/polska/

Edycja anime

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uvbaM-URygs
youtube.com/watch?v=hpEvFQhRAmY
twitter.com/SFWRedditImages

Pierwszy.

/brit/

edycja nie dadzą silnego mężczyzny żeby cię skompromitował przeruchał i zwyzywał od śmieci

przestań

>tug nigdy nie nauczysz nastoletniej niezdegenerowanej wplywem zachodu animki procesu robienia dzieci

to

nigdy nie pracowałeś?

>tug animka nigdy tak na ciebie nie spojrzy

następna edycja niech będzie Ichigo jako najlepszej dziewczynki

>tug nikt nigdy nie bedzie chcial cie pocałować

ehhh

ehhhh

user nie wiem czy zauważyłeś user ale to są 2 chłopcy

>tug żaden kierowca ciężarówki nie zgodzi sie na dobrowolną przejażdżkę po moich jądrach

gdyby tylko bóg był dobry

why did you kill jews?
apologize

on dobrze o tym wie

>on chce w*ginę

they were parasites on our society for much to long

taki to przynajmniej kocha naprawdę
nie to do dz*wczyna traktująca faceta jak bankomat

dajcie chłopaka do przytulanek

siema

no elo

co tam

penisy……………

chujnia

zjedz cos

juz jadlem

...

...

tak naprawdę to zartuje nie chce bf tylko gf

tak naprawdę żartuję i nie chcę sadysty bf tylko chcę kochającego bf, ale i tak nie zasługuję

serio?
miło to słyszeć żbsz

nom serio, tylko tak manifestuję swoją samonienawiść

jak wyobrażam sobie rozmowę z kimś to często zaczynam gestykulować i robić do tego dziwne miny
z czym mnie diagnozujecie

Why didn't you? Look where that led us.
YOU are the one who should apologize, to the whole world.

bycie włochem

Tak się zastanawiałem, jaka polska postać nadawałaby się do jakiejś n-tej edycji Fate, i trochę lipton; nie przychodzi mi nikt ciekawy do głowy. Męskie postacie są jakieś nieciekawe (może mieszko?), przynajmniej nie na tyle żeby zrobić z nich anime, a kobiece nie istnieją.
Chociaż... co wy na to żeby w jakimś turnieju o graal polskę reprezentowała królowa polski - maryja zawsze dziewica? (najlepiej w jakimś kusym, odpowiednim dla dziewicy stroju jak ishtar)
Fapalibyście do anime maryji?

też gadacie do siebie?

A ja chcę taką gf co by mnie drażniła i bawiła się moim peniskiem i wyzywała od zboczeńców i takich tam szepcząc do ucha..

Już prędzej Geralt

ehh zuchy bym chcial byc normalny jezdzic po polsce sobie jesc i wogole żyć

ale za darmo nic nie dajo

możesz przyjechać do mnie i mi zwalić konia dupom :))

Ja nawet nie chce takich drogich rzeczy, ale tak z 2 znajomych żeby się szwędzać po okolicy razem wieczorami ehh

tozawisza tez nienajgorzszy by byl, bo wpierdol spuszczal i smieszna smierc, ale jak tak jak napisales nudnawy, bo taki typowy wzor rycerzyny
tak, w sumie jestem osoba z ktora najwiecej rozmawiam

...

dwa razy jechałem pociągiem na drugi koniec polski i nigdy więcej

czemu

a co sie stało?

chujnia z grzybnią totalna spać się nie da nic się nie da

nie on polska infrastruktura kolejowa

jak bys jechał samochodem też bys nie spał

a ile przesiadek musiales robic?

0
nie wiem czy liczy sie do czegos ale nocnym jechalem i jak probowalem zasnac to snilo mi sie że albo postuję na szambie (co zabawne jak śpię w podróży to często tak mam) albo że jechałem tym pociągiem

>tug dla anona sni sie jak spi w trzeciej osobie

anoni oddałem dzisiaj doktorat do recenzji

jeszcze tylko habilitacja i będziecie mieli na szambie prawdziwego profesora

ale składanie tego ścierwa do kupy z dokumentacją i drukiem to było najgorsze 80 godzin mojego życia

po co ci doktorat?

jaka dziedzina? Also - od kiedy doktor to profesor nygusie?

po chuj

>geralt
Za wiele problemów, chociażby z tego powodu że to zbyt świeża sprawa i przecież jeszcze obowiązują prawa autorskie więc by mieli problem. No i nie wiem czy taka jest idea "Fate" żeby korzystać z tak słabo zakorzenionych postaci.
Chociaż sam pomysł z geraltem mógłby byś interesujący. Bo przecież, w uniwersum fate nie ma rozróżnienia wśród "heroic spirit" na legendy i prawdziwe postacie (oraz mogą być miksem jednego i drugiego) oraz na to w jakiej erze legenda powstała. No i to by było takie trochę wyważenie 4 ściany podobne z shirou i archerem, w sensie że to legenda zaciągnięta do wojny o graal z teraźniejszych czasów.
Chociaż nie wiem czy fani wiedźmina chcieliby oglądać jak zarżnęli geralta w anime (bo że byłby gorszy niż w gierkach/książce to pewna sprawa)
>zawisza
myślałem o nim, ale doszedłem do tego że przecież z niego nie da się zrobić ciekawej postaci (w ogóle wyobraź sobie jak miałby wyglądać), no chyba że napisać mu od początku cały nowy lore (co przecież jest w fate na porządku dziennym) tylko lekko inspirowany jego postacią

Może jakiś bohater literacki? Kordian jako assassin XD

mam nadzieję, że w LaTeKu napisane

zostań moim profesorem

tfw no daddy bf

>druga litera or lewej drugiego rzędu od dołu
>trzecie litera od lewej trzeciego rzędu od dołu
absolutny stan fejt/ciot

>btw nauki społeczne
mówię że jeszcze habilitacja żeby mieć profesora, ale w 6 lat zrobię tylko mi musicie czasu trochę dać

wykopaliby mnie z uczelni bez tego - umowę o pracę po 4 latach można tylko z "dr" podpisać

>nie Papkin

>umowę o pracę po 4 latach można tylko z "dr" podpisać

absolutny stan polskiej edukacji

przyznaj sie ze musiales komus obrobic badyla na uczelni, co?

>LaTeKu
>K
Skąd ci się tam wzięła litera "k"? Przecież ten "X" to jest greckie χ (nie wiem czy Sup Forums mi przepuści unikoda, ale przed nawiasem wstawiłem grecką literę "chi")
Czytasz to "la-tech", bo LaTeX to rozwinięty TeX (czyt. "Tech")

w polsce jesteś pisz po Polsku :)

>doktorat
>profesora
Do profesora to cu chyba jeszcze trochę brakuje.

ale poprawna polska wymowa to latech

mi musiał
a nawet to nie ja o tym decydowałem lol

w sumie jak ktoś nie chce zostać na uczelni albo wbić na wyższe widełki w jakimś zagranicznym korpo to faktycznie nie warto

na uczelni tak jest

można być mgr i prowadzić tylko ćwiczenia ale po 4 latach trzeba pokazać że się umie coś opublikować, bo inaczej wypad - uczelnia to nie szkółka edukacyjna dla dzieciaczków

nie jestem homosiem i szanuje lolipostera i cycpostera, a szatniarz to cwel

>nie jestem homosiem
>obrabianie badyla dla kariery
a co to ma wsplonego?

no historia "nowsza" to nienajgorszy pomysl
można by tez taki miks nekromanty/druida zrobic z guslarza lub mag demon z pana twardowskiego jezeli przy popularnej polskiej literaturze jestesmy

No to Janosika.
>in b4 to nie polski

ŁOJ DANA ŁOJ DANA LUBJEM CHUJE PO KOLANA
>p*Lski f*Lklor

podwiek wykryty

youtube.com/watch?v=uvbaM-URygs
z fejt jedyne co lubie to nero bbc hentaje

desu

Program dla was

>pana twardowskiego
to już lepiej sięgnąć po oryginał, czyli fausta
>Janosika
O, to by pasowało idealnie.
>nie polski
w ogóle ciężko jakąkolwiek postać historyczną klasyfikować do danej nacji, bo przecież większość pochodzi z czasów kiedy się jeszcze nie uformowały

Myślałem o kimś z czasów nowożytnych, ale od razu zauważyłem dlaczego tego nie robią w fate - heroic spirits są zawsze w jakimś wymiarze mitami (nawet jak istnieli naprawdę), a taki napoleon, może i wielka postać, ale nie można powiedzieć że ma coś w sobie z mitu.
Chociaż np. taki rasputin...

...

>wyszukaj nero klaudiusz
>fejtgówno
>próbuj wyszukać statki
>kangównolle

kiedyś to było

kurwa janosik i rasputin (female) w nowym fate, oglądałbym

...

I'm going on a tour to Warsaw, Krakow, Poznań and Gdańsk on the 28th with my gf.

What should I avoid/be aware of in each respective city?

What should I gravitate towards?

Restaurant, Club and Activity recommendations welcome.

...

buddyści jak nie patrzeć

aż się cieszę, że nigdy tego nie musiałem doświadczyć, umarłbym z second-hand-embarassment (wstydu z drugiej ręki)

kiedy samospalenie

kurwaaaaa jak naprawić unicode o chuj tu chodzi

unicode działa to twój linuks jest zjebany

youtube.com/watch?v=hpEvFQhRAmY
ZEN ZEN BARA BARA

z-zostaw go

robie wlasnie to samo żbsz

I requesting to you a small advice to enjoyed a hike into Vistula Boulevard, Comedy Club, and Krowarzywa in Warsaw. At the Cracov, Sukiennice, streetsides of Lagiewnik (Cathedral Church of Sacred Misery of Jesus), Centre of Thoughment the John Paul II, Cracovian Plants, Balice and New Huta. Gdansk is Centre of Solidarity, Politechnika (High School and Academy of Medicine), Westerplatte and the baysides fish restaurants.

Hope you helps.

Dziękuję.
Nie mówię po polsku.

I will look into all of those!