/polska/

edycja nocna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg
youtube.com/watch?v=SBClImpnfAg
twitter.com/NSFWRedditVideo

Jebać siostry.

jebać mnie

moja gf była niezła

skąd anonki torrentu pobieracie? chcę DEUS EX: MANKIND DIVIDED pobrać ale nie wiem czy piratebay mi tylko zostaje

ehhh nie dadzo siostry i nigdy już nie dadzo ehh

nocne to ty chyba masz zmazy pizdo

minęło kilka lat, nie odzywamy się do siebie, ale moja ex gf nie usunęła mnie ze znajomych na fejsbuku

chce się ruchać 100 pro

to

bądź do mnie trochę milszy

śniło mi się, że szliśmy we trójkę, ja, ona i jej chłopak
wtf

a trzymałes sie z chłopakiem za ręce?

nie, ona była po środku

ufff postuj całego user

Nie bo mnie zbanują.

ciągle pada

a ja chodzę

jest późno i wszyscy mają w dupie /polske/
przecież kiedyś często user postował całe dożiny w sumie nie wiem czemu przestał

I NIE STRASZNA MI WICHURA

ma wyjebane lol

witam, przyszedłem na inspekcje, rodzice w domu?

to
loszki zbierają znajomych na facebooku jak ty gry na steamie

lol, trochę tak

youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg

ehh... anony

doszły mnie słuchy że polacy nie myją dupy po sraniu

nie każdego stać na bidet w domu żbsz

kto /rozjebany zegar biologiczny/ tutaj?

o to ja, ostatnio do 4 leżałem

anoni KUUUUURWAAA ale mam zatkany nos i zajebane zatoki i gorąco mi kuuurwaa czuje źle ehhh anoni ehh kuurwa

zawsze tak mi odkurwia na swięta że o 7 chodze spać

Kurwa zuchy mam nadzieję, że nowe GTA będzie w słonecznym Vice City.

Ja, ale to przez zmiany noce.

ja, zwykle chodze spać koło 4 i w łóżeczku oglądam jakieś bajki i koło 5 zasypiam

jesteście zajebiści

>nie Vatican City
miałes jedno zadanie

Ja nie rozjebany, ale ustawiony dwie godziny do przodu.

marzy mi się życie w zupełności wolne
znaczy życie w którym dostaję jedzenie, darmowe miejsce do spania, i trochę pieniędzy na jakieś inne tam wydatki, za nic
żadnych obligacji, żadnego stresu
tylko takie życie sobie

sam kurwa jesteś zajebisty debilu

próbowałeś igg games czy jakoś tak?

:3

ale sie ucieszył jebany :DD

eh nom to ehh kurwa życie to gówno jebane ehhh

skidrowreloaded

trza sie było urodzić w bogatej rodzinie lol

fbi.org/free-torrent-download

ehhh tug brak czystej delikwentki gf
dajcie jakieś animu z takimi

Dicks are so cute omg
when you hold one in your hand and it starts twitching its like its nuzzling you or when they perk up and look at you like" owo nya? :3c" hehe ~ penis-kun is happy to see me!! and the most adorable thing ever is when sperm-sama comes out but theyre rlly shy so u have to work hard!! but when penis-kun and sperm-sama meet and theyre blushing and all like "uwaaa~!" hehehe~penis-kun is so adorable

UWAGA HIT
youtube.com/watch?v=SBClImpnfAg

Oh epic meme, kid, epic meme. I bet you think you're part of the crew now, don't you? Spouting pseudo-memes that have only risen to popularity within the last year, like you're trying to prove you AREN'T a little bastard asshole of a newfag. Is this what you wanted, for me to become irate at the mere sight of you? You disgusting little bastard, don't even think about replying to me again.

co tewi odjebała
daj mi sos albo chociaż kontekst tego

Zacząłem ostatnio czytać Yandere kanojo, delikwentka całkiem jakościowa, ale ogólnie to trochę chujowe.

już mam heatingsy jak myślę o sylwestrze

a no to jak chujowe to szkoda
szczególnie że 4 paskowe nie sprzyjają żonkom żbsz

i budzisz się 2-3?

eh już miałem ci dać sos ale widze że można to znaleźć jednak więc polecam nauczyć się szukać żeby nie wychodzić na debila
kontekst jest taki że seks rucha cipa i sperma

budze się koło 13 zwykle +/- jedna godzina zwykle, tylko ostatnie pare dni coś się nie wysypiam i budze 10-11 ehh

ja pierdole mam anxiety

dlaczego, ktoś napisał ci coś niemiłego?

szukać umiem ale mi się nie chce, ale jak już widzę, że postujesz obrazek z tego, nawet nieedytowany to wierzę, że kojarzysz chociaż nazwę.
dzięki za nic

co masz

Nie wiem, najebali tego 152 czaptery, więc chyba ktoś to czytał, ale mi się po 9 wydaje że to taka głupawa komedia i niewiele poza tym.
>HAHA LASKA JEBNĘŁA FACETA NO NIE MOGE TE TSUNDERE TO SĄ KURWA NAJLEPSZE
I jeszcze dojebali postaci pobocznych żeby nie było za ciekawie przypadkiem.

no myślę o sylwestrze i mam taką gulę w brzuchu jak miałem w liceum jak facetka brała do tablicy a klasa 40+

>I jeszcze dojebali postaci pobocznych żeby nie było za ciekawie przypadkiem.
nie wiem czy jestem debilem czy nie ale prawie nigdy nie pamiętam imion w mangach więc pewnie bym się pogubił tam ehh

narkotyki

O KURWA
TO TO

ehh ale mi przypomniałeś jak w liceum babka od chemii co lekcje brała po pare osób do tablicy na ocene i w dodatku była w chuj surowa więc zawsze jedynki się sypały i tylko to modlenie się żeby nie wzięła mnie ojezu

a co robisz na sylwestra?

wstałem o 17 rano dzisiaj

dawej sos cwelu

dostałem zaproszenie i tam ma być bardzo dużo dziewczyn i mało chłopów

No to ja chyba takim samym debilem jestem.
"yuzuki n dash", danone. Przeczytaj se wszystko.

ale co, domówka? kumpel jakiś zaprosił?
ehh ja bym nie poszedł jakbym nie znał przynajmniej 80% osób żbsz. a jako że znam dosłownie pare osób to nigdy nigdzie nie ide

chyba pójdę spać anoni

nom ja tesz niedługo to narazie

organizowaliście imprezę na swoje 18-ste urodziny? Ja tak

ja nie
uznałem że pierdole bo już nie obchodziłem urodzin od paru lat w sumie, co najwyżej się ustawiałem z jednym albo dwoma kumplami, ale mój inny znajomy w porozumieniu z moim bratem zorganizowali mi impreze niespodzianke
w sumie bardzo miło z ich strony, nawet sporo osób było

ja nie będe

owo

>tug tak na prawdę to każdy tutaj jest dynamicznym sebą który udaje spierdona

ruchałem gf wtedy

ja nie

nie ale sam bylem na dwoch 18tkach

no ja też nie, to chyba jest nas tylko dwoje

idealny wiek dla kobiety to 16 lat tak po prostu jest

no domówka i tam z 40 osób znam tylko dwie eh

How could anyone get off to the idea of removing a little girl’s clothes and licking her tiny body all over, nibbling her neck and kissing her adorable little nipples? Only a heartless monster would think about her cute girlish mouth and tongue wrapped around a thick cock slick with her saliva, pumping in and out of her mouth until it erupts, the cum more than her little throat can swallow. The idea of thick viscous semen overflowing, dribbling down her chin over her flat chest, her tiny hands scooping it all up and watching her suck it off her fingertips is just horrible. You’re all a bunch of sick perverts, thinking of spreading her smooth slender thighs, cock poised at the entrance to her pure, tight, virginal pussy, and thrusting in deep as a whimper escapes her lips which are slippery with cum, while her small body shudders from having her cherry taken in one quick stroke. I am disgusted at how you’d get even more excited as you lean over her, listening to her quickening breath,her girlish moans and gasps while you hasten your strokes, her sweet pants warm and moist on your face and her flat chest, shiny with a sheen of fresh sweat, rising and falling rapidly to meet yoursIt's truly nasty how you’d run your hands all over her tiny body while you violate her, feeling her nipples hardening against your tongue as you lick her chest, her neck and her armpits, savoring the scent of her skin and sweat while she trembles from the stimulation and as she reaches her climax,hearing her cry out softly as she has her first orgasm while that cock is buried impossibly deep inside her,pulsing violently as an intense amount of hot cum spurts forth and floods through her freshly-deflowered pussy for the first time, filling her womb only to spill out of her with a sickening squelch. And as you lie atop her flushed body, she murmurs breathlessly“You came so much inside of me”, then her fingers dig into your back as she feels your cock hardening inside again

imagine being forced to wear girls clothes and then having your p*nis locked up in chastity so that the only way you can feel pleasure is from being being f*cked like a girl while your useless girly dick flops up and down

USUŃ TO

nie i nie byłem na zadnej 18stce

uff anoni ale mnie coś ciarki przechodzą chyba serio choroba mnie bierze

USUŃ TO
TO

dobra ide walic konia bo juz 10 godzin przekladam i do spania napisze jeszcze jak juz zwale

postreamuj

niech nie streamuje bo chuj z tego wyjdzie

co, takie rzeczy trzeba przecież piętnować, nie wiem jakim potworem trzeba by być żeby takie bestialstkie rzeczy wydawały się ekscytujące

dobranoc

trzymaj się mordko

Brodka jest taka fajna, petite

no elo

kuuuuuuuuuuuuurwa ale nudy dajcie mi jakąś krowoloszkę z olbrzymimi krowimi cycami kuuuuuurwa

ja pierdole glowa mnie boli od wypelniania pitow nienawidze polski i polakow