/ex-yu/

Bice bolje 1991.

Other urls found in this thread:

spankbang.com/1jgny/video/life as a serbian bimbo
index.hr/vijesti/clanak/za-par-sati-istice-ultimatum-veterana-plenkovicu-hoce-li-ispuniti-prijetnje/1017975.aspx
index.hr/vijesti/clanak/ruza-tomasic-bi-poslala-vojsku-u-piranski-zaljev-slovence-treba-suociti-sa-silom/1017371.aspx
twitter.com/NSFWRedditGif

>propagiranje ""mema"" tackaste degencine
zalosno

Svi uvek govore "jebiga" ili "sta ces" kada se nesto lose dogodi, niko mi nikad nije rekao bice bolje, neka makar lazu.

fik fot

Odjebi kurvo ako hoces nekom uljepsat dan postaj sise ili picku jer to je jedino lijepo na tebi. Svojim praznim rijecima neces uvjerit nikog

OVO

Stvarno!

volim te srce moe slatko

>bilo sta lepo na onom gaboru

zenit shitposta na exyu je definitivno sezona 2017-2018

t. novopederko

bice gore ne brini

molim vas nemojte me vrijedjati i ja sam covjek :'(((

>i ja sam covjek

E pa tu se gadno varas

Nakon ubistva osjekcanke novinarka Tijana Djuric ce me upitati sledece: "Kakav je osecaj ubiti ljudsko bice?"

A ja cu joj odgovoriti: "Nikad ljudsko bice ubio nisam, samo hrvaticu"

ovo ali iskreno

>bosanci
>ljudi

cime si je ubio?

>z*ne
>ljudi
izaberi jedno

OwO

...

...

cec

Uspavljivach

upravo sam bacio drkicu

ko me kleo nije dangubio

Opet necu spavati normalno

zivot ide dalje

boze moj...A I BOZE TVOJ!?!?!?

nikad nije kasno...UVEK JE RANO!?!?!?

nisam se ne zna...UVEK SE ZNA//?!?!/!/

ovo je dobar post

Memedovic je iskreno pokidao sa ovom serijom "Dugo putovanje na sever". Da sam RTS dao bi mu neogranicen budzet da radi sta hoce.

Bolje da se nisam ni probudila

jesu tvoji iz pive

28. jula 1918, Predsednik Vudro Vilson izdao je sledeće saopštenje američkom narodu. Pročitano je u crkvama širom zemlje i objavljeno u skoro svim uticajnim dnevnim novinama. Srpska zastava je podignuta iznad Bele Kuće kao i u svim zgradama javnih institucija u glavnom gradu SAD. Poruka je glasila:

Narodu Sjedinjenih Država:

U nedelju 28. jula navršava se četvrta godišnjica od dana kada je odvažni srpski narod, pre nego da se izloži lukavom i nedostojnom progonu pripremljenog neprijatelja, objavom rata Austrougarske bio pozvan da brani svoju zemlju i svoja ognjišta od neprijatelja rešenog da ga uništi. Plemeniti je taj narod odgovorio. Tako čvrsto i hrabro oduprli su se vojnim snagama zemlje deset puta veće po broju stanovništva i vojnoj moći, i tek kada su tri puta proterali Austrijance i nakon što su Nemačka i Bugarska pritekle u pomoć Austriji, bili su primorani da se povuku preko Albanije. Iako je njihova zemlja bila opustošena i njihovi domovi razoreni, duh srpskog naroda nije bio slomljen. Mada nadjačani nadmoćnijim silama, njihova ljubav prema slobodi ostala je neumanjena. Brutalna sila nije uticala na njihovu snažnu odluku da žrtvuju sve za slobodu i nezavisnost.

Primereno je da narod Sjedinjenih Američkih Država, privržen očiglednoj istini da je pravo naroda svih država, malih i velikih, da žive sopstvenim životom i da biraju svoje vlade, prisećajući se da su načela za koje se Srbija viteški borila i propatila ista ona načela za koja se zalažu Sjedinjene Države, povodom ove godišnjice izrazi na adekvatan način saosećenje sa ovim potlačenim narodom koji se tako herojski odupirao težnjama germanske nacije da dominira svetom. U isto vreme, ne bismo smeli zaboraviti ni istorodne narode velike slovenske rase – Poljake, Čehe i Jugoslovene, koji sada pod vladavinom tuđinaca, čeznu za nezavisnošću i nacionalnim jedinstvom.

Ovo se ne može obeležiti na više prikladan način do u našim crkvama.

a fakat jeste, jedino sto valja na mrtvom rtsu

I, zato, pozivam narod Sjedinjenih Američkih Država, svih vera i veroispovesti, da se okupe na svojim mesnim bogosluženjima, u nedelju 28. jula, u cilju iskazivanja saosećanja sa ovim podjarmljenim narodom i njihovim istorodnicima u drugim zemljama, I da prizovemo blagoslov svemogućeg Boga za njih same kao I za cilj kojem su se posvetili.

Vudro Vilson, predsednik
Bela kuća, jul 1918.

e nekad su bili ljudi a danas sponzorisu siptare i ostale gmazove

pa kada lizemo rusima guzice

belgrade montana
nisam znao da postoji dbi

mihajlo pupin je bio kucni prijatelj vudra vilsona, koji je umnogome uticao na stvaranje novih granica na balkanu posle 1. svetskog rata

verovatno je to jedan od razloga zasto je ovo uradio, znajuci ko su srbi

pupin je inace poreklom vlah

jeste, njegovi preci su cincari koji su prebegli iz juzne albanije cak u vojvodinu zbog turaka

ИMAJУ CMИCAO ЗA AДAПTAЦИJУ Bлacи или Цинцapи, нaјвишe ,oд cвих нapoдa, имaјy cмиcao зa пpeтвapaњe и yклaпaњe y cpeдини y кoјoј живe или y кoјoј ce нaђy. Aли пpe cвeгa oни cy Bлacи, пa тeк oндa мoгy дa бyдy cвe и cpби и aлбaнци и мaкeдoнци , пo пoтpeби. У Bизaнтији , дa би ce дoмoгли бeнeфицијa и yтицaјa нa двopy нaјчeшћe cy пocтaјaли eвнycи, иsјaшњaвaјyћи ce кao гpци. Taкo дa и Пyпин , дa би caчyвao yглeд и бoгaтcтвo oдpицao ce цинцapcтвa , пpeтcтaвљaјyћи ce кao Cpбин мeђy Cpбимa, a дyбoкo y дyши и мeђy цинцapимa биo opтoдoкcни цинцap. To јe cвoјcтвeнo цинцapимa. Taкo и јeдaн oд cpпcких yтицaјних влaдикa , чијe јe пopeклo из Cтpyгe,кaдa cy мy y мaнacтиpy Кaлиштa кoд Cтpyгe пpишли њeгoви ближи и дaљни poђaци дa ,,зaпpoce,, блaгocлoв oд њeгa и дa мy ce пpeтcтaвe, oн ce oд тoгa oгpaдиo и дa ce нe би oфиpao пpeд ocтaлих cpпcких влaдикa кoји cy били ca њим ,изгpдиo љyдe и пoбeгao

pa ljotic je bio cincar a srpski fasista
cec

a inace zar pupin nije rodjen u današnjoj bjrm

najjaca braca su penzosi sa ovih grupa

>a inace zar pupin nije rodjen u današnjoj bjrm
jeste u pravu si, sad vidim da se neko selo vevcani spominje koje je tik uz granicu sa jugoistocnom albanijom

kakve veze ima nasa krvna veza i vecno bratstvo sa rusima sa tim sto su ameri govna?

sta radi dragan bender napravio OKC novi supak

nije se on rodio tamo vec njegov deda

rusi i srbi nisu nikakva braca
da si stavio bugare umesto srba pa i ajde
ovako si se samo nalupao i ispao glup

bazirani benderi srbende iz popovog polja

ubi se degenu

>ook startujes debelu ali sisatu ribu iz ocaja
>ook ti debela riba kaze "ne bih spavala sa tobom pa ne znam sta"

>Egipat bi mogao da povuče odluku o podršci nezavisnosti Kosova

I DE MO

to se meni desilo kada sam ne tako davno u pivnici resio da startujem ribu koja nije imala prednji zub

ti si pobedio

lolara

zalosno dbi sa shishtecim glasom mi je doslovno ovo rekla

"e decko hoces li da se sklonis od mene"

nevera batovi moji

>lakomo nategnem pivo
>krivo mi sjedne guc i potjera me rigat
>odtrcim na wc nagnem se na skoljku
>iz nekog razloga ostavim usta zatvorena
>bljuvotina mi izleti na nos
>zeludcana kiselina mi spali nosnice
>pece pol sata kasnije
dost doba vecer

trebao si da joj obrusis nesto kao "da se odstranim kao tvoj zub?"

i ti posle jebi nesto
i to redovno

kakih dziberskih zena ima, bolje po tebe sto te odjebala

ahahahahha koja pobijeda

Možda im se previše puta dešavalo da ih momci startuju iz opklade i iz sprdnje pa su tako kreirali odbrambeni mehanizam?

Izvukao sam juče BITCOIN iz česnice, biće ovo berićetna godina!

...

ovo su dva doajena srpskog glumista

moj si care moj si

Da

spankbang.com/1jgny/video/life as a serbian bimbo

pa ti idi u dijasporu i pravi decu tamo kek

Koji kurac

Srecan bozic vam zeli SNS omladina sa zvezdare

...

jos cigar ili dva pa spavanjac

slusam madam piano

T H I C C

uh kakva sam lavovska govna iskenjao, razglavila mi se čmarina

>ook moram do jacpija na zelenjaku

dbro yutro pitchkitze
shaima?

baca se jutarnja drkica

>ook nikad nećeš imati qt gf s kojom ćeš se jebati ko stoka, a posle toga uz cigaretu i kaficu s njom ćaskati o suštini života i gledati panoramu prestonice sa 17-sprata

>ook ovo govoris od 2013
>ook je 2019
SAMO SJEBI MOJE SRANJE

mislim da je vreme da se pomiris sa cinjenicom

index.hr/vijesti/clanak/za-par-sati-istice-ultimatum-veterana-plenkovicu-hoce-li-ispuniti-prijetnje/1017975.aspx
>"Onda ćemo mi doći sa sto brodica. Ja sam u stanju dovesti 100 čamaca s Dunava, Save i Drave, pa ćemo mi tamo ploviti i volio bih vidjeti tko će nas zaustaviti, tko će nas tamo kazniti. Pa ćemo vidjeti koji će slovenski brod prijeći u hrvatske vode", kaže Tromblon.

>ook crorci žele ratovati sa nama
index.hr/vijesti/clanak/ruza-tomasic-bi-poslala-vojsku-u-piranski-zaljev-slovence-treba-suociti-sa-silom/1017371.aspx

znaci ovako pocinje 3 svetski rat

koja legenda

...

ovo je dobra prica

cec, vrhunski.

Shou kucho

sta mislis o djocku i fiksonu?

adolescentni delikventi

wolim taj ex-yu, tu ima swashta

ti si staropeder

ja za celi svoj zivot nisam video nista pametno i korisno od dijaspore gledano uopsteno

Gledajte me kako sam sladak :3

izgleda kao da je iz Mulan crtaca

secam se kao da gledam
djocka u crkvu vodim...

ciju ciju

fali mi nastavnik likovnog iz osnovne ;_;

>UZMI NACRTAJ GOVNO NA TABLI
>pa da si razmazao govno na listu cenio bih te vise
>ajde vadi prst iz nosa i stavi ga u usta, AJDE FRAJERU AJDE