Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

instagram.com/p/Bf05ZscBaho/?taken-by=feherhatalom88
youtube.com/watch?v=rlh0EDDD8ow
youtube.com/watch?v=Er3vu2IVLjc
xvideos.com/video33140035/tour_of_booty_-_fresh_arab_pussy_for_these_horny_american_soldiers
en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_bestiality_by_country_or_territory#Central_Europe
nepszava.hu/cikk/1128400-nem-bunteny-allatokkal-szexelni
twitter.com/SFWRedditImages

dögölj meg
rohadj szét
pusztulj el lakástűzben

HOL A KÖRTE

L'Avtismo

az átlagos 25 feletti:
ennek az embernek, csak alapvető dolgokat kellett tennie hogy partnert találjon magának
ápoltság, jó ruhák, frizura és nem retardált módon viselkedni. amikor ezaz ember békával találkozik aki egyáltalán nem vonzó a nőknek azt a következtetést vonja le, hogy a béka nem feleg meg ezen követelményeknek
hogy a lénygre térjünk, ezaz ember majdnem az élet minden aspektusában középszerű. Gyakran látod őt, hogy a magánál fiatlabb generációra panaszkodik, akik nem tudnak munkát találni és elhasalnak az alapvető dolgokon.
KÖZBEN, ezek az emberek Sup Forums-en szarpostáznak MUNKÁBÓL ahelyett hogy dolgoznának
emellett gyakran használják "én amúgy csak azért járok ide..." szófordulatot

a pszeudó-csanád
"HÍHÍ én nagyon sokat kúrok, te pedig nem. Ezért trollkodok veled ezen a szép péntek estén"
Nézzünk szembe a tényekkel, az igazi csanád a való életben talál örömet és elfoglaltságot.
Ha közösségi médiát használ akkor kizárólag, Facebookot, Instagramot vagy twittert.
Nem ezeket az userím szarokat.

a bukott normi nő
ez a nő megfogadhatna minden tanácsot, az első pontban szereplő átlagos 25 év felettitől
ő elhasal minden alapvető ponton. Kövér, ápolatlan, unalmas és rettenetesen arrogáns.
Ennek ellenére is gyakorta szekszel egy alacsonabb szintű normival. Ez a kis mennyiségű szeksz megadja neki azt az önelégültséget, hogy kiröhögje a békákat.
A dolog iróniája csak annyi, hogy ő figyelemkurvul a pinás mivoltával az interneten, hogy elmondhassa, hogy ő mennyire """magányos"""

a bukott normi férfi
ezaz ember egy szar párkapcsolatban él és titokban egyetért a brekegéssel. ezért vagyunk mi "veszélyesek"
kevés befolyásunk van a társadalomra, tehát ha egy egészséges ember olvassa a brekegésünket csak simám bezárja
VISZONT ezaz ember azt gondolja, hogy az internet minden kis zuga őt illeti és az ő érzéseinek kell hogy megfeleljen.
irónikusan ezaz ember fog minket békákat vinnyogónak és akaratos kis geciknek hívni

milyen pizza?

szar fonál

törp pizza

a tinédzser srác
"én is szűz vagyok, mi a nagy probléma?" Ő és a baráti csak nem régen fedezték fel a nemi vágyaikat szóval fogalma sincs milyen taszítónak lenni.
Vagy normi lesz belőle felnőtt korára vagy egy hatalmas meglepetésben lesz része.

a béka tagadásban
ez a cím magától értetődő, de azért kifejtem.
ezaz ember ugyanolyan taszító a nőknek mint mi DE azt hiszi, hogy tehet ez ellen. FOLYAMATOSAN fehérlovagoskodni fog nők védelmében akikkel soha nem fog találkozni
Emellett a való életben fog bétaorbitálni valami picsa mellett aki pár év után megszánja majd egy kegyelembaszással

Menj már a picsába ezzel a szarral te korcs. Nem veszed észre milyen kurva krindzs vagy?

A CSALÁDOD VÉRÉBEN FOGOK FÜRDENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autizmusban szenvedek sajnos

lol de mérges

kek, genetikai selejtek minősítenek bármit is

Jászárokszállási

Ma este szekszezek tesik!

akkor dögölj meg

ma is a nagyinál "alszol"?

Redditezők akiknek pszichopata rokona van melyik a legfélelmetesebb "szent szar megfogok halni" élményetek

hát ez egy szar dögöljön meg aki kitalálta
gyertek át a körtébe

Skacok betudnátok szivecskézni ezt a fost mert az a buzi egyetem csak akkor engedi megnyerni ezt a telibetúrt versenyt ha erre a ratyi képre minél több szivecske megy XDDD
instagram.com/p/Bf05ZscBaho/?taken-by=feherhatalom88

jó vírus csicska

akaszd fel magad

kurva anyád korcs

decemberben felbontottam a szerződésem a lakástakarékkal,hogy kakikoinokba tegyem a pénzem.800.000 forintot vesztettem az ingadozások miatt.

nem érdemelsz sajnálatot. pusztulj

>minden évben januárban beszakad az árfolyam
>decemberben beleteszi a pénzét
nem sajnállak, hülye vagy

ó....hehe...ne....hahah....ne.....ó..neee...AHAHAHAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAAAHAHAAA

mindenki mutogasson a retardálta és röhögjön
AHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAv

korcs

...

...

hitler vagyok

A kutyám német
A kávém kolumbiai
AZ IT-s személyzet indiai
Az autóm brit
A kedvenc ételem olasz
A tévém japán
A gyémántjaim dél afrikaiak
A cukorkám ausztrál
A számítógépem kínai
A borom francia
Én pedig magyar vagyok.


Ti vesztes korcsok miért vagytok képtelenek felfogni, hogy Európa, és ezen belül Magyarország egy befogadásra épülő, nyitott, toleráns hely?

A más bőrszínnel rendelkezőket célzó gyűlölet ami a /kurva anyátok/ fonalakat jellemzi durvább mint bárhol máshol a redditen.

akkor vissza lehet takarodni redditre

*továbbúszik*

szar paszta transzláció

A kutyám német
A kávém kolumbiai
AZ IT-s személyzet indiai
Az autóm brit
A kedvenc ételem olasz
A tévém japán
A gyémántjaim dél afrikaiak
A cukorkám ausztrál
A számítógépem kínai
A borom francia
Én pedig zsidó vagyok.

javítottam

csak idő kérdése normi gecik

>az autóm brit
Akkor a szerelőd kurva gazdag
AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHHAHAHAHAA

>A borom francia
faszt vagy te magyar barátom

mindenféle meméktől mentesen tengermélyen ez

És akkor buzulni fogtok? Ja nem, a békák képesek a nem változtatásra. De ti akkor is szüzek maradtok.

bárcsak

>így benyelni egy ilyen minimál erőfeszítéses csalit
nagyon buták vagytok sajnos

ez vagyok én

szerintem elmegyek egy prostihoz idén

ne tedd ánon, attól csak rosszabb lesz
olyan mint az antidepresszáns, megoldásnak álcázza magát pedig csak növeli a problémákat

jah ez ne csináld

>aéa 10 milliókat kerestem szarpengőkkel idén

az a baj hogy lemaradtam a fejlődésben ilyen téren. tizenévesen volt 2 csaj akit 100% megkúrhattam volna, meg pluszban 1-2 aki így részegen rámmozdult szóval legalább csókig eljuthattam volna néhánnyal.
De halogattam az egész dolgot, most meg az egyetlen esélyem az az hogy vagy elmegyek prostihoz egyszer, vagy valami csaj valamilyen oknál fogva szórul szóra megerőszakol, de annak meg ugye mennyi az esélye.
Még csak az sincs hogy majd előbb utóbb részegen szimpatikus leszek valami csajnak mert hát ugye fogalmam sincs hogy kéne megfogni meg ilyenek. ez nem lett volna gáz 13 évesen de így 20 évesen már nincs mit tenni ha sose jutottál el a szájáig se.

>20 évesen
lol, kopj le

Adjátok át az Esztifejűt most azonnal!!

20 évesen csók nélkül lenni még statisztikailag is kilóg.

kurva anyád

Nyugodtan menj el kurvázni tesi. Nem lesz rosszabb.

örülök hogy Magyarországon élek

youtube.com/watch?v=rlh0EDDD8ow

>normi fos tanácsot ad 12412341231. epizód

Lombikbébikről hallottál már? Valahogy így fog kinézni a világ, ha végre megszabadultunk a normi férgektől:
youtube.com/watch?v=Er3vu2IVLjc

ilyen sosem lesz sajnos
viszont pusztító atomháború igen, de nem bánom legalább mind megdöglünk

utalom ezt a dagadt gecit. csavo allandoan a degeneraciorol sir kozben bizonyitek van ra hogy segbebaszott tobb fiatalkoru csajt meg transzit

ez hől, köcsög normi aki a béka humoron nyerészkedik, dögöljön meg

Na mert te nem basznád seggbe márkit, ha lenne rá esélyed

az még nem olyan sok, leckének jó volt

>16
>fiatalkorú
mi a faszt olvasok

az nekem olyan másfél havi fizetésem
szerintem kurva nagy földhözbaszás lehet

nem arról van szó de a követőbázisa egy rakat neo-náci kereszténynek lárpoló szűzfiú miközben a csávó egy degenerált dagadt zsidó.
az ilyen erőltetett nyomorékok csak eltántorítják a konzervativizmustól a normálisabb embereket.
örülök hogy léteznek valamilyen szempontból mert kell a kontraszt a komcsigeci színeshajú tumblr lányok ellen de akkor is egy álszent hulladék az összes.

Részben egyetértek, de arról nem ő tehet, hogy a retardált amcsi nácipistikék már attól a gatyájukba élveztek, hogy kritizálta a feminizmust, meg csinált 1-2 zsidós videót. Eleve inkább libertariánus, nem konzervatív.

A VONAt erősebb vitában mint a szarbán? Le tudná bombázni egy 1 v 1 vitában?

az elejen egesz politikamentes volt de aztan atment 1/1 Sup Forumsba. beszuntettek a musorat es azota szakadekban van.
en viccbol kovettem a forumait illetve a subredditet is es ne tudd meg milyen emberek vannak ott. olyan eszmeletlen beteg onkritika nelkuli kozosseget meg sosem lattam. volt tobb olyan aki mar evek ota arrol blogolt hogy milyen szar a tarsadalom aztan meg megirta hogy ja, kiestem kozepiskolabol, most mit csinaljak?

Good morning
I have four kurvas anyatok

kek

>a kerítésugrúk mezőgazdaságának csúcsteljesítménye
behánytam. dögölj meg

egy sor akác egy sor fűz
egy sor normi egy sortűz

azték vagyok

mentem svédbe! Ti meg csak rohadjatok itt bigott korcsok.

sztem igazuk van
nem ártanak senkinek vele

hát őszintén? a halottaknak már úgyis mindegy. a vérfertőzés meg az emberiség történelmének része, ha közös megegyezéssel történik, nincs abból semmi baj.
Viszont fura hogy a bestialitást nem akarják legalizálni

rá kéne már hajítani az atomot, menthetetlen a hely

A csodában téged, téged meg a csodában kereslek

a felsőbbrendű askenázi génekért!

mi-mit csinálsz onéészán?

hallottatok már az indiai kifehéredésről?
az indiai nők csak fehér bőrű emberrel hajlandóak párosodni és kezd egyre fehérebb lenni az átlag bőrszín

engem inkább ezek az arabok érdekelnek geci
xvideos.com/video33140035/tour_of_booty_-_fresh_arab_pussy_for_these_horny_american_soldiers

desu senpai

és még így is ezerszer jobban élnek mint ez a pöcegödör

Ingadozókhoz!
Lehet Orbán Viktort szeretni vagy nem szeretni.
Azonban túl azon hogy senkinek nincs ekkora felhatalmazása, senki nem áll ki ilyen markánsan keresztény európai értékek és hagyományaink védelmében.
Azt sem lehet tőle elvenni, hogy migranspolitikájával stabilizálta Közép-Kelet-Európát.
V4 jelenleg a leggyorsabban fejlődő birodalom, amely Európa egyik leggyorsabban fejlődő gazdasági motorja s amelynek komoly szövetségesei vannak s lesznek még.
Megkérdezte már valaki az ezer sebből vérző törpe pártokból verbúválódni látszó ellenzéket, hogy mit akarnak?...
Ha sikerülne megbuktatni a Kormányt?...
1. A jelenlegi stabilitás helyett káosz lenne... tüntetések és zavargások... épeszű magyar ezt nem akarhatja.
2. Az ellenzék kormányt sem lenne képes alakítani, nemhogy folytatni azt, amit a Fidesz-KDNP
létrehozott, a magyarok bölcsességének köszönhetően.

"el lehet innen menni"

amm régen is így volt a fehérebb bőrű árják magasabb kasztokba tartoztak, míg az őslakos dravidák (lényegében niggerek) az alacsonyabb kasztokba tartoztak, szal persze h nem a proli surmókokkal akarnak szekszelni az indiai helyeskék (van ilyen?)

De akkor a fehér helyeskék miért akarnak pont a négerekkel pározni?

na látom megérkezett a kurd félvér szarbőrű is

>2016
okké

>implikálni h az úr kettőezertizennyolcadik évében akar még valaki szeretett hazánkon keresztül svédenisztánba szökni
>impikálni h a v4 gazdasági fejlődése nem a nyugat-európai cégek kizsákmányolásának és a lehívott eus pénzeknek köszönhető

erre te is tudod a választ gój barátom

Nagyobb fasz, dominánsabb fellépés és természetesen izmos test a magas tesztoszterontól?

ezeket szereted a férfiban aki seggbebasz téged kurd barátom?

szerencsére a bestialitás még mindig tiltott dolog szeretett kárpát medencei pöcegödrünkben

igen

en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_bestiality_by_country_or_territory#Central_Europe

>még mindig
nepszava.hu/cikk/1128400-nem-bunteny-allatokkal-szexelni
max ha megerőszakolod akkor állatkínzás de ha lenyalatod a tejszínt a kutyával a kukidról az valószínűleg semmi