/polska/

Edycja piąteczkowa

Other urls found in this thread:

wiadomosci.onet.pl/nauka/nowe-badania-zmutowany-rak-uciekl-z-niemiec-i-opanowuje-swiat-rozmnaza-sie-bezplciowo/spehczx
twitter.com/SFWRedditGifs

wypierdalaj ale już kurwa

ho na solo

>tfw no bf

Patrzcie na tego popierdolonego smiecia jak mozna byc tak zjebanym no nie wierze, jak on jeszcze kurwa oddycha jebany debil.

do kogo to?

Zajebać Ci?

dawaj kurwo

moja edycja była lepsza i miała załączony stary w OP-ie

Jakiś dzień temu wszedłem postować na 4G i napisało mi, że IP jest zbanowane za postowanie cp. Wy kurwy kurwa, znajdę was i zajebe.

ale za poźno. Było szybciej klikac te kapcze

chuja mi zrobisz cwelu

kurwa chuja to ci moge opierdolic pedale kurwa grodzka ty kurwa bierz mnie w dupe kurwo pedale wymiekasz? nasrac ci na ryj i klate? dziwko? Co spuscic ci sie jeszcze na klate? A nie ty mi ? To spoko. Na chuj sie patrzysz kurwa? Zajebac ci?

Zostaniesz analnie zrujnowany, to groźba I obietnica

Oglądacie igrzyska olimpijskie?

kogo?

Witam was ciule!

>Pedalstwo na lodzie
pierdole.

>łyżwiarstwo to jedyny sport
polscy intelektualiści

>sniezne pedalstwo
pierdole

>Pedalstwo na czanie
ja pierdole zabijcie sie juz kurwa, przestancie marnowac powietrze

ale piecze cwelizne

Poland is going against the core ideas of the EU. It's a Christofascist country that apparently is even okay with Holocaust denial. So yes, Germany should build that pipeline but I couldn't care less about Poland. E.g. if Russia invaded Poland there is no way I would risk my life for Poland, if anything I feel like I'd be more likely to fight against Poland if the country ever gained power. Germany is overall a very positive influence for the EU, it's just that their energy strategy is shit but from a Western European perspective Russia is less of a risk anyway. And it's not like Poland is contributing anything towards the EU anyway. I don't even want Poland in the EU.

>tfwnbf

>nbf
bkstp

czemu mi to robisz

bo moge

Jak wygram 5+2 w euro jackpot to odkupię szambo od hiroszimy po czym wypierdolę wszystkich pedałów

usuń botneta przy okazji

tez tak bym zrobil. Ciekawe ile dał?

>wypierdolę wszystkich pedałów

eh anoni znowu robie czarną kupe to chyba coś z wątrobą

Jak ja kurwa nienawidzę się golić
Na chuj to rośnie.

elo wstałem

po prostu się nie gol

No kurwa

>zainstauj nowego ROM-a na smartfonie
>nie zrób kopii zapasowej kontaktów od trzech lat
ups haha

uff i tak do nikogo nie dzwonię

>on ma kontakty w telefonie
wypierdalaj na wykop

ale mleczarnia

pierdolone mitsubishi chcę żebym kupił ich konsole i ostatnio ledwo co się powstrzymuje

ech no do mamy wypada zadzwonić czasem

>ten jeden włos który się wrósł pod skórę i masz przez niego dookoła tego miejsca stan zapalny i wielka czerwoną plamę na ryju i od miesiąca nie jesteś w stanie go wyrwać pęsetą bo zawsze urywa się tylko jego koniec
chyba będę się musiał przejść do piwnicy po zestaw chirurgiczny brb

na pc bedzie

sa masci kosmetyczne to usuwania wlosow z cebulka. Moze pomoga

To już nie jest kwestia zwykłej kosmetyki twarzy. Na tym etapie stało się to już personalne. Teraz liczy się tylko on, ja i nasze osobiste porachunki.

>+1 mleko
Ale będzie płacz i bule zadków niedługo na tych wszystkich polygonach/kotaku czy co tam jeszcze lubi o takich rzeczach z dupy pisać

pokwiczą i nikogo to nie bedzie obchodzic po jednym dniu, tak jak lawbreakers i ichnie gender neutral toalety

ciuknij chuja

jak masz backup TWRP to możesz kontakty wyciągnąć z niego i obejrzeć na komputerze

>tug golarka zawsze kurwa pomija kilka upierdliwych włosków na szyi, brodzie i bokach
>tug ZAWSZE ogarniasz to dopiero po goleniu jak smyrasz się po ryju i czujesz te małe kurwy pod palcami
>tug wracasz do sracza i wyciągasz jednego po drugim aż będzie pupcia niemowlaka
wziąłbym depilację laserową ale to w chuj kosztuje i po jakimś czasie znowu się pojawią
ja jebię

zgadnijcie kto kurwa zdał mimo że cały czas tylko w gierki grał, byłbym najlepszym na roku gdyby mi się tylko chciało

jutro mam 2 termin matematyki i ogladam jak japonka gra sobie w monster huntera

>zaoczne

>tug ćwiczenia do poprawy

Wygląda jak Budzisz z Farm51

A poza tym nie wyobrażam sobie studiować na łasce pieniędzy rodziców. Każdy u mnie na zaocznych pracuje.

Ech anonki

RY

anty-semityzm

>ćwiczenia do poprawy
ale zjebałeś

>to nigdy nie będziesz ty

masz widocznie ograniczoną wyobraźnie

>tug to jestem ja gdy walę do dobrego doujina

Studenci dzienni to pasożyty, nieudacznicy.

>Studenci dzienni to pasożyty, nieudacznicy.

on ma rację

o takie bym wąchał

Chałem nie przyznawać ci racji ale nie jestem w stanie skłamać

ciężko mi się nie zgodzić
t. student dzienny

No i co tam jeszcze ciekawego macie to podzielenia sie z nami dzisiaj danony

poszedłem do PWSZ żeby nie iść do pracy

to już by było na tyle

proszę nie postować 3D

...

tak lepiej?

...

czy muwiłem już że jestem studentem

...

nie, powiedz nam o tym prosze

jutro egzamin a ja nic nie umiem a wspominalem ze jestem studentem na politechnice i mowilem wam ze nic nie umiem na jutrzejszy egzamin? siedzialem tu ciagle zamiast sie uczyc jak hehe student powinien to siedze teraz i sie nie ucze potem nie bede nic wiedzial jutro a studiuje na politechnice i sie nie ucze bo siedze tutaj z wami i gownopostuje. i tak mysle czy w ogole sie hehe uczyc to tego egzaminu jutro bo jestem studentem i powinienem go napisac i zdac od razu ale w sumie to sa drugie terminy i mi jako studentowi hehe przysluguje wiecej terminow. jak myslicie czy ja jako student politechniki poznanskiej powinienem isc jutro na ten egzamin czy olac i zostac na szambie siedziec? bo nie wiem czy wam juz mowilem jestem studentem i zeby zaliczyc trzeba napisac egzamin i zdac a ja nic nie umiem bo sie nie uczylem hehe. a ja jestem na politechnice poznanskiej to warto zebym jednak zaliczyl i nie wylecial z tych studiow bo chce byc nadal studentem i mysle zeby zdac ten egzamin ale sie boje bo sie nie uczylem nic na niego i moze sie zdarzyc ze jednak nie zalicze ale przeciez sa drugie terminy dla studentow i dla mnie bo tez jestem studentem politechniki poznanskiej przeciez i teraz wieczor przed egzaminem sie ucze ale powinienem sie uczyc wczesniej ale ze hehe student jestem no to sie nie uczylem wczesniej tylko jeden dzien przed egzaminem a chcialbym zostac na tej uczelni dalej byc studentem i zdawac te egzaminy. a mowilem wam ze mam egzamin w dniu jutrzejszym i sie boje ze go nie zalicze? bo studiuje na hehe polibudzie w poznaniu a mam obawy ze nie zdam egzaminu na czas i nie bede mial sie kiedy nauczyc na poprawke a ze jestem studentem to powinienem sie uczyc bo przeciez kazdy student sie hehe uczy na egzaminy a studenci na politechnice poznanskiej to tez sie ucza na egzaminy ciagle i ja tez bo jestem studentem. myslicie zebym ja student poszedl jutro na ten egzamin i napisal go nawet jak nie umiem bo sie nie uczylem na niego a studiuje na politechnice poznanskiej?

jestem studentem i przytrafiają mi się ciekawe historie np. nie uczę się na egzamin i zdaję albo oglądam anime całą noc albo gram a potem śpię do późna i zapominam przyjść na zajęcia i z nikim nigdy nie gadam tylko gram je śpię i chodzę do biedronki po niezdrowe jedzenie i cały czas przytrafiają mi się takie ciekawe historie haha

Gdzie można nabyć takie zajebiste peleryny?

no właśnie nie mam bo zobaczyłem jak długo to będzie trwać i stwierdziłem że to pierdolę

świetna fota
dziurawe, brudne skarpetki, można się domyślać że bieda w domu, ale miała odrobinę tego szczęścia żeby urodzić się i być przez moment ładą i choć na chwilkę poczuć w życiu inny smak niż biedy który bezpowrotnie przeminie szybciej niż połapie się w ogóle co się wokół niej dzieje
chyba gorzej niż nie urodzić się z niczym od samego początku
wykorzystałbym i zostawił we łzach do końca życia

google patriotyczna peleryna

co
backup mojego romu 1GB /system + 5GB /data trwa 10 minut

wiadomosci.onet.pl/nauka/nowe-badania-zmutowany-rak-uciekl-z-niemiec-i-opanowuje-swiat-rozmnaza-sie-bezplciowo/spehczx

Bóg zapłać

włączyłem kompresję danych żeby zmieściło się w pamięci wewnętrznej i sam backup 2GB systemu trwał z pół godziny

>włączyłem kompresję
debilu

Ja pierdole czemu zawsze odruchowo czytam komentarze pod takimi linkami

zmutowany rak wydostaje się z polski na co dzień od lat i nikt nie daje o to jebania

przed trzydziestką popełnię samobójstwo

>czemu zawsze odruchowo czytam komentarze
bo jesteś pojebany?

a potem będzie ups nie wyszło haha gdzie są moje plany na przyszłość

>jak podaje serwis sceincemag
>Adres prowadzi do fejkowej strony na której ublock zablokował 99% strony

należy próbować do skutku

no nie przemyślałem tego, na szczęście mam trochę nowszy backup z poprzedniego telefonu

Ja to już adblockiem usuwałem divy z komentarzami aż się odzwyczaiłem.

moze mi ktos wytluamczyc co oni przez to mieli na mysli


Szanowny Kliencie,
w nawiazaniu do zgloszenia reklamacyjnego prosimy o zwrot kompletnego towaru wraz z akcesoriami.

W celu nadania przesylki wygeneruj list przewozowy na nasz koszt oraz wybierz dogodny dla siebie termin nadania przesylki klikajac TUTAJ. W polu REFERENCJE wpisz numer zgloszenia serwisowego.

Wydrukuj wygenerowany list przewozowy i umiesc w widocznym miejscy na przesylce. Zapisz numer zlecenia odbioru.

Po weryfikacji otrzymanego towaru, pracownik Dzialu Obslugi Reklamacji przekaze dalsze informacje o sposobie realizacji zgloszenia.

WAZNE
W przypadku niepodjecia przesylki w wyznaczonym terminem skontaktuj sie z firma kurierska powolujac sie na zapisany numer zlecenia odbioru.