/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=lFMBsFg4ebY
youtube.com/watch?v=4OaxghV1qtw
youtube.com/watch?v=qthb0zA9LDA
blic.rs/vesti/svet/sokantan-snimak-iz-hrvatske-dve-ucenice-srednje-skole-se-krvnicki-tuku-okupljena-rulja-navija-foto-video/7ld5vml
twitter.com/NSFWRedditImage

Hrvat, Siptar, Balija
nisu moja bratija

Zahtila
pekar je naravno
tako sam bar čuo

prvi

jesi ga i ti trazio da ga mozes pitat na fejsu jel se sjeca kad ste pljackali banke, ili ga znas? cesto ga spominjes

zalosno

sve sto zelim je da umrem

...

...

>jel se sjeca kad ste pljackali banke
e to
fasciniraju me takvi ljudi
nemam veze s istrom, kad sam bio u srednjoj on nam je bio glavna sprdnja godinu dana

Pa očeš više onda?

...

...

kamenjarke kalsicne

jel ovo u beogradu tamo kod trga? jebote koje gnjide kad cete natuci to?

Ovo: Da mi je jedna rasna Srbijanka, život bi mi bio ljepši

da, ma to su drugosmrdijanci neki sigurno, stvarno zalosno

>maneken
Kamenjarac sam, nema mi spasa
Plus, hercegovački nos

to su vucicevi cedisti

ovo, kladim se da su to razapeli u 4h ujutru da ih niko ne vidi lel

izgledas ko maneken, hercegovacki dbi

ubijte me molim vas

>ovo, kladim se da su to razapeli u 4h ujutru da ih niko ne vidi lel
mislio na >vucicevi
>cedisti
ubi se

popij jednu chashicu chmarobola i bice ti lakse

da, malo vuce na zenskastog fegeta pogotovo taj beta nos

aj sta seres, izgledas normalno

zasto, ubij se sam

ovo dbi

>>vucicevi
>>cedisti
>ubi se
sta nije jasno degenko? cedica je jedan od omiljenih "opozicionara", uz crvenog vojvodu i canka

ubi se gownarko

N O V O

youtube.com/watch?v=lFMBsFg4ebY
youtube.com/watch?v=lFMBsFg4ebY
youtube.com/watch?v=lFMBsFg4ebY

>zenskastog
Jel kawaii 186cm i 90kg, dlakav od glave do pete?

hehehe vrjeme je

F R I Š K O

youtube.com/watch?v=4OaxghV1qtw
youtube.com/watch?v=4OaxghV1qtw
youtube.com/watch?v=4OaxghV1qtw

>Verujem da je zemlja ravna ploca
baza dbi

hoce opet biti VSKovana

vidi se na prvi poglod da je zesci buzdovan. to je taj veliki pravoslavac koji pada sa kesama punim koke

ovo, stvarno zalosno

uh jedva cekam dbi

...

koliko je ovo uzelo maha u srbiji?
jedine domace videe i clanke koje sam vidio a koji propovijedaju takve glupost su bili iz srbije

e OVO je parada ponosa

Dogodine u Prištini

uzima maha sve vise jer odavno ne postoji javno mnjenje i medijski prostor gde bi ljudi od ugleda i autoriteta cerecili i mazali govnima ove sejace neprijateljske propagande

pre par godina je bilo bas lozenje na fejsu, ravnozemljaske grupe svuda, ludilo mozga.

...

ovaj narod obozava teorije zavere ali iskreno

polako, ovo se posta samo na vrhuncu internetskog ratovanja

smijesno je kako ljudi zagrizu
jedan je meni govorio onu standardnu spiku kako nasa lazira slike zemlje i sve to
i onda kaze moze se kao trigonometrijom dokazat da je zemlja fakat ravna i da je sunce malo i blizu zemlje i onda ja njemu ponudim da mi pokaze tu trigonometriju i lik bukvalno ne zna ni sta je sinus ili kosinus
i onda je poceo majmunisat kako sam ja glup i naivan i vjerujem u sve sto mi se servira
sto je zalosno je to da ja stvarno nisam nesto bistar i uvijek mi je skola isla lose, matematika pogotovo znaci u srednjoj samo prvi razred imo 3 a kasnije sve 2 zakljuceno i opet eto znam sta je jebeni sinus

srbin svira u frulicu
hrvat voli tamburicu

isprićavam se
lekcija naucena

Srbin svira frulicu, Hrvat tamburicu, ali obojica znaju držati pušku

...

Volio bih samo da me osječanka primjeti. Jest, kamenjarac sam, ali ja je volim

youtube.com/watch?v=qthb0zA9LDA

barem nije crnkinja

to nije osecanka nego zagrijebcanka

Znam, ali ja samo mislim o osječanki. Ne mogu spavati

meni je najzalosnije ato su nasi ljudi, nekad poznati kao trezveni i nenadjebivi, spali na to da halapljivo kusaju sva govna koja im u tanjir serviraju kaubojske moroncine iz nekih americkih vukojebina. endarkenment bajo moj

napravio sam joj cum trbute al ne zelim dobit ban sad
steta sto je nema vise da vidi

pa u moje vrijeme prije 15 godina je bilo jos gore
sjecam se da u osnovnoj jedan lik iz razreda je mlatio retardiranog klinca a mi smo stajali sastrane i vikali "ubij ga, ubij ga!" dok nije naisla uciteljica u soku hahaahha
samo steta sto tad nismo imali kamere

>misliti na neku raspalu droljetinu iz osijeka umesto juriti cure koje te zagledavaju na svakom koraku
zalosno

ovo je zalosno

Želim imati avarsk-kosooku djecu, da ljudi ne bi mislili da sam Srbin

jaoj jel to ona trenira polo?

kakav polo majmune?

trenira ustastvo

cec

polo , na konjima. izgleda mi poznato ( ima majicu polo igraca) -mozda je i znam od vremena kad je brat isao u zagreb da igra polo leti

fik fot

i siftarske kurcine

plip plop

...

delet this turkoslav

gde je stipe jeboga

zalosno. kod mene u skoli su ti sto bi pokusali da zajebavaju retarde i bogalje dobijali takve batine da im nikada vise ne bi palo na pamet da zajebavaju bilo koga

vodio bi ljubav s osjecankom ali iskreno

she is the hottest poster on int

nije bio ovde tri godine

Nije, to je ona narkomanka iz holandski dred koja ima side.

hahahaha koje ste vi picke
aj za bogalje mi je jasno njih nije u redu dirati, al retarde smo svi mrzili i tukli tako dugo dok ih nisu premjestili u posebni razred a sad cujem i posebnu skolu imaju

jebo bi osjecanku, napravio bih joj dijete al samo da mi ga rodi, ja bi ga uzo i odgajo sa drugom zenom

n-nice!

zato sad i imate takvo drustvo

Tako je bilo i u mojoj, ali računam da si odgovorio p*rgeru. Tamo vlada zakon džungle

daj sliku

Ne tučeš retarde, cotaše i bogalje zato što znaš da su ionako najebali u životu. Znaš da će im život biti veće sranje od tvog.

ni vi niste nista bolji, uostalom ova vest je i zapocela taj razgovor

blic.rs/vesti/svet/sokantan-snimak-iz-hrvatske-dve-ucenice-srednje-skole-se-krvnicki-tuku-okupljena-rulja-navija-foto-video/7ld5vml

radije bih jebao istrianka nego ovu osje*****

fakat ste dijagnoza

u vecim gradovima tipa Zagreb i Beograd to je takav olos po skolama nedo bog tamo skolovat dijecu

tu vlada haos, jebu se ko zecevi i ohrabruju druge da se jebu, zlostavljaju jedni druge fizicki, zlostavljaju psihicki jer su debili svi od reda, omalovazavaju jedni druge na klasnom nivou, bogatija dijeca doslovno sikaniraju ove siromasnije

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

To su hercegovački dođoši u splitskoj metropoli. Mi vlaji smo časni ljudi. Tko tebi da dinar, ti njemu dva. Tako su nas matere učile. Zato treba biti provincijalska nadrasa

ako ne uspostavis i odrzavas hijerarhiju kako ce im zivot biti los? vladat ce nad tobom ako ih pustis

OVO
B
O

Bio je onaj bosanac sto se ubio jer su mu u muslimanskoj skoli nabijali valjak u supak

koja je razlika? doslovno ste isti

tuzno

>retardi će vladati tobom
Pri onom gore sam mislio na doslovne retarde, ne "epitetne" retarde, koji se majmuniraju i drkaju preko školskih satova. Doslovne retarde, po posebnim planovima, 47 kromosoma pičke materine.

One prve navedene retarde treba mlatiti.

eto realno tu? pokazhi popku.

priznajem da sam svercovo svinje po velegradu