mi źle *w mieszkaniu ze studentami
pokój to jednak mam kurwa swój

>128gb
>wow wazy z 60gb

no fajnie ja jakbym znal numery totka z wczoraj to bym puscil i tez bym zarobil wiecej niz za uczciwa prace

jesz pitce widelcem?

>tug wiesz, że w końcu jebnie a i tak używasz

nie italianon ale jem pitce widelcem nie wiem jak można być zwierzem nie mytym kurwa i jeśc palcamy

kurwy jebane przez was mi sie pitce chce i znowu jutro wydam 40 zlotych na pitce zamiast sobie cos ugotowac

o kurwa też chce pitce ehh

ehh nie wiem co kupić bf na mikołajki

sznur

mój piękny chłopiec związany i bezbronny?!
owo

uwu owo

>bądź mną
>żryj pizze codziennie bo jest tania i tania (oczywicie łapami)
polecam ten styl życia

dzięki anonie, trochę lepiej się poczułem z samym sobą przyjmując ten punkt widzenia

...

bedzie dzis plug?

jak se wsadzisz w dupe to bedzie

hehe dobre zlota twarz jpg

ohohoho

hahahaahahahahaahahah

ale bojler

mam dokładnie taki tylko bez cycków ponad

postujcie zlote twarze bo mam malo

ale bojler

matki

>on kolekcjonuje memy

kiedyś miała lepszy brzuch

jakie janusze dżihadu

>oczywicie łapami
sama implikacja możliwości jedzenia pitcy sztućcami mnie obrzydza

POLKI

failure after the entire line

kurw ale nudy

youtube.com/watch?v=CMPIxEWGs5g
o kurw ale nuta

gracie w bijatyki?
9-10 grudnia na east games united jest turniej w tekkena nowego

to
w co sobie pograć

a chciałbyś mnie uderzyć?

nekopara

odkąd producenci gier przestali robić gry to już nie ma w co grać

gralem w virtua fighter 2 i tekkena 4 i 5 na ps2 a potem nie mialem zadnych konsol i tylko troche gralem w ssf4 na parozydzie ale nie podobalo sie to dla mnie

kuuuuurwa no ostatnia gra to chyba wyszła w 2016 roku jakoś

no overwatch

w virtua fightera 5 lubilem se pograc u kuzyna

tak chujowa że industry gier upadło