Sup ForumsSKA

Edycja Amerykańska

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hG_QRtAoSkU
twitter.com/NSFWRedditVideo

chujowa edycja

przeżyjesz

grubaski to nieoszlifowany diament ale w tym wypadku to gowno jebanie nie diament nawet jakby schudla to zostanie obwisla skora

Ty nie przeżyjesz kurwiu.

>haha amerykanie to są grubi a polacy są chudzi

ale bym sobie peniska possał

CIPA AZUSY NAKANO

nawet gdyby poszła pod skalpel to odciętą skórę musieliby wywozić taczkami

no elo wstałem

>grubaski to nieoszlifowany diament

:(

>haha ale oni są grubi nie to co my u nas tylko zdrowa kuchnia schabowy z gównem i litr tłuczczyku ;)

robię babeczki z gf, opnie

haha u r fat :)

pedale


wszyscy chcemy

zamknij mordę grubasie pierdolony matka się ciebie wstydzi

U mnie w domu Azuska tylko ryż robi i ramen
XD

elo

...

slucham nuty w chuj dobrej

>hehe ale grubasy to na pewno od tych fastfuduw ja się zdrowo odżywiam wpierdalam garnek bigosu dziennie i mam tylko lekką nadwagę xd

chuj mnie to

>chuj mnie to nadciśnienie hehe raz się żyje a teraz Grażyna podaj mi jeszcze kiełbaskę z grilla ;)

przypominacz ze monogatari to gówno jebane

Sok pomidorowy smakuje jak kupa psa

poleccie jakieś fantazy

ide jutro do kolegi na sylwestra :)

ja się zastanawiam czy iść do kolegi kolegi którego kiedyś poznałem

>hehe jedz anonek słabo wyglądasz pierwszy stopnień otyłości to jeszcze nie grubas :)

kurwa ale nuta dobra leci w chuj BANGLA napierdala mi glosniki marki sony za 799 zl bo mnie stac budzimy sasiadow :)

piecze hiviarza

Why do Poles have such sickly looking skin?
No other Eastern Europeans have this

Ja ide do kolegi i bedzie tylko on i jego loszka, mamy pic wodkę, to dobry pomysl?

a będziesz płakał że się potem ruchali a ty nie?

W sensie ze juz po imprezie jak sobie pojde?

siema

YEAH WE ARE SCUM :-)
PLEAES GIB EUROS WE SUCK WE ARE SHIT
OH LORD

GRAŻYNA PAN FLORIAN ZE SZWAJCARII DO NAS PRZYSZEDŁ WYCIĄGNIJ WÓDECZKĘ TO GO POCZĘSTUJEMY HEHE

Powtarzam bo wczoraj pisałem w nocy jak większość spała. Prawda jest taka, że Polska potrzebuje "najazdu" imigrantów jak ryba wody. PiS miał do przyjęcia zaledwie kilka tysięcy uchodźców i odmówił jakoby było to zagrożeniem dla polskiej "kultury" (mając na myśli ochronę tego co w polakach najgorsze) i bezpieczeństwa. Tymczasem te kilka tysięcy to drobnostka wobec dziesiątek/setek tysięcy, które Polska przyjmowała w latach poprzednich. I co? Świat się skończył? Polacy nawet tego nie zauważyli.

"Multi-kulti" to jedna z najlepszych rzecyz, jakie mogą spotkać społeczeństwo. Weryfikuje stereotypy redukując ignorancję, rasizm i nacjonalizm, otwiera na odmienność, ułatwia a nawet wymusza poznawanie innych kultur i sposobów myślenia - wszystko, od czego stroni całkiem spora częśćniedorozwiniętych mentalnościowo społeczeństw, takich jak np. społeczeństwo polskie.

Zamykanie i izolowanie się na setki tysięcy ludzi potrzebujących miejsca do życia z powodu agresji pojedynczych jednostek to nie rozwiązanie tego problemu, tylko jego PRZY-CZY-NA.

Zagrożeniem nie jest inność, tylko ignorancja, separacja od inności i kultywowanie "tradycyjnych wartości" pochodzących z religii i konserwatyzmu - proszę chwycić się krzesełka - PO OBU STRONACH. Prawica obyczajowa za pomocą konserwatyzmu, izolacjonizmu i nacjonalizmu (chrześcijańskiego), chce rozwiązywać problemy i zagrożenia wypływające z konserwatyzmu, izolacjonizmu i nacjonalizmu (islamskiego)!

Dlaczego więc, do kurwy nędzy, kiedy takiemu patriocie pali się dom, to dzwoni po straż pożarną, a nie po podpalaczy?! Ano z tego samego powodu, dla którego tam gdzie konserwatyzm, nacjonalizm i prawicowość obyczajowa niemal zawsze znajdujemy również teizm - wszystkie one budują na tej samej podstawie nielogiczności, ignorancji, uwstecznienia i - nie bójmy się nazywać się rzeczy wyczerpujących definicje - głupoty.

>az 4 posty pod rzad musialem ukryc

Ale raczy tu

chuj mnie to

Prawda jest taka że chuj ci w dupe

PORA NA STALKERA HEHE

t. icek goldsztajn
weź spierdalaj do pieca tam twoje miejsce żydzie jebany

mam wątpliwosci co do tego sylwestra z kolega i jego gf

Moj spierdoninstynkt is tingling

...

oto te babeczki

DOBRY BLOG :-)
WYPIERDALAJ

chciałem spędzić sylwester z /polską/
ale jesteście zjebani więc pójdę na /deutscha/ albo /fr/

zasubskrybuj kurwo i podaj swoj email :))

>doktor etker
dobre były jak robiłem podobne mając 7 lat

>/deutscha/

ma rację

każdy dysaporak jakiego spotkałem był typowym sebiksem patologiem a spotkałem polską dyasporę w
>czikago
>london
>sidnej
i za każdym razem typowe sebiksy husarze dumniy z bycia polakiem tylko woleli spierdolić z kraju

ale nudy

zakochałem sie w tobie

czy to loss

swój ciągnie do swojego

Hey that's my post

ale nie projektuj tak bardzo

...

odpierdol sie pedale

no nie wiem ale będziesz tak zwanym trzecim kołem tak czy siak, nie wiem czy często się tak w trójkę spotykaliście i jak to wygląda

wpycham ci go do dupy teraz

...

Dawajcie wielkich Polaków

Jak napisać dobra ksiazke?

nie odpisuj mi cwelu

...

piszesz co ci przyjdzie na myśl a potem recenzent poprawia i robi z tego coś sensownego

kalisz jest całkiem spasiony

fajnego masz wielbiciela

oh oh oh leci mi sperma in your ass

miałem dziś nie pić ale w sumie nie mam nic ciekawszego do roboty

mogą być polki?

a weź kurwa

odpierdol się od niej

Yukari jest żydem

znowu nie mam w co grać

taki wygląd taoistów

co on miał przez to na mysli

nie postuj ćwoka

nie postuj ćwoka

Czemu tuhu to taki smród?

stoicyzm jest kurwa najlepszy

chyba ty

czas na wielką debatę:
marysia czy rej?

tylko marysia

>wróżki dla dzieciaczków
amazonki to jest to

Weź mnie nawet nie wkurwiaj.

ale gówno usuń to

nie

rejmont bo marysia to kurwa jebana

>nintendo jest dla dzie-
youtube.com/watch?v=hG_QRtAoSkU

WYPIERDALAC Z MOJEJ NITKI PIERDOLONE WEEBY AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

wszystko JA

tyle yousów

wszystko ja

>tug maly penisek