/polska/

kryptowaluty dzisiaj

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=XYTa5xDhqpc
youtube.com/watch?v=97xfV6yXcrk
youtube.com/watch?v=rlSLRxVZEkg
twitter.com/SFWRedditImages

jaki kurwa down

pierszy za kruci gang

user mam dość bycia dzieckiem.
Uczyń ze mnie prawdziwą kobietę!

Murzyn i Muzułmanin mogą legalnie dostać wizę i przyjechać do polski i nic z tym nie zrobicie prawaczki

o czym ty pierdolisz debilu, nie pisałem o tobie tylko pisałem że Norwedzy nie przyjmują byle kogo jak Polaczki i ty to potraktowałeś jako atak na ciebie
widzę ktoś ma kompleksy

mam nadzieję że wyjebią każdą matkęp*lkę jaka się napatoczy

Ktorys tam za elfow w kosmosie

mogę też legalnie dostać pozwolenie na broń tylko z powodu że chcę zajebać niebiałych i nic z tym nie zrobicie lewaczki

ile kosztuje dokonanie jakiejkolwiek operacji na kryptowalutach?

co robicie

Niby nic takiego, bo ponad 20 miss+bad, dopóki nie ujrzałem, że jest aby kilka great, które zazwyczaj stanowią ok. 10-20% perfectów. jak ktoś nigdy nie grał, to nie zrozumie, ale naprawdę jestem z siebie dumny.

>muszę codziennie postować to samo na forum spierdolin żeby się dowartościować
Nikogo to nie obchodzi

możesz ale to tylko twoja strata czasu i pieniędzy

Opinie nt informatyki na polsko-japońskiej szkole technik komputerowych?
gówno potrafie w chwili obecnej ale zastanawiam się czy coś z tego by było

Dengeki 25th anniversary

lewaczki nie zrobią ale jak zabijesz czarnego lub araba to system prawny cie skaze jak za zabojstwo bialego czlowieka

chuj mnie to debilu idolki to gówno jebane a g*erki dla kurwa dzieciaczków z anime to jeszcze większy smród

>nam można migrować po europie i kraść samochody bo my byli biali

nie zmieniaj sie

antoni trudno paszteciki zrobic czy nie dla kawalera amatora gastronomii

>antoni
Ale ja jestem Marcin

grubasie

WY KURWY GŁUPIE NIE DZIWOTA ŻE NIKT WASS NIE LUBI JAK NAPIERDALACIE O TYM SAMYM KURWA BUSIK MURZYN BUSIK MURZYN IMIGRACJA KULTURA POLITYCZKA PISTOLECIKI ALE BEDE SZCZELAU MURZYNA ALE NJE WOLNO BO MUSZYN TESZ CZŁEK :)))))) PIERDOLNIJCIE SOBIE W GŁOWĘ ILE MOŻNA O POLITYCZCE GADAĆ WY KURWY GŁUPIE

o-ok

eh to ciasto niby latwo zrobic ale farsz ma pierdylion skladnikow chyba bede jadl paczki na kolacje

grubolu

>/polska/
/srolska/ kurwa

>paczki
no nie pierdol, że matka Ci tam żarcie do tej Anglii wysyła.

Oglądać TGT z polskimi napisami czy przełączyć na angielskie?

Jest tu user średzianin?

nie no ide po paczki do sklepu z nadzieniem budyniowym

>TGT
tengen gurren toppa?

kiedy w polsce beda sklepy z nadzieniem budyniowym

Taa, a co?

TGT jest mocno przykręcone pod amerykańską publikę.
Da się oglądać nawet bez napisów, bo dźwiękowca też mają lepszego niż w TG.

wy nie macie jakiejś tradycji pączkowej w okolicy?

Srengen sroppa srulen sragan kurwa

zw idę mojemu chłopakowi zrobić nadzienie "budyniowe" ;)

to dobrze mu powiedziałeś debilowi chujowi

tails get trolled

moge ci przywiezc one sa bardzo tanie za 5 duzych gosci jest 5 zloty ale drozdzowki z budyniem sa lepsze bo to paczkowe ciasto tu jest gumowe chyba z gowna je robia pozdrawiam cieplutko

a tam nie mają czesnego 2 kafle, jak to jakiś user ostatnio pisał? Państwową uczelnię, zawsze masz za darmo.

Prawdze arcydzieło naszej generacji

ale im powiedziałem

Nie za darmo tylko za podatki
Za darmo to możesz w najlepszym razie lepe na ryj wyhaczyć a i to nie zawsze

ok to wez pare i jak bedziesz w polsce to przyjde tam do ciebie na grota roweckiego i zjemy

Niedocenion post

opinia o tej kupie?
youtube.com/watch?v=XYTa5xDhqpc

ale bedzie fajnie nie moge sie doczekac jak bedziesz ubrany zebym mogl cie rozpoznac

W sensie że co? no w tłusty czwartek to normalne a na Marcina rogale tak jak w całej wielkopolsce się piecze. ale nic specjalnego, no chyba że to nie jest norma, ale ogólnie to pączki mama/babcia/ciotki smażą zamiast pieczenia placków na weekendy. Ale jakoś nigdy nie spotkałem się z jakimś festiwalem paczką, czy coś. Dzień cebuli za to mamy latem, z takich niezwykłych tradycji i sejmiki, a w Zaniemyślu 11 km od środy są bitwy morskie i wianki(taka noc Kupały).

murzyn w busie anoni bron kupuje bede szczelal
ale nie mozna legalna imigracja muzym tez czlowiek
haha bron jamala ale wracaj do cuckbudy syn twojej zony jamal zapina ci gf
zamknij morde seba koham polske zw jade a anglii lol
co ty tak projektujesz lewaku piecze widze
haha piecze sam projektujesz a narzekasz haha
I TAK DZIEN W DZIEN DZIEN W DZIEN DZIEN W DZIEN DZIEN W DZIEN ZAPIERDOLCIE MNIE

techKURWOM

zaloze kaptur umaru i spodnie z krotkim rekawem

>zachodnia kurwa

co to za piosenka
ty ry ty ty tyy ty ry ty ty tyy
wiem że była po japońsku

co to za piosenka
tutu
papa
tutu
tułała
wiem że była po japońsku

oj chuj teraz przeczytałem o czym wy pierdolicie dosłownie o murzynie w busie jacy wy popierdoleni jesteście xD ale to pewnie ten jeden pojeb sam ze sobą piszębo kurwa nie wierze że więcej niż jedna osoba tutaj jest tak zjebana jak on

fajnie ja bede mial sandaly zielone

smrut

o dziwo tytuł ma polski: Tak a ja lubię

LOL ZAPOSTOWALES TO ZNOWU XDDDDDD
TERA PAPIEZA ZAPOSTUJ LOL ALE TA ANIMKA JEST Z POLSKI XDD
PO POLSKU SPIEWA LOL ALE KOCHAM TOM ANIMKE LOL XXDDDDD PO POLSKU AAAAA JAPONIA MNIE KOCHA GONCIARZ-SENPAI MIAŁ RACJĘ NYA~~~~~~

chomik gf może być tylko jedna

fajnie to do zobaczenia trzymaj sie cieplutko pozdrawiam!!

Jest tu user od badania dziewczynek?

znalazlem ta piosenke tutu papa tutu to ona youtube.com/watch?v=97xfV6yXcrk jak pomoglem daj plusa

co tam panie sierżancie?

>matka znowu przez parę minut darła ryja do słuchawki nazywając cię porażką

he he studia najlepszy okres w życiu c'nie

jest jakiś /biz/ user? jak zarabiać na tych kryptowalutach? skąd anony na /biz/ wiedzą co kupować?
błagam pomóżcie biedak here

kurwa ołwerlord ep drugi dopiero za tydzien bo ten pierwszy wczesniej to byl jakis lik no i chuj trzeba czekać

ale ona jest po franc*sku

No już w pierwszym odcinku czuć że jest inaczej ale nie powinno mi to przeszkadzać.
A dźwięk rzeczywiście lepszy.

ty chyba glupi jestes tam spiewa pani patupa patupa pi papom pi papom

>Bycie aż takim niedorajdą
Hehe może jeszcze rodzice płacili za twoje studia i uważasz ze nie mają prawa nic powiedzieć na ten temat no nie?

>jeden dzień bez wejporłejwu
>nerwy zaczynają ci puszczać
jaki ja mam autyzm

Mój ulubiony bdp (bardzo dobry post).

anoni gdzie taki mlody kawaler jak ja moze znalezc prace nie fizyczna ze znajomoscia jezyka angielskiego na poziomie 90% z matury rozszerzonej??

to pic na wode.
t. user co sie zna

>90% z rozszerzenia
>nie wyjechał jeszcze do anglii
lmao

I co w tej anglii będzie robił? zapierdalał w magazynie?

no ale tutaj ze znajomoscia jezyka chyba jest wieksza szansa na lepsza prace niz fizyczna???

>pierdolą o Gabrysze
>nikt nie wstawia
youtube.com/watch?v=rlSLRxVZEkg

sam na siebie zarabiaj jebany smiecu
zawaliłem pierwszy rok inżynierii mechanicznej i materiałowej więc zmieniłem na he he uniwerek ekonomiczny bo chcę zostać korposzczurem teraz

Ogólnie to przygotuj się na spory zawód. Szczególnie jeśli oglądasz pierwszy sezon.
Przez dosłownie wszystkie odcinki pierwszego sezonu widać tłuste amerykańskie paluchy w scenariuszu.
Drugi sezon jest TROSZKĘ lepszy ale to głównie dlatego że widzowie naprawdę w kurwę marudzili i amazon wyjebał połowę stałych elementów odcinka i zastąpili je innymi.

Top Gear to to nie jest, i nie będzie. A i odcinka specjalnego w stylu "jedziemy gruchotami do kraju trzeciego świata i bk" jeszcze nie było, a szkoda.

>pij czystą wodę od dłuższego czasu
>napij się herbaty
>kołatanie sera ręce się trzęsą hiperaktywność
hahahahah lol

cooooooo

Dobra, jaki pakiet na szybko zbudować żeby porównać czasy kompilacji przed i po patchu tego "meltdown"?

Nie wiem ile zajmie komplilacja hehe jądra na i5-3570 a nie mam ochoty spędzić nad tym więcej niż 20 minut.

jajco. Nie wierz w cuda. zarabia z 10%. Z 1% robi to swiadomie

ten słynny autysta z dżentu?

pakiet mesa kompiluj albo llvm xD

*patrzy na lewo*
*patrzy na prawo*
*uśmiecha się*
jebać murzynów i każdego lewaka

aAUTOBUS AUTOBUS PIF PAF PISTOLECIK DLA DZIECIACZKUW KOHAM POLITYCZKE ZAMKNIJ KURWO PIZDE ALE FAJNA ROZMOWA TO SAMO TO SAMO HAHA POLITYCZKA JAK JA KOCHAM MOWIC O TYM SAMYM LEGALNA NIELEGALNA LOL CO CI PSZESZKADZA PISIORY LOL XDDDD

lewaki zmasakrowane jak oni sie teraz podniosa

anoni znowu to zrobilem

cały ten świat jest kurweskim oszustem
rozsypuje szczęście na potłuczonym lustrze

gdybym byl lewicowcem cos takiego musialoby mnie niezle wkurzyc tak ze az pozostalbym bez slow, na szczescie jestem centrystą i nie mam takich zmartwien

Why are Poles so racist and xenophobic? You basically are the new Nazis of Europe.

chuj mnie to grubasie jebany ja pierole ale ten generał jest kurwa chujowy po co ja tu wchodze

Jak będzie wyglądała rekonstrukcja?

and?