/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

youtu.be/z_amLLo_PE4
youtube.com/watch?v=2JruRQkofzA
twitter.com/SFWRedditImages

...

...

sto ove zene ovoliko drame, kapiram da je polovini anona duplo gore nego njima pa cute mucenici

...

ne događa se svaki dan atmo bm koncert u međimurju
bit će super, dođi i ti

Bog na nebu

ovo
bukvalno sam svaki dan na rubu a ovo drolja dojde ovdje i hoce da joj svi dudlaju jer ima picku(koju ne posta)
e pa nema pussy-pass za tebe

trandza na zemlji

aj kad vec postamo jebulje

Cмpт пeдepимa.

...

rece covjek cija zemlja ima lezbejku za predsjednika Vlade

pa majku ti jebem ni Holandija nema pedera na tako visokoj poziciji

DOBRA VILICA

Izgubljene su jadne
Ne znajubsta im je ciniti, tj nema nikog da umjesti njih misli i diriguje im
Nisu one krive na kraju krajeva
Niko im ne dominira u zivotu i neispunjene su, pa su depresivne na duge staze
Najgore su one sto same zbare mladjeg idiota misleci da ce ih on podmladiti
Jadne traze ljubav i sigurnost u ovim zlim i nesigurnim vremenima

Nebudi takav
Oni su pod gorom okupacijom nego mi

Kad vidim pijanu klinku od 17 godina sa pljugom kako èeka taksi i gleda me i pita se žašto imam zgaðenu facu, doðe mi da joj odvalim šamar jedan vaspitni, što joj mama i tata nisu na vreme.
Tetovaže i pirsinzi i ostala sranja su za izrode i kurvetine.
Pirsing u pupku i leptir na dupetu je kurvetina 100%

ovo ce mi bit nova zena

sta si uradio sa starom?

ovo je sve cesce i cesce medju mladima pogotovo ove nove generacije 2000>

sve do jednog degenerici

meni je stvarno zao takvih cura al ne mogu ih ja vaspitavat vala, nisam im ja tata. To je trebalo njeni roditelji da rade. Ja cu je samo iskoristit, mozda joj jednom dodje iz dupeta u glavu

od stare sam se razveo

ja sam bio danas na tenisu, a neki klinci uhvatili da se skupljaju iza ograde i da mi se smeju. al dobro su mi dosli da mi vracaju loptice koje prebacim preko ograde od 5 metara. tako da sam na kraju imao sve loptice osim jedne koje sam roknuo u reku. lep dan bio

stvarno zalosno, odlazi sve polako ali sigurno u kurac...

>2000>
>1999
>1998
>1997
>...

...

kako ima lijepe oci i usne, jebote pa ovo je zena mog zivota

kak sam svaki dan na rubu jebo te isus mrtvi kretencino doslovno sitpostam i onda se okomite na mene bas onako zlonamjerno da iskalite valjda sve frustracije na meni jer vas picke odbijaju pa imate neku bolesnu zadovoljstinu a vecinu vremena sam draga prema vama
doslovno jedini kontakt sa svijetom i odurni ste

slusam Nightcore - Blue (Da Ba Dee)

osjecanka otisla u austriju?

nema oprosta

kad se ovdje ikome išta oprostilo, odi na redit pa nek ti opraštaju

i da, jesi govno, sigurno i smrdiš, znaš to i sama uostalom netreba ti ponavljati

nikada ti neče biti oprošteno, za takve stvari nema oprosta, život če te zbog njih kažnjavati dok ne umreš, i uvjek češ biti stoposto sigurna da to potpuno zaslužuješ je nisi;

>DOVOLJNO LJEPA
>DOVOLJNO PSIHICKI STABILNA
>DOVOLJNO PAMETNA

nisi

i uvjek češ biti doslovce kriva zbog toga, jasno ti je da je tako bez obzira dal imalo logički smisla, logika nema veze stim, to je naprosto tako i ti to znaš

usput če druge oko tebe život nagrađivati baš zato jer su ljepše, psihički stabilnije i pametnije od tebe, a ti im nemaš pravo niti zaviditi, ustvari je najbolje da se odmah mentalno ustrojiš u tu ulogu i po mogučnosti da budeš mazohistički nesebično servilna drugima oko sebe, ne tu onlajn nego irl, počev od najbližih, pa prijatelja, pa susjeda, pa doslovce čitavu populaciju, doslovce ima da ako te cigan na ulici pita kunu osječaš sram i zahvalnost jer nekakvo ljudsko biče obrača pažnju na tebe i priča s tobom kao da nisi komad govna, ima da ideš volontirat u jebeni starački i čistit tuđa govna bez plače a s osmjehom, pa se na taj način barem malo iskupiš za vlastito postojanje, inače se nadaj progresivnom propadanju dok ne krepaš negdje sama u vlastitom smradu i ružnoči nestabilnosti i gluposti i susjedi te nađu jer počne smrdit do lifta, po trulim govnima naravno

jebiga to tako ide u životu kad si govno

najace je to sto su mladji to pre krecu da se narkomanisu i piju... cak i tetoviraju u nekim slucajevima.

ja kad sam bio osnovna igrao sam igrice i fudbal,lozinke,zmurke i ostalo sa drugarima a ne ko ova nova generacija..

tj ti na rubu a ja ne trazim da mi netko dudla.

kako ne shvatas da na ex-yu sto te vise pljuju to te vise postuju, tako mi pokazujemo da volimo odredjenog imepedera

oprosti mi molim te

doslovno ko?

super zar ne, zato se stalno vračaš

kad si govno

to ti nikad nečemo oprostiti znaš

why are u posting an ugly hungarian virgin ?

ma serem ti se na cijelu genetsku liniju smetlarcino

Izrasla je u turbo kurvetinu. Ni najveći šljam beogradskih drolja se je ne bi posramio.

>ja kad sam bio osnovna igrao sam igrice
maloletnici raus!

>ugly
how can you not see that her hair is like a corn field, it reminds me of milk and honey. It's unbelievable how good she is and what I would do to her

ova nova generacija odrasta na instagramima i telefonima

>sta je atari
>sta je sony kec
>sta je n64

ubi se debilcino maloletna

ogavna

kamenjarka klasicna

daj opiši mi kako sereš, molim te

jeli tvrdo onako fino da taman izleti ili se raskeljiva onak i ljepi za dlake? mislim znaš ono kad se hvata za dlake oko šupka poznato ti je

Das ist eine gute Geschichte

auuu hrvoje je rastočio osječanku

uspjeh ce bit ako ne izvrsi samoubistvo do jutra

nije cudo da te niko nece kad tako pricas jebem te u usta prljava
tesko onom ko tebe uzme i sam ce poludjeti od takve zene gadne i prolupale, ti bi se trebala lijecit svi ovdje znamo da imas problema u glavi

plasim se osekovih kletvi

izgleda doslovno identicno poput tebe kada si se rodio

stvarno zalosno dokle smo stigli...

Hиcи ти цeнтap cвeтa. Гдe ти јe пpвa љyбaв? Гдe cy ти oни ликoви кaд cи билa y cpeдњoј? A гдe oни ca фaкca? Jeбaчи ca фecтивaлa? Лepди ca мopa? A тeк гдe cy ти пичкoпaћeници cлични oвимa oвдe кoјe ниcи двaпyт пoглeдaлa y зeнитy...
Haпyши ce кypчинe бpe лицимepнa кypвeтинo.

Paкпeдepи нe знaјy дa cy oвo пacтe зaтo штo cy oвдe тeк гoдинy и пap мeceци нaјвишe.

Глoбaлиcти ca зaпaдa cy пocтaвили пичкoycтoг издaјникa дa ocигypaјy пpoтoк инвaзиoнe хopдe apaпcкo мycлимaнcкe и дa дoкpaјчи Cpбe и Cpбијy кao нapoд. Дa пpихвaти cвe штo ни cмpдљиви Чeдa нe би, и дa дeпoпyлaцијy и зaмeнy cтaнoвништвa cпpoвeдe y дeлo.

Aли бићe ycтaнaк пoнoвo, cличних cмo ce дaхијa и зyлyмћapa ocлoбaђaли пa ћeмo и oвих пeдepcких.

youtu.be/z_amLLo_PE4

pasta ili ne istina je

u sljedecem nastavku pogledajte: osjecanka protiv jos jednog nedojebanog autista u eksju dredu jer nema pametnijeg posla

...

plakem

pravi krindzkor sati

klasican redit post

zašto imaš krvavu stolicu?

bukvalno mu krindzujem fedoru u ovom trenutku sada

jebote bog ovaj tackasti je izludio totalno

nema ona nego ljudi kojima cisti pelene u starackim domovima u becu
t. pelenko

zasto imas mal kurac i nitko te ne voli?

jel ocec stvarno mijenja pelene teskim bolesnicima u becu?

...

zato jer je dala crnom dileru migrantu da je izjebe u dupe da ima za pola grama trave

>ćirilica
E, slušaj momčino, ima da prestaneš s tim, inače ćeš saznati zašto me zovu Pitbul.

da, doslowno pere senfare po bechu loalra

stvarno tackasti pisi latinicu, pa kako uopste mislis da te Hrvati razumiju? I za njih je poucno da procitaju tvoje postove

zato jer ti ga pitt-aju u bulju

>budi žena u eksju
>jedina tema ti je "hehe, vidi, žena sam"
Svaki put.

slusam Sucker for Pain (Lyrics) - Imagine Dragons, Lil Wayne & Wiz Khalifa

plasim se osjecke magije

U Z I V O

youtube.com/watch?v=2JruRQkofzA
youtube.com/watch?v=2JruRQkofzA
youtube.com/watch?v=2JruRQkofzA

jel to gore od vlaske?

ti imas neku sliku o ljudima koje nisi upoznao i ne znas i svijetu kojeg ocito nikad nisi vidio koja je samo tebi u glavi i drzis se toga. apsolutno si sizofrenican i nema veze s realnoscu ono u sta ti vjerujes al neka ako ti pomaze da prezivis dan ti pateticno ogorceno govno od osobe taj trip ti je najvece postignuce u zivotu i vjerojatno places svaki put kad se vidis u ogledalo mali sitni ogorceni covjece

e ovo se cekalo

gledam, ali samo zbog baziranog caleta

>ovo okida osjecanku

nemam mali kurac i puno me ljudi voli ali sam ih sve iznevjerio jer sam propalitet, osim toga kurac mi ima čudnu naviku izbacivat prišteve neke, čak je bilo i infekcije jednog pa se pretvorio u čir pa sto čuda, mislim več kad ga spominješ

al zanimljivo kako mečeš to da fali kurca i fali ljubav u isti post valjda automatski asociativno

osjecanka vs. tackasti

bacajte opklade

Imam osmogodišnjeg sina
Njegovo ime je depresija

Zašto pričaju ko retardi? Jel to neki regionalni naglasak ili su legit retardirani?

al on se ne brani, koprca se do poslednjeg daha iako zna i on i ti svi znaju da je govno al za razliku od tebe ne paznjokurva i ne izaziva neku laznu krivicu drugima i zato ga postujem a ti mars kod cedeva pederskih i da se nisi vratila bre

naglasak

kladim se na tackastog
osek je vec dovoljno pijana zaspace za pola sata

interesantno, moja cerka se zove desperija

ti ces mi rec gdje da idem jeli? pizdu mi pojedes
ovdje sam dok god mi se jebeno bude

84117759
Oдјeби бpe pacпaлa тoтapo, нa јeднoј cлици ти ce види кoлкo cи пoхaбaнa...

dođi dedi

ovo

a gde im je brate sanee??

lolchina

Teska vremena, prijatelju moj

kakva je ovo zima toplije nego u Aprilu

>al za razliku od tebe ne paznjokurva
>postuje sa trip kodom
>jedini pise na cilirici
jebem te glupa

neverica, sta nas tek ceka kada bude leto krv ti jebem...