/ex-yu/

ponocna edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=7C_9shrxnoo
youtube.com/watch?v=l0TxlTr_OY8
youtube.com/watch?v=6Cc4l90sj9w
youtube.com/watch?v=O6WdmsYwvLA
youtube.com/watch?v=l1G6EL8w4oQ
index.hr/sport/clanak/hrvatska-i-srbija-zajedno-organiziraju-sp-vucic-predlozio-kolinda-prihvatila/1026418.aspx
youtu.be/H_KZpFFMiMI
docs.google.com/document/d/1gEFSfQky0f4c6on6njq76wOnRqMj2R9r4bKGtoufqio/edit
sr.wikipedia.org/sr-el/Куновичка_битка
youtube.com/watch?v=WmxcG8VnTd0
youtu.be/FGN0g3hp8hE
youtube.com/watch?v=LV7WRPP6Rvc
twitter.com/NSFWRedditImage

youtube.com/watch?v=7C_9shrxnoo
kako ovo ima dobru bas liniju!

sisuljak kosuljak

a sad malo xfiles sezona 11 pa da vidimo da li je i dalje njesra

osjecam kako mi kita raste

sta da spremem sutra za dorucak?

Cifrach

mrzim da spremam dorucak, ne mogu onako tek usto da pravim nesto, tad se jede nesto vec gotovo ako ima

e ovo najbolje je za doručak hladnu picu od jučer

spremite przenice brateu

black mirror je moderni xfiled

kafu i pljuge

dobro jutro momci

dobro vece momce

kako si brt?

Čegović si ti?

kaficu definitivno, to je prva stvar koju uradim kada ustanem iz kreveta

Kolko cigareta na dan zapalite?

uff što su dobre
youtube.com/watch?v=l0TxlTr_OY8

nula, nisam pusac

k-kako si me nasao?

0

iz koje je ovo emisije

uglavnom paklu dnevno al ponekad umem da sprzim i po 3 pakle na dan

gde im je ona mala glavata? ona mi je qt gf DBI

tko bih trosio novac samo da mozes se ubiti polako?

Posle ručka

ovu desnu bi ženio

Kupujem duhan za motanje i pušim ga iz lule,no količinski bi reko duhana ko iz 11 cigara.

mmmmmm

youtube.com/watch?v=6Cc4l90sj9w

26
kv

kada ce kraj?

ovo je himna /ex-yu/a

Vreme je ravan krug.
Sve što smo ikada uradili, radićemo iznova i iznova.

Dajana Nejana je moja devojka

pogotovu zato sto u pesmi pominje svoju majku i kako je blizak s njom da bi i devojku ostavio zbog nje
majka je sve

traje mi pakla oko mesec dana

>majka je sve
ovo jebote

Trebali bi svi da spavamo sada, nije zdravo biti budan ovako kasno.

ne volim kad su praznici
normiji ostaju duze budni i ne pustaju nas NEETare da se zabavljamo

evo jos 5 minuta

ovo ali stvarno

laku noc eksju

brojke za prijatno vece anone

Ikad culi za Lyoness momci?
"Frend" pokusao da me regrutuje, a opisuje mi bukvalnu piramid shemu.
Pa jebote...

sta je to

Bazirana pesma
youtube.com/watch?v=O6WdmsYwvLA

youtube.com/watch?v=l1G6EL8w4oQ
2:13:40
Da ti spicimo, malo u mozaK?

lolara, ko je ovaj lik

ovaj decko je potpuno demonizovan!

I'm going to take a Serbian vacation

...

Buksnu - dvije tjedno. Ne mogu sam duhan, nisam jebeni degenerik

index.hr/sport/clanak/hrvatska-i-srbija-zajedno-organiziraju-sp-vucic-predlozio-kolinda-prihvatila/1026418.aspx

gonna visit Croatia this year

Skineru, zašto ti se dimi šporet?

youtu.be/H_KZpFFMiMI

ponocni je sat davno prosao...

sad samo prave nitulje tu

EКCКЛУЗИBHO! ЛИCTA JEBPEJA КOJИ CУ УHИШTИЛИ JУГOCЛABИJУ

docs.google.com/document/d/1gEFSfQky0f4c6on6njq76wOnRqMj2R9r4bKGtoufqio/edit

Opet maloletne pederchine rano u krevet

cпитe?

Najraniji kazan za destilaciju rakije datira još iz 11. stoljeća kojeg su dio našli Bugarski arheolozi na brdu iznad nekog prkna od grada za koji pojma nemam di je. Zamislite taj predivan a-ha efekt u glavi primitivnog ranosrednjevjekovnog slavena kada se najeo trulih šljiva i kada ga je počelo šorat. Vjerojatno je ubrzo nakon toga svanuo i prvi kazan. Arheolog prof. Nikolaj Ovčarov objavio je i opravdanje vojnog zapovednika Lala Sašin paše otomanskom sultanu zbog toga što nije osvojio tvrđavu u Sofiji 1382. Zapovjednik se žalio što Sofiju brane opasni Bugari koji piju rakiju prije borbe i tako postaju nepobjedivi. Eeeee buraz moj, pa si ti jebi mater ;)

Di ste NEETare, idemo do kraja, svaka ti dala jaja

Dedina rakija ftw

odakle ti je deda?

Roditelji su mu iz Podravine ali je rođen u Zagrebu,a živio je pola života i još uvijek živi u Koprivnici

zašto nisam ptičica da letim daleko i da vidim napolju čeka li me netko?!?!

Zato što nemamo krila čovječe daj se saberi 21. stoljeće je nema ničeg vrijednog

166. O pijanicama: Pijanica otkuda ide i izaziva koga, ili poseče, ili okrvavi, a ne dosmrti, takovomu pijanici, da mu se oko izvadi i ruka otseče. Akoli pijan zadere, ili kapu kome skine, ili drugu sramotu učini, a ne okrvavi, da ga biju, da se udari štapovima sto puta, i da se vrgne u tamnicu, i potom da se izvede iz tamnice, i da se opet bije i pusti.

dakle je ovo?

dusanov zakonik

>нa бизy нeки цpнoгopaц шилyјe Бyдвy
>пaднe ми нa пaмeт кaд cмo питaли шкoлcкy дa ли знa гдe јe Бyдвa

...

>Tokom građanskog rata u Vizantiji 1341-47, u kom je i car Dušan Nemanjić aktivno učestvovao podržavajući čas jednu, čas drugu stranu, razni balkanski feudalci borili su se da preuzmu vizantijsko nasljeđe. Koristeći se rasulom u susednoj Vizantiji i moćnom snagom svoga carstva, Dušan je osvojio mnoge romejske posede u Makedoniji, Albanjiji i Grčkoj. Pretposljednje godine građanskog rata (1346) Stefan Dušan se proglasio carem Srba i Romeja, a naredne godine je na državnom saboru u Skoplju, gdje je bila prestonica Srbije, krunisan za cara, pokazujući svojom titulom pretenziju da vlada podanicima Vizantijskog carstva, odnosno da njegovo carstvo postane naslednik Vizantijskog carstva.

>čas jednu, čas drugu stranu
Пoдpжaвao јe cтapијeг цapa, кaкo јe и тpeбao cтeфaн дa ypaди, a нe млaдoг млaтикypцa ca cлaбијим пpaвoм нa пpecтo.
Oндa јe мaтopи цap, кaд јe видeo дa ћe мoждa дa изгyби, пpихвaтиo и пoдpшкy oд ceлџyкa, кapaмaнaцa и ocмaнлијa и изгyбиo cвaкy мpвy лeгитимнocти y цeлoм хpишћaнcкoм cвeтy. Зa тy пoдpшкy зayзвpaт јe тypцимa oбeћao cвe пoceдe Bизaнтијe y мaлoј aзији. Taд јe вeћ Дyшaн дpжao вeћe пoceдe oд oбa кaндидaтa зaјeднo и њeгoвa пoдpшкa млaђeм кaндидaтy јe билa вишe фopмe paди.

sr.wikipedia.org/sr-el/Куновичка_битка

Кo paнo paни двe кaфe пијe.

black mirror je prso u poslednjoj sezoni, philip k.dicks electric dreams je bolji

Gledam koncert britanske grupe Inkognito na RTS3 i uhhhhh kakva je ova crnkinja, Vanessa Haynes, kakva guza boze moj! Pokusavam da nadjem ovaj nastup iz Beograda, a do tada drkam na njene fotkice.

I’m a Croat in diaspora can I join? Zivim u Californju.

Uredu usrane pedercine vreme je za EU4 sa samnom is sa samim sobom.

Znaci pocinjemo u veoma usranoj situaciji. Madjari drze zarodljene Srbe u Beogradu koji su nazvali perkele-madjaros i Srbe u Sremu. Disu nam za vratom ali ne moze mo im nista pa im moramo duckati kurac neko vreme. Drugo Turska djubrad oce da nas jebe sa juga. Hvala bogu za to primirje sto postoji i to sto su Turci neko vreme zauzeti silovanjem Vizantije i ostalih Anatolijskih drzavica.

Posto su nam neprijatelji i na severu i na jugu, moramo se ojacati i naci saveznike. Takodje gotovo uvek Mlecanska djubrad napadne nas za Crnu Goru, ali hvala bogu sto je AI toliko glup da sa brodova salje vojsku u planinsku Crnu Goru dje ih uvek silujemo. Znaci ideja. Duckati Austriji i Poljskoj, ratovati sa Venecijom sto ima 99% sanse i pobediti. Posle toga nabrzaka zauzeti Bosnu i viola vec smo mnogo jaci. A sad da se to desi lol.

Postaj kosicu preklinjem te

bože...

kako to da skoro uvijek kad neko posta djevojke za koje tvrde da su prelijepe meni zapravo budu samo lijepe znaci mozda 7/10 rijetko kad vise

zuti botovi na aparatima, novi spot ih je unistio

youtube.com/watch?v=WmxcG8VnTd0

>jevreji

10/10 crni andjeo, fakat je boginja

youtu.be/FGN0g3hp8hE

ufffff sad moram da ga izdrkam

85732440
>ти бpкoви
Убиј ceбe фpeдepичe.

vidi se da si djevac

Podari mi devize

pravi angeo

...

1/10 vidjam bolje dok tresem mrve sa balkona

zhurazh brankovich > stefan lazarevich

vuk grgurevic >>> zhurazh brankovic

cuti nemoj da te neko cuje

ovo ali iskreno!

NOVO NOVO NOVO
youtube.com/watch?v=LV7WRPP6Rvc

jaooo djeme nadje

Cifrach