/polska/

edycja nowej historii

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?time_continue=42&v=j0D0GEQgLgY
youtu.be/nAr9LNZGtTs
twitter.com/NSFWRedditGif

*patiently waiting for this to happen again*

Wczoraj ktoś miał ból dupy o burgera za 50 zł
Pytanie do tego anona:
Jak sobie Niemiec je burgera za 20 € to też cię piecze?

no elo wróciłem ze szkoły będę animepostował i pedałopostował opinie

miała być jedzeniowa

youtube.com/watch?time_continue=42&v=j0D0GEQgLgY
polski pls translate what is this

ile ty masz lat?

>nawet jak cie stać to nie kupuj rzeczy która ci sie podoba tylko kup najtansze gówno które sie rozjebie po pół roku albo podoba ci sie mniej niż to co chcesz kupić bo ja tak mówie

hej nazywam sie Wojtek i tez wlasnie wrocilem ze szkoly
anime postowanie jest w porzadku ale pedalopostowanie troche pedalskie
nie rob tego anonku

'Polish Jewish friendship' drawings made by elementary school children

Najlepsze polskie granice

no dobra dzisiaj se odpuszcze

>szukaj sluchaweczek do 200 zl
>znajdz jakies budzetowe chinskie ktore podobno graja jak te z gornej polki
>faktycznie graja super
>jedna sluchawka przestaje grac po miesiacu
>kup lepsze sluchawki za 400 zl
>juz 4 rok graja i nic sie z nimi nie dzieje
naprawde sprawia ze sie zastanawiam czemu ludzie kupuja tanie rzeczy zamiast wydac raz a miec cos porzadnego

bo tylko cioty w rurkach wydają pieniądze na pokaz :)

dużo też od szczęścia zależy, 8 lat temu kupiłem sobie słuchawki Panasonica za 150zl i tak lubię ich brzmienie, że używam do dzisiaj, ani razu się nie zepsuły.

co ty do mnie mowisz podwieku

durniu jebany wydawanie na pokaz to zupełnie co innego
idioto

world peace

chrum kwii synek wiesz ile za 400zł byś wódeczki kupił kłurwa widać że nie szanujesz pieniędzy bo nie zapierdalałeś w kołchozie za minimalną krajową tak jak ja

uspokój się i nie przeklinaj
to katolicki generał

taki glupi post i to nawet nie ja go napisalem uff

no to ciekawe po co wydajesz 400 złotych na słuchawki jak nie na pokaz skoro możesz kupić w auchan słuchawki za dwa złote i grają pewnie tak samo jak nie lepiej ale liczy sie marka i żeby sąsiad zobaczył co nie :)

PAX POLONICA

pewnie bez wzmacniacza ani DACa słuchasz polaku robaku

to
Skąpy dwa razy traci
DRUKUJ
Definicja
nadmierna oszczędność prowadzi zwykle - wbrew oczekiwaniom - do strat materialnych
Noty o użyciu
Zwykle używane jako ostrzeżenie przed kupowaniem tanich rzeczy lub jako stwierdzenie, że nadmierna oszczędność się nie opłaciła.
Kwalifikacja tematyczna:
CZŁOWIEK JAKO ISTOTA PSYCHICZNA
arrow down
Ocena i wartościowanie
arrow down
prawdy i wartości życiowe
CZŁOWIEK W SPOŁECZEŃSTWIE
arrow down
Finanse
arrow down
czynności, przedmioty związane z pieniędzmi
Relacje znaczeniowe:
synonimy: Chytry dwa razy traci

...

javascript:quote('86183105')
Dzięki, skłania do przemyśleń
__________________________________

Piszę poprawnie po polsku.

co on przez to miał na myśli?

Ale wy jesteście spierdoleni, wczoraj ból dupy o burgera za 50zł, teraz oogólnie o wydawanie pieniędzy.Czekam na anonka co zacznie wyzywać ludzi z kredytami

kredyty to najwiekszy idiotyzm hehe nie stac mnie ale musze miec bo co sonsiedzi powiedzom :)

gdzie się kupuje PORZĄDNE klawiatury mechaniczne w Polsce?
ale takie porządnie, nie jakieś gówna Seba Gaming Edition za dwa razy więcej niż są warte

używane

na huj ci :^)

TO.

nigdzie masz kupic najtansza klawiature z supermarketu za 10 zlotych bo przeciez takie same przyciski na obu napiszesz to samo :)

bo lubie jak mi klika pod palcami a nie chce jakichś zjebanych gejmingowych klawiatur z LEDami co świecą jak choinka i """wykurwistym""" (dla 13-latka) logo z jakimś smokiem czy innym kurestwem

chce zostac mala kurewka anonka i dostawac czesto jego (you)

gdzie sie kupuje jeakis cieply tzw komin na twarz?

PERFECTION

co zuchy robiom w majóweczke?

Sklepy z akcesoriami wojskowymi.
Tanio i ciepło

pewnie będę pił do monitora

ja mam pic related czy wedlug ciebie taka jest gejmingowa dla 13 latkow chce znac twoja opinie

wszystko (You)

Brak klawiatury numerycznej.
Podczłowieku

nie no fajna jest, właśnie sam brałbym taką bez klawiatury numerycznej bo zajmuje za duzo miejsca na biurku a rzadko tego uzywam

>oni nie uzywaja 10letniej ujebanej klawiatury na stare złącze

>tfwnbf

Ehhh anonki chciałbym penis w wagine ale tak bez bycia w związku i wydawania pieniędzy na dziwki

>uzywanie biedackich obrzydliwych 3dpd klawiatur
mam nadzieje ze tego nie robicie 2d>3d

>oni mają klawiatury a nie używają urządzenia które czyta fale mózgowe i interpretuje co chcecie wpisać do komputera
beka z lamusów

wisi mi to

2D to tylko animki

>oni nie wychodzą z domu
bka

zapomnialem obrazka

>gówno co albo nie rejestruje przycisków albo rejestruje je źle
Najgorszy mem nawet ta programowana klawiatura z małych ekranków to lepszy mem.

>on używa urządzenia
bk z nieprzekaźnika

>on nazywa się graczem
>nie umie przejść Super Mario Bros
ludobójstwo casuali kiedy

ale hikikomori to ty szanuj

jest tu ktos, kto nie uzywa google? nie chodzi mi o sama przegladarke ale tez wyszukiwarke. zauwazylem ze duzo foliarzy uzywa firefox bo muh prywatnosc ale uzywaja dalej wyszukiwarki google bo nie ma sobie rownych wiec jak to jest?

>tug przeszedłeś właśnie ponad 2 km
nosa nie czuje

gdybym chciał to pewnie bym przeszedł ale nudne to w chuj

startpage

>tug upijasz się na smutno

youtu.be/nAr9LNZGtTs
>picie na smutno do monitora
ups haha
pozdrawiam kolege alkoholika

nie mam nic lepszego do roboty
ale chyba czas na detoks bo już mnie to nie bawi
tylko nie wiem co wtedy będę robił

>tug przypadkiem się okazało, że kruszynek próbował swojej spermy

czeszcz ja mom 4 laty. jestem na komputoże taty co to jest!

ps jestem smieciem

wypierdalać na robota albo lgbt pedały jebane

brytyjski nie swiruj

Ja postuje na wszystkich

tatus powiedzial ci ze jestes polakiem?

to po chuj tu przyłazisz mało ci tam atencji dają?

na robocie jestem
lgbt jest dla normików

tam nie znajdę chłopaka z /polski/

>jak jestes pedalem to masz postowac tylko na /lgbt/
>jak jesz jedzenie to masz postowac tylko na /ck/
>jak grasz w gry to masz postowac tylko na Sup Forums
>jak ogladasz anime to masz postowac tylko na Sup Forums

uff dobrze, że nie jem jedzenia

kamil chudasie

nie jestem kamil niestety

a jok masz fetysz stóp

to na /out/ i /trv/ boso przez swiat

dlaczego niestety

zgadza się, tylko jebany wykopek z Sup Forums i Sup Forums ma z tym problem.

bo kamil ładny jest

Od tego jest /trash/.

wlaczylem piosenke wiec ide na Sup Forums jak skoncze sluchac to wroce

włączyłem daft punk to idę na /fał/

wlaczylem komputer wiec ide na Sup Forums nie czekajcie na mnie

ale zdeh
dobrze że ja jestem tylko polakiem robakiem i mogę tu zostać

wlączyłem lubrykant to ide na /es/

Właśnie opisałeś mojego starego. Brakuje tylko dopisku o proszenie Boga o coś i gdy w końcu to coś dostaniesz (np po roku codziennej modlitwy) jesteś przekonany że Bóg cię kocha

przegrtwy wypeirdalać na /robot9001/ to jest thread tylko dla mnie moich ziomków i mojej gf i ich gf macie swój dział

wszedłem na r9k i nie ma polishfeel także tego

moze czas nauczyc sie angielskiego podwieku

>tfw na licencjacie miałem średnią poniżej 4 co semestr
>pierwszy semestr magisterskich zdany w pierwszych terminach i jak drugi też tak pójdzie to jeszcze stypendium dostanę
A sądziłem że będzie trudniej

>nie zna angielskego znaczy podwiek
*pochyla fedorę*

zamknij morde prawiczku

>tuż nigdy nie bedę miał dziewczyny. Szkoda. jaki jest najszybszy sposób na [/spoiler]smierc.[/spoiler]

jestem studentem i mam egzaminy wspominalem juz ze jestem studentem i studiuje i mam egzaminy? mialem egzamin u promotora w ogole studiuje w poznaniu i mieszkam w akademiku i studiuje bo jestem studentem i nie moge zamknac ryja na temat moich studiow bo jestem studentem to znaczy ze studiuje i mam egzaminy ktore zdaje albo moge nie zdac i mam egzamin u promotora bo jestem na piatym roku i mieszkam w akademiku w poznaniu bo tu studiuje i jestem studentem co mieszka w akademiku tu i studiuje i ma egzaminy bo wiecie jestem studentem i studiuje ale na wyklady nie chodze potem egzaminy i spotkania z promotorem ale sie nie ucze bo sa drugie terminy a melanz w akademiku wazniejszy hehe takie zycie studenta wiec tak jak mowilem studiuje w poznaniu mam egzaminy i mieszkam w akademiku bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku w poznaniu i mam egzamin u promotora na ktory sie tylko rano uczylem a poza tym sie nie ucze bo jestem studentem ktory studiuje i wazniejsze jest sie najebac w akademiku ruchac studentki jak prawdziwy student ktory mieszka w akademiku tak jak ja i studiuje ale nie chodzi na wyklady i sie nie uczy na egzaminy bo sa drugie terminy hehe jestem studentem i studiuje w poznaniu ale nie chodze na wyklady bo nie trzeba i mam egzamin ale wcale sie nie uczylem tylko postowalem tu i mam egzamin u promotora na ktory uczylem sie rano bo wczesniej nie moglem bo mieszkam w akademiku i pilem alkohol i ruchalem studentki wiec nie moglem sie nauczyc bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku takie jest zycie studenta ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzaminy ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w akademiku jak ja student ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzamin jak to studenci ktorzy studiuja tacy jak ja bo studiuje w poznaniu i jestem studentem i nie chodze na wyklady i mieszkam w akademiku i sie nie ucze na egzaminy