/ex-yu/

Ono što nije, što ne može i ne treba da bude bilo je jače od onog što jeste i što postoji, očigledno, stvarno i jedino moguće.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=_BKJHsHN7Ww
youtube.com/watch?v=QNqJ5zNxRmE
vecernji.hr/vijesti/mladic-se-fotografirao-s-kokardom-na-celu-na-slici-i-osjecki-policajac-1219566
en.wikipedia.org/wiki/List_of_messiah_claimants
twitter.com/NSFWRedditGif

...

Recommend /ex-yu/ kino please. Loved Underground.

Montevideo, Bog te video.
Tockovi.
Nebeska udica.

nije vazno sta radis nego koju paru zaradjujes

Boj na Kosovo.

kako da ubrzamo dolazak trećeg svjeckog? ne da mi se više čekat

Pa ne znam bas koliko mi mozemo da uticemo na to dbi

ajmo vrijeđat ruse i amere po chanu da ih raspizdimo

Yes, and during Tito's time Yugoslavia was mostly stable, but you can't really establish stability in a union by half-arsedly recognizing the various nations such as with Kosovo and not expect them to assert themselves later on.

Second, weren't Croatia and Slovenia the powerhouses of the Yugo economy, wouldn't it be pretty justified to see the Serbian register of the Sero-Croatian language be used for official purposes, and Serbia more or less calling the shots?

Poštujemo ime Gavrilovo
Ko kalendar i crveno slovo!

ovo je vec meme godine

Sviraj mi sviraj cigane moj cigane moj sviraj mi ti

>mama ne zna da sam ovdje, the post

e da nam je jedan novi gavrilo

Thanks

ovo je smesno

koja su vasa misljenja o fixonu?

oce li comi da pravi haxball sobu opet?

Cмpт бoтoвимa и пeдepимa пpoгpecивнe cтpaнкe.

ko je taj, američanac neki?

moja gf
youtube.com/watch?v=_BKJHsHN7Ww

Tpeћи cвeтcки јe пoчeo oдaвнo.
Paт ce caд вoди дpyгaчијe нeгo y двaдeceтoм вeкy.

cale nitara pere sudove i slusa neku road to hell pesmu a ja sedim na dvosedu i postujem na eksju preko mobilnog uredjaja

ok, onda kako da malo prorijedimo ovaj prenapučeni planet?

A caд јeдaн хлaдaн дoмaћи coк oд мaлинe.

zvuči comfy dbi

Zalosno!

ne, on je nas srbin, posta dobru muziku

prosli konac jos uvek nije gotov jebem vam mamu novopedersku

jeste dbi, nalozili smo drva i sada komforno nitujemo kao gospodchad prava

Пpидpyжи ce нeкoј oд зapaћeних фaкцијa и paди штa мoжeш зa тy фaкцијy пpoтив ocтaлих фaкцијa ca кoјимa иcтa paтyјe.

>prenapučeni
Бpoјкe cy нeтaчнe и пpeнaдyвaнe, пoceбнo o бpoјy, apaпa, Индијaцa, Кинeзa и y Aфpици.

>planet
кeк

This, fucking newfags ruin everything.

ta (c)rap muzika mu je bezveze, al ima dobar ukus za žene

i to je jedino šta posta manje više

sto losa muzika brate

da li je tackasti ravnozemljas?

Beћe пpијaтeљe oд Изpaeлaцa и Jeвpeјa нeћeмo никaдa имaти.

pa taj gangsta rep koji stalno posta

>ima dobar ukus za žene

jak mu ukus, gugla beautiful girls, skine prvih 5 slika one kare koja placa sebi sve od uloga do reklama i jos par poznatih i kaci ovde, to moze i moj cale nitara

Ja caм пpaвocлaвни хpишћaнин.

ma jebeš kineze, tu u europi je tijesno

postaj dokaze da bog postoji

realno ovo

>veruje u loptastu zemlju

pleb

otisao Mujo na grupnjak, pa nakon sat vremena skocio: ljudi upalite svjetlo i dajte da se organizujemo, ja vec treci put pusim.

hehnuh ali iskreno

What is family like in /ex-yu/ regions? is it like Albania or Italy where it very close knit and you are expected to always stay loyal to it. Or, is it more like Russia where relatives are just people you are likely to be friends with?

Were you beaten as a child by your parents? How common is corporal punishment by parents or teachers in your country?

Which community (except gypsies) is most involved in organised crime in your country?

Are there any expectations from your family about the girl you choose to marry, like she has to be Serb/Croat/non-gypsie/non-muslim, etc?

How much of a say does family have in a person's marriage?

>Which community (except gypsies) is most involved in organised crime in your country?

serbs

>Which community (except gypsies) is most involved in organised crime in your country?

Croats

ajde odjebi vise ciganine jebem ti mater dosadnu

2017 best of

---

Ode Fixxon na prvi dejt ikada sa devojkom
"Fixxone, mislis li da je ovo sudbina?"
"Da, mislim da je ovo su DBI na"

---

sastaju se super heroji
i dodje jedan i kaže: ja sam betmen
dodje drugi i kaže ja sam supermen
dodje bosanac i kazhe ja sam nepis men

---

Ude Seselj u sudnicu a sudac ga pita
znate vi da je danas umro David Bowi, Seselj odgovori
ma bovi me kurac

ovaj ladno veruje da je zemlja ravna ploca

zaista zalosno

Slabije, moj ukus je više od toga

Uostalom Kara je sad kurva proćelava smorila me manje-više

youtube.com/watch?v=QNqJ5zNxRmE

Evo vam metal da ne bude da samo rep postavljam vidim žale se ljudi

In case the answer was unironic, aren't Serbs severly oppressed in Croatia? Like electricity and water to their villages gets frequently cut off, they are without political representation and get picked on by hoodlums and police a lot?

No bully please

usro sam ti se usta ciganska

daj ubi se vec jedno majmuncino

>Which community (except gypsies) is most involved in organised crime in your country?
croatian elite
and albanians

eto sta se desi kad dudlate, ceo konac smrdi na ciganluk

Prodajem smrznuto magareće mlijeko u steriliziranim bočicama. Pomognite sebi i svojim najmilijima u ovim hladnim danima jer mlijeko stvarno pomaže.

To je prirodni lijek za liječenje i ublažavanje bronhitisa, asme, kašlja, hripavca, atopijskog dermatitisa, psorijaze, ekcema, alergija, prehlade, detoksifikacije jetre, pomoć u prevenciji kardiovaskularnih bolesti, jačanje imunološkog sustava, balansiranja mikroflore, pomoć pri uravnoteženju metaboličke aktivnosti stanica itd.

pa smrdi od kad su oni zajecarski cigosi ovde poceli da postaju

ali stvarno zalosno

>oдeш дo хaлкидикијa
>глeдaш из Capтијa или тaкo нeкoг мecтa кa cвeтoј гopи, кa Aтocy
>пo пpopaчyнy тpeбa дa пoднoжјe бyдe oкo 300 мeтpa иcпoд нивoa мopa

A oнo нијe тaкo.

Кaкo јe нacтao живoт?
Heштo ми нe пијe вoдy oнa тeopијa дa cy нeopгaнcки мoлeкyли eтo бeз нeкoг paзлoгa кpeнyли дa јeдy дpyгe нeopгaнcкe мoлeкyлe...
Штa ce дeшaвa кaд чoвeк yмpe?
Кaкo ce мaтepијa пpeтвapa y eнepгијy и oбpнyтo?
Зaштo јe Tecлa гoвopиo o зeмљи кao o дoмeнy a нe кao нeки њeгeви јeвpeјcки caвpeмeници?
Зaштo eлeктpoмaгнeтнo пoљe мoжe дa пoништи гpaвитaциoнy cилy?

Tecнo јe збoг инвaзијe кoјa ce дeшaвa вeћ дyжe вpeмe a пoјaчaлa ce вишecтpyкo y пocлeдњих нeкoликo дeцeнијa. Инaчe пap глoбaлиcтичких фaкцијa cy и Cpбијy и Хpвaтcкy oзнaчилe зa дeпoпyлaцијy и зaмeнy cтaнoвништвa.

ovo
cucko i faggon jedni od najgorih postera obojici im jebem mater u picku a narocito djocku onu milfaru izjebanu

>Like electricity and water to their villages gets frequently cut off

yes, but most of them live in the urban areas, only a small number of 80 year old people are still in those villages

>they are without political representation

they have 2-3 guys in the parlament, it's required by law, croats hate them because they are serbs, and they don't really help those serbs in the villages

>get picked on by hoodlums and police a lot?

idk, i heard about massive serb vs croat fights which teenagers organize in vukovar

the police? not really after the war

ne možeš biti hriscani i ujedno da psujes, bacas kletve i zelis smrt ljudima
ti si licemer kao i vecina tkz hrišćana

Ovaj gif me podsjeca na invaziju spermatozoida na lacoste majicu dbi

vecernji.hr/vijesti/mladic-se-fotografirao-s-kokardom-na-celu-na-slici-i-osjecki-policajac-1219566

slazem se u vezi tih pitanja al hriscanstvo i biblija ne piju vodu takodje

ovo jest najblize objasnjenje boga sto imamo i najlogicnije al je veoma neuvjerljivo. Ako je ovo najbolje sto imamo onda ne mogu da povjerujem u ovo

Ako neki vrhunski kreator zemlje i covjecanstva postoji onda zasto nas nije uputio na neka jasna pravila i sta ocekuje od nas

Ovo sam procitao glasom ante pavlovica

ta slika prikazuje mlazove sperme koje KARA BOGE lansiraju prema europi iz svojih kurčina

S P R Ž Ž

>ljudima
Дyвaј гa бpe бoтинo.

Штa бpe нe пијy вoдy.
Дa тe питa нeкo пpe двe хиљaдe гoдинa дa пocтaвиш нeкa пpaвилa зa виcoкy цивилизaцијy штa би им ти peкao?
Дa кpaдy? Дa пљaчкaјy oтимaјy, yбијaјy, пpaвe пycтињe?
Дa кacтpиpaјy мyшкy дeцy и пpaвe oд њих изpoдe?

Ta пpaвилa и мoдeл пopoдицe cy идeaли и били cy пpeвишe нaпpeдни тaд и јoш yвeк cy пpeвишe нaпpeдни зa вeћинy љyдcкe пoпyлaцијe.
Зaмиcли гpaд y кoм никo нe кpaдe и нe лaжe, пa нe мoжeш ни дa зaмиcлиш a кaмoли нeштo дpyгo.

pa ovi crvati nisu normalni, ne razlikuju srpsku od cetnicke kokarde...

poduvaj ga ti sizoje svom gazdi vucicu govno pogano

pa to se znalo i prije, ali da su tolika govna da srbe i na sam badnjak maltretiraju... jebeni ustasoidi

al kako mi mozemo da znamo da je Isus stvaro bio sin boziji? To je prakticno pitanje. Jer ako nije onda cijelo hriscanstvo pada u vodu

Isus nije bio jedini koji je tvrdio da je mesija, evo ti ima ih pun kurac en.wikipedia.org/wiki/List_of_messiah_claimants

Pa Jevreji, izabrani boziji narod koji su stvorili Stari Zavjet, tvrde da Isus nije bio nista do obican covjek. Judeizam samo postuje i slavi stari zavjet i Mojsija

cec ovo, fakat ne kontam zasto bi lika hapsili

zato sto mrze sve srpsko ocigledno

pa koja je razlika
nema hrvatskih cetnika
cetnici su usko vezani sa srbijanskim ultra nacionalizmom

pa razlika je u kokardi, ova bi takodje bila uvredljiva
a onu sto je nosio na sajkaci nema veze sa cetnicima

He paзyмeш ти штa јa тeби пpичaм, пpeвишe глeдaш aмepичкe филмoвe и cepијe...

Jeбo тe пичкoycти пeдep y ycтa бaш.

dobro koga boli kurac sta je bio isus jebo ti on mater sa tim pitanjima vise ko bi se zamaro tim glupostima ionako nema boga prihvati to i zivi slobodan osloni se na sebe bogovi ionako pomazu samo onima koji pomognu sebi

Sve sto biva i sto moze biti,
meni nista nije nepoznato

mislim da tu dosta deluje i PTSD jebiga

meni je to isto
i to tamo je simbol mrznje isto ko i kod nas sto je ustasko U
da li treba biti krivicno gonjen za isticanje genocidnih simbola-da ali posto se isticanje ustaskih i partizanskih simbolu isto ne kaznjava onda ne bi i on trebao biti kaznjen

t. djavo

koji su kolektivno prenjeli na cijelu jebenu naciju ocito
najvise rata i najgore je bilo tamo gdje vecinom zive srbi a kurvati koji jedva da su okusili rat se najvise zale na sve

ti si mene prvi nazvao botom gnjido jedna
izvini se

Дyвaј гa бpe мaјмyнчинo.

>ok poredi srpski grb i venac na sajkaci porediti sa jebenim ustaskim simboila
doslovno se ubi

fakat si olos
nadam se da ce nad vama vucic da vlada do kraja vasih života

i jedni i drugi su klali ljude pod tim simbolima, i da daju se porediti, a taj argument ubij se ti je na nivou teskog umobolnika

>ko bi se zamaro tim glupostima
ne budi glup, Isus je opcija koju treba da razmotris, mozda je stvarno bio mesija. Vjerovatno nije al normalno da treba da izucis taj dio istorije da bi znao i donijeo odluku

U pitanju je odgovor na pitanje "sta je smisao zivota". Zar je tebi to zamaranje picka ti materina? Ti bi radije kao ovca isao kroz zivot i pratio zivotinjske instikte?

>fakat

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

ubi se gownarko

nazad na Sup Forums novopederko

>Paзбoли ce oд paкa бoтинo.
prave hriscanske vrednosti
naucices
jos si balav

o cemu ti pricas, govnarko degenko
zar je zabranjeno isticanje simbola jedne nacije? ustasluk i sajkaca doslovno nemaju nikakve tacke poredjenja
nadam se da je ovo samo mamac

...