/savižudybė/ - purpurinio gerojaus leidimas

vocaroo.com/i/s0Hgfg44hNGi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TJ4UKxP4UXQ
plug.dj/savižudybė/
plug.dj/savižudybė
youtube.com/watch?v=Dv_Hq_BF43c
twitter.com/NSFWRedditImage

pirmas už teisybę

Geras leidimas.

O tai kaip ten viskas baigėsi? Žinau, kad kaip ir visi dalyviai bylos išmirė, bet kokios išvados? prievartavo tą mergaitę ar ne? Ar taip ir nežinia?

Bybis

Maladec šitas.

Kiek aš žinau, tai pagal teismą neprievartavo. Dabar čia visi kalba, nes Venckienę pakvietė (suėmė) į teismą dėl kažko, ar tais, kad trukdė paimt mergaitę ar dėl kažko panašaus. O realiai, tai bbz kas ten buvo. Bet faktas, kad keistų dalykų buvo. Kedžio mirtis, Ūso mirtis, galėtu kas filmą padaryt, t bh

>išmirė
Taip, savo noru. Jokios tarnybos tikrai neįsikišo, pilieti

Būtų kaip su tuo filmu Rusijoj apie Nikolą ir baleriną. Žmonės gatvėse mašinas degintų. Be to garantuotai šūdas būtų.

nu blet, kaip tik panaudojau neutralų terminą, kad neprisikabintų niekas.
Jie visi patapo negyvi, kitaip - išmirė, nesakiau kaip. nu pizdec

Vaikams už praleistas pamokas protą knisa, o parlamentarai gali atsipimpalavę iš vis neit į darbą. Ar šitam yra kažkokia priežastis ar čia šiaip durnystė?

nu blet

Vakar vėlai norėjau šikt, bet patingėjau ir nuėjau miegot. Dabar supratau, kad šiandien dar nešikau. Nu neatrodo labai gerai.

Aik tu šikt.

nepastebėjau, kad turim siūlą
atciprašau
aš jaučiau, kad irgi 10 minučių sėdėsiu bešūdiškai tai nelaukiau

O kaip pas jus oras? Čia tai praeitą savaitę buvo -10, o dabar iki +10 atšilo, tai labai geri feelai dabar, yra tas pavasario kvapas

palauk kol ateis /balt/ų partija, bus tvarka

Kas šika vakare? Normaliai būna rytinis šikimas, iki 12 maksimum, nebent tryda

džiovintų slyvų paimk, iš kart bus rezultatų.

Dubliai sako, reikia klausyt. Einu pasidarysiu arbatos ir pašikt pabandysiu.

arba kivių

Čia jau tikrai ženklas. Pirma pašik, tada gerk. Pilnu pilvu nemalonu po to stumt.

Šūdini dubliai xDDDD

Aš dažniausiai apie pietus šiku, nu kad vietos pasidaryt. Darbe. Keista, bet namie beveik nešiku. Nu tik vakar kažkaip beveik norėjosi, bet va galvojau palaikysiu iki darbo.

>jie naudoja siūlą, o ne temą

arba pabandyk rekordo siekt. Yra toks vaistas, loperamidas, kuris stabdo šikimą. Kažkadą tryda buvo, išgėriau, ir 3 dienas nešikau. Bet po to baisu būna, turi apie 5 minutes rast tualetą arba pizdą bus

aš irgi darbe šiku, man atrodo čia kaip miegas, ta prasme kūnas pripranta prie tam tikro ciklo

Aš tai tik per lietų noriu šikti.
youtube.com/watch?v=TJ4UKxP4UXQ

siūlas > gija >>>>>>>>>>>>>>>>>>> tema

Aš iš vis gija. Jei verti thread, tai čia tiksliausias vertimas.
Jei imi pagal klasikinių lietuviškų forumų standartus, tai tema.

čia belgas vienoj iš pirmų savižudybių išsivertė su google "siūlas"

>loperamidas

„giją“ naudoja čeno pedikai
nežinau, ar norim su tokiais palaikyt solidarumą

Nu tai negi mes terminus iš google translate naudosim?

Va šitaip religinės schizmos įvyksta.

Prašyčiau pasišalinti iš LIETUVIŲ temos, anglakalbi, jei nepatinka LIETUVIŠKA terminologija

>kažkas papostina tavo darytą nuotrauką

taigi čia ironiškas mymas, nenori kietas būt?

>lietuvių
nėr tokio dalyko

Čia tavo foto? 5/5, visai nieko, neretai ją naudoju dabar.
Tai tipo sėdi kavinėj ir fotkini senas babces? Neveltui tokia išraiška.
Paaiškink.

>tema yra lietuviška terminologija

Nu blet sėdžiu ir bezdu. Daug triukšmo, bet mažai veiksmo. Vanduo virduly užvirė ir arbatinukas švilpia, bet bijau stotis nes nežinau šiksiu aš ar ne.

...

>dalykas
nėra to

Kad biškį atsibos manau.
O su ironiškais mymais žinai kaip būna. Papostini vieną paveiksliuką su emodži, o po to jau SMSuose naudoji.

Picą užsisakyt buvau ir meniu iš šono fotkinau ir į kadrą papuolė. Kažkas paėmė ir iškirpo. Nebloga mėmė, sakyčiau, gavosi

tai pastumk, skaudės bet geriau dabar nei vėliau

>užvirė arbatą neautomatiniam virduly
>nuėjo šikt
Nu nežinau, nežinau...
Tai ir nepašiksi kol švilps, o arbatiny tik kalkės liks.

Tamsta tik per ilgai nesidėk, hemorojus nėra juokas.

plugėi būtų paklausos?

Su stūmimu atsargiai reik.

Ka ta bleat plugė?

šytas
plug.dj/savižudybė/

aš ten sėdžiu

šiaip parašiau kokius 3 postus iš tualeto, kažkaip ir many vakare pramušo. Va mano setupas

Ta gija redite apie kedį po 3000 upbautų per 20 min. gauna. Kaži per žinias užsimins?
A, nu. Neužsirašiau niekur laikino mailo kur reginausi, tai šiaip pasijungsiu.
Ale, neblogai įsikūręs.

Ar tu susijusioje nuotraukoje?

hmm

Prisislenka gi pintinę.

ką?

žvengeu

Kodėl emigrantai perka šituos kompus?

teisingai, gi tu praeitą kartą mano kompa taip pavadinai, dar kažką pažysti su tokiu kompu?

Sakė nuolaida buvo.

Nu vamzdec, blogai man bus. Ryt kontrolinis gamtinių junginių chemijos, o aš nelabai ką moku.
Iki.

Na va ir aš pagaliau užsukau, kažkaip buvau pasigedęs šitos temos

Iš kur tas mymas kad emigrantų kompas čia? Pats tokį patį turiu, bet jo buvo nuolaida. Originali kaina apie 900 € buvo bet kilobaite berods 699 € ar kažkas pan. tuo metu buvo.

plūgas, jeigu ką domina:
plug.dj/savižudybė

Draugas, kur į Norvegiją važinėja irgi tokį kompą turi

Blemba tas video apie Neringą ir jos šeimą tiesiog kraują užvirina, kaip nei vienas negali valdžioj prieš tai pasisakyt man nesuprantama. Negi sistema ant tiek supuvus kad nėra ir nebus nei vieno whistleblower'io pas mus?

Apie ką tu čia?

Per daug viskas neaišku. Kas iš tikrųjų buvo? Jeigu kas buvo, ar kas valdžioj apskritai žino?

>valdžia yra nekompetetinga ir nedaro blogo tyčia

Priklauso ką tu apibūdini valdžia? Ar tu manai, kad yra vienas monolitinis junginys, kuris sieka to pačio tikslo?

>vienas monolitinis junginys
Tai visame pasaulyje taip. Visą pasaulį valdo viena šešėlinė orgnizacija. Tu man nedrįsk sakyt, kad politika yra sudėtingas dalykas su niuansais :Š)

Ne vienas, o visur valdžia siekia to pačio. Žiūri savo rato interesų. Tiesiog įteisinta mafija

youtube.com/watch?v=Dv_Hq_BF43c
Žiūrėkit, kaip džiaugiasi rusai tom skydukų eitynėm su fakelais.
>pažįstamas priekyje
nu pizdec

Taip, žydai su masonais yra baisu


Iš esmės tiesa, bet valdžia nėra kažkoks vieningas junginys, yra partijos, yra ministerijos, etc. etc. etc.
plūgo linkas:
plug.dj/savižudybė

Einam ir mes į valdžią. Gal priims į chebrą.

taigi /balt/ partija, o šiaip kaip reikia partiją užregisgtruot?

Bet visvien bando paprastus žmones apipisti.

Pasiklausinėsiu.

Jau nebe tie laikai, vyruk

taip

A su kuo būtume? Landsbergio koalicijoje? Prie žaliųjų? A gal su socdemais? Jai su su socdemais, tai kuriais, juk išsiskyrė neseniai. A gal vis dėl to prie Puteikio centro partijos, kartu su lietuvos pensininkų partija?

Su Lenkais.

Atrodo neseniai balsavau, bet lyg nieko nesigaudau dabar. Kas su tais socdemais atsitiko?

Galvoju arba savo kurt arba pas centristus. Mirę ten jie kažkoki tai savaip atkursim.

o kurwa

>tas jausmas, kai balsavai už TS-LKD, nes vienas iš partijos narių buvęs karininkas
AŠ NE TO TIKĖJAUSI

kad nelaimės nieko?

Aina sau, man priklausomybė.
Atsidaręs skaidres, o ranka su pele pati slenka atsidaryt 4chana ar youtubą.

>Kas su tais socdemais atsitiko?
Socdemai nebenorėjo būti su žaliaisiais, norėjo išardyti koaliciją, neprabalsavo socdemai, keli socdemai išėjo naujos partijos kurti (labai kūrybiškai - Lietuvos Socialdemokratų Partija)

Tai dabar dvi socdemų partijos tokiu pat pavadinimu?

pažįstamas jausmas

>balsuoja už partija, kurios pavadinime religija
>tikisi kažko gero
Ak tu mano mielas vasaros vaike... Aš irgi už juos balsavau, bet tik kaip už mažiausia blogi, nieko gero nesitikėdamas. Nors paskutinės pora savaičių neblogos buvo, prajuokino.

Taip.

Lietuviškas integralizmas kada

Nors pala, nežinau ar pakankamai balsų surinko partijai, 4 000 reikia.

>prabalsavau už socdemus
>sudarė valdančių koaliciją
Hehe, tai galų gale neblogai pasirinkau :))
Nors tie kur aš balsavau gal ir atsipyzdino nuo žaliūjų.
Sunku su ta politika. Nieko nepažįstu, nežinau už ką balsuot.

Galėtų valstiečiai toki atsibaudę nebūt, su kaip kuriom idėjom iš dalies sutinku.

skamba gan pastumdėliškai.

Parašų, ta prasmė, parašų įregistruoti partijai, pasitaisau.

>tas orgazmiškas jausmas kai paspaudi "Update" ir atsiranda naujas postas

AŠ TIKĖJAUSI TRADICINIŲ VERTYBIŲ IR PILIETIŠKUMO, O NE GLOBALIZMO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Tu jų vadovo nematei? Bent minimaliai pasidomėt galėjai.

o tu auto neužsidėjęs?

Visada gali balsuoti už tautininkus.

Tai tada nebūna to kaifo.

...

Aš daugiau žinau apie Amerikos politika negu apie šalies, kurioje gyvenu

irgi tas pats
Pradėjau DW skaityt, tai ten nors labiau eurocentriškos, ir lietuvą pamini karts nuo karto.