Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=nZ41BhpBo6g
twitter.com/SFWRedditGifs

nap kérdése:

ánontacsi mit gondol arról, hogy Szarbán mégiscsak befogadta a migriket? lehet szír bn?

Az a baj hogy sokkan nem szírek, de mondjuk ki lehet szűrni a bunkókat. Remélem sikerül minden az integrálásal, nem kel Magyarországnak több cigány

fuck you people and your stupid ass apple

Do NOT bully magyaroids

Telepítsetek Gentoot, korcsok!

"O-orbán majd megvéd" — mondta a zsidesz bérenc, miközben orbán 1 300 menekültet és 18 000 (és a családjuk) letelepedési kötvényest hozott az országba.

Most pont újra akrom rakni a gépemet. Eddig xubuntut használtam, és nem tudom, hogy váltsak-e.
Manjaro(vagy arch)-ban és a fedorában gondolkozok, hől

Kíváncsi lennék, ezekből hány van még az országban.
Persze még jobb lett volna, ha be se jönnek, hől.

Megyek megbukni :D

Magyars are high quality people

Ez eddig egy nagy nulla

Pont mint az életed

nincs mitől megvédeni, a nyelvünk és a csóróságunk áthatolhatatlan védőpajzs

Egyesítsed szellemeddel,
Mit zord erkölcs szétszakít,
Testvér lészen minden ember,
Merre lengnek szárnyaid!

miről maradtam le?

Orbánt levideózták ahogy orálisan kielégít egy menekültet.

ezért szavazok az olasz hercegre

Általánosban volt szír osztálytársam és legfelsőbb helyeske volt. Kár hogy utált és folyton terrorizált: ellopta a tolltartomat és rohangált vele meg spontán belémrúgott ;_;

micsoda nyomorék vagy

az a vonzalom jele, ha csak nem voltál egy csúnya gyagyás tóni

Windows 10 ltsb kell neked te korcs.

Nyomi voltam azért utált. De nyolcadikban megbosszultam mert a sulidiscoban odajött hozzám táncolni én meg benyultam az izzadt hónaljához és odébb dobtam.

grat jól elbasztad az utolsó esélyedet is, hogy felszedd

kek gold 1-ből 2-8 promok után gold 4-be kerültem
azt hittem bronzba kötök ki

mutass képet róla

>microsoft
Pont mint a faszod

Ostoba vagy
A mai napig szűz a lány és unironikusan rühellt. Legalább megaláztam én is végre a sok basztatás után.

>A mai napig szűz a lány
azt te csak hiszed

>A mai napig szűz a lány
de naív vagy ánon. lefogadom, hogy csanád már rég átméretezte a nyílásait

What a stupid fucking language

Akkor viszont az a Csanád halott. Mindenki tudta hogyha hajtana a lányra akkor az apja lenyiszálná a fejét.

sutyiban azt már megtágította valaki, csak nem olyan buta a csaj hogy dicsekedjen vele az apjának lol

jobb, mint a cigóknál, ott az apja baszta volna meg elsőnek

borzasztó sötét vagy, remélem szűz maradsz örökre

szar op dögölj meg a retkes kurva anyádat

kéne szarni de mégse

>implikálni hogy nem csak azért mondta ezt hogy merkel muttit csitítsa
gondolom bedőltél az ezerkétszáz koptnak és a négyezer ukránnak is

é-és milyen illata volt a hónaljának?

Nem tudom csak arra emlékszem hogy meleg, puha és nagyon nedves volt.

>meleg, puha és nagyon nedves
a pinája is ilyen lett volna, ha nem balfaszkodod el

DE NEM LEHET A PINÁBA RAKNI A FASZT MERT AZ A NÁSZÉJSZAKÁJÁN LEGKÉSŐBB KIDERÜLT VOLNA
mondjuk a hónaljszeksz se lett volna rossz

szó szerint mi a faszt olvasok

poszttázzál már képet róla te gecy

nekem gimiben volt fél afrikai, fél magyar keverék osztálytársam
arcra nagy szerencséjére a magyar géneket örökölte ami tejeskávé bőrszínnel szerintem kurva jól nézett ki, és a haját is kiegyenesítette arról a korcs fürtösről tizedikre, viszont kibaszott büdös volt, és az a klasszik négerszag ami ellen millió évnyi fürdés sem segít

Hungarian

képt

Nekem egy fél arab osztálytársam volt álltalánosban, egy ilyen kis agresszív törpe volt, aki valamiért szeretett velem kikezdeni. Mindig becsicskítottam, hől, emlékszem egyszer le is nyomtam a földre és ráültem.
A faterja (az arab) viszont kurva jó arc volt, valami abcje volt és mindig hozott valami csokit vagy kekszet

NA MINDENKI MOST AZONNAL POSTÁZZA A FÉLBARNA HELYESKÉKET RÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Kéne korcs bn

hozzánk is egy félcsoki járt, istentelen jó nő volt, sok v*déku cigány meg itt veri a faszát hogy fúj négerek
ja és egy vietnámi is, babagyárnak volt kitalálva

...

ez

félig fehér vagyok

Ettem a hentesben májas és véres hurkát

Szó szerint a disznó legrosszabb része
Még a sült vér is jobb hől

korcs

alulértékelt

szőrös a picsám

hitler vagyok

Én azért beletenném a megtorlót. Biztos ami biztos.

Lol micsoda korcs vagy

Mit ugatsz te ostoba korcs

hú gecc anyám jól befűszerezte a kaját, lehet csípni fog kifelé

lol szűz fehér fiúcska nem bírja a fűszert lmao

szószot akarok

"dakota rae ass"
azt adja a visszafelé keresés

semmi kecsap
csak szósz
nyers szósz

Múltkor börgerben kis hija volt hogy nem nyers szósszal kértem a nuggetset :D

A peach fuzz az iszonyat szexi, htől

Nem értem

én a szőrös hónaljat szeretem

Az már undi

áá közben rájöttem hogy az ott mögötte csak az ágy és nem egy néger bika úgyhogy mindegy igazából

dögölj meg

most meg min megy a hiszti egyébként? mindig is befogadtunk menekülteket, a nemzetközi békeegyezmény mindig is kötelezett hogy befogadjuk azokat akik bizonyíthatóan háborús menekültek
csak arról volt szó hogy akik nem tudják bizonyítani hogy menekültek azokat nem fogadjuk be, mikor az eu azt mondta hogy nem kell bizonyítaniuk
a határkerítésnek is mindig is az volt a lényege hogy a tranzit zónákon be lehet jönni ha tudod bizonyítani hogy menekült vagy, ha nem akkor elutasítanak
nem hiszem el hogy mindenki ennyire geci hülye ezekhez a dolgokhoz

>bizonyíthatóan háborús menekültek
szerbiából, ja

A dolog megy SZKRRRRRRRAAAAAAAAAA

Mindig is tudtuk hogy a szarbánnak csak a szája jár hogy megvezesse a sok agyatlan prolit

hol lehet használt helyeskebugyit venni?

anyádtól a vaterán htőlvcs

az tökmindegy, amerika is fogadhat be háborús menekülteket bárhonnan, max kevered az eu határpolitikájával ami szerint az első országban ahol feljegyezték őket kötelesek befogadást kérelmezni, csak ugye pont az a baj hogy az olaszok meg a görögök nem jegyezték fel őket, mert az eu telibeszarta őket és válaszul ők is telibeszarták az eu-t
az eu nem kezelte jól a helyzetet úgyhogy a határországok, köztük mi is, azt mondtuk hogy le van szarva mit mond az eu, de attól még a genfi egyezményt betartjuk, mert az mindenki betartja, és annak értelmében bizonyíthatóan háborús menekülteket be kell fogadnunk

majd csórok neked egyet a bnttől, mondj címet

ez esetben tudnék nekik megfelelő táborokat recsken és kistarcsán

cigány nem kell

youtube.com/watch?v=nZ41BhpBo6g

kek

akkor szagolgasd anyádét pincelakó

KAF

gyors lefutás?

volt valami interjú valamelyik kormánytisztviselővel, nem merek rá megesküdni de tán a szíjjártó petikével hogy amúgy mi már befogadtunk ezer x száz menekültet
komolyságban pont akkora volt, mint amikor azt mondta orbán hogy ezerkétszáz kopt keresztényt már befogadtunk, vagy hogy le vagyunk terhelve négyezer ukrán menekülttel aztán most ezen csámcsog a fél ballibsi média

arról beszélek te ostoba korcs hogy ukrajna az egyetlen szomszédunk ahol háború van mégsem onnan jönnek abdulék

szóval nem változott semmit, csak elmondták, hogy 200x óta mennyien kapták meg a menekültstátuszt?

ja kb

hiányzik a RETTENETES BUZIFASZ

szüleim falujába jöttek sorozás elől menekülő kárpátaljaiak, pár ötvenes férfi
elmentek minimálbérért dolgozni a bútorgyárba, ami még sok helyinek is büdös
soha nem panaszkodtak sehol
eljártak kocsmába meg egy-kettő templomba
haza is utaztak azóta

ja és nem is ők okozzák európa migráns problémáját

>200x óta
Nem. 2017-ben. És valami 1290 akármennyi

>migránsprobléma
mesélj peti, hány migránssal találkoztál az elmúlt egy évben?

nem is kértek menekültstátuszt meg segítséget sehonnan
pedig hát ők tényleg menekültek