Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

index.hu/kulfold/2018/03/07/harom_embert_megkeseltek_becsben/
youtube.com/watch?v=I_deLl8ZgtY
youtube.com/watch?v=Ej0WpJ9XR6w
medium.com/@slinafirinne/christopher-hitchens-on-polling-bf6e62c4e3f8
444.hu/2018/03/07/szegyellem-hogy-magyar-vagyok-parodiaszeruen-sulyos-cikk-jelenet-meg-magyarul-a-guardian-velemenyrovataban
index.hu/kulfold/2018/03/08/kisfiaval_ment_keselni_egy_feltekeny_magyar_no_becsben/
twitter.com/AnonBabble

A nap kérdése: ez a rendes fonál

igen

nem

amúgy meg ez is szar, tejóég, most veszem észre csak a fájlnevet
ez fericica-szintű elkúrás

index.hu/kulfold/2018/03/07/harom_embert_megkeseltek_becsben/
B-bécs amúgy biztonságos és békés város! S-sokkal jobb emberek lakják mint Budapestet!

Szerintem a Lázár volt, csak azért hogy igaza lehessen.

Igen

autizmus

>h-hazudik a habonymédia, nincs is terror, ny-nyugaton ezerszer élhetőbb minden!!!

azért még mindig jobb város mint budapest

youtube.com/watch?v=I_deLl8ZgtY

legszebb film a világon tesi
youtube.com/watch?v=Ej0WpJ9XR6w

Gec, egy kurva szavát ne higgyétek el a nézőpont intézet kutatásait
Most reggel volt a kossuthon egy interjú egy csávóval onnan, és úgy nyomta a propagandát mintha ő lenne a műsorvezető

hogy nem sül le a képedről a bőr, lógni fogsz tolvaj tetvedék, személyesen tépem ki a nyelved és küldöm el anyádnak postán

köztudottan fidesznyik, szakmailag alkalmatlan barmok gyűjtőhelye élen a kopaszodó szójafiú ágostonkával, ja és persze a te pénzedből csinálják mindezt mert állami megbízásokkal tartja el magát

>2018
>"telefonos" közvélemény kutatás

-31

nem értem

kiira

talán

user
kivétel nélkül az összes közvélemény-kutató valakinek a szekerét tolja
ezen nem tom miért lepődsz meg

nem, ez is csak a buzi fidesznyik mentalitás hogy aki nem a seggünket nyalja az libelális és zsidó, ja majd a gallup valami szaros magyar kamuméréssel rontja a referenciáit

ahhoz képest egy brit liberális ateista volt aki először komolyan foglalkozni kezdett a jelenséggel, nem a rétvári bence találta ki

medium.com/@slinafirinne/christopher-hitchens-on-polling-bf6e62c4e3f8

Már csak 31 nap amíg a VONAtosok fellógatják magukat a lámpavasra

ez

>I never met an actual living, breathing individual who had been consulted by a polling organisation

engem már kérdeztek és válaszoltam is

Telepítsetek Gentoot, korcsok!

Én már a Nézőpont és az Iránytű telefonszámait is tiltólistáztam, mert három hetente hivogattak mindenféle félórás kérdéssorokkal.

abban az egyben igazuk van hogy nincs elfogulatlan média és a “civilek” sem civilek. amerikában állampolgárság nélkül nem is fektethetsz pénzt politikai kampányra mert az illegális de ugyan azok az emberek meg kiállnak a nyugat által fizetett civilekért hől.
ugyan ott vagyunk mint amikor a mexikói határkerítéses zöld kártyás amerika pofázik a migráció fontosságáról

személyes volt a dolog, elég korrekt volt, de az még 2006ban volt

a gentoo a rostos disztrója

baromság, csak a saját nézetük kivetítése, megkergült teljesen az ország

engem a Deutsche Welle - legalábbis asszem az volt, az biztos hogy egy német hírműsor, fdasz se emlékszik már - 2010-ben meginterjúvolt az utszán, hogy miért tartom porhintésnek a határon túli magyarok kettős állampolgárságát
megkerestem a riportot, aztán mit ad isten az pont nem volt benne hogy szerintem jogos és szükséges volt

baromság
permanent resident is adhat pénzt kampányra

muti

mondom, hogy nem emlékszem, nyolc éve volt
annyi van meg hogy egy német hírportál / rádióadó számára csinálták, innen gondolom, hogy a DW lehetett

kurva anyád

az nem közvélemény kutatás de ostoba barom, műsört csináltak és abba azt tesznek bele amit nekik tetszik
>utszán

komolyan mondom, néhányotoknak annyi agya sincs mint egy nyuggernek

lol mekkora gyökér vagy, jobb lenne ha megölnéd magadat

>és abba azt tesznek bele amit nekik tetszik
ja mert a pollok hitelességét és pártatlanságát jusztícia méri meg mérlegen te csökött fasz

444.hu/2018/03/07/szegyellem-hogy-magyar-vagyok-parodiaszeruen-sulyos-cikk-jelenet-meg-magyarul-a-guardian-velemenyrovataban

hahahahha. miért van hogy mindig ilyen rondák ezek? 25 éven felüli egyedülálló nőnek nem szabadna véleményt nyilvánítani mert csak fröcsögnek állandóan

a reprezentatív közv. kutatásnak elég komoly kritériumai vannak mintavételtől kezdve a kérdések összeállításán át, de mind1 már megint csökött fotelnácikkal beszélek akiknek mogyorónyi agya van

pont mint az örökszűz békák

>a reprezentatív közv. kutatásnak elég komoly kritériumai vannak mintavételtől kezdve a kérdések összeállításán át, de mind1 már megint csökött fotelnácikkal beszélek akiknek mogyorónyi agya van

ők legalább fel tudnak mutatni bizonyítékot. ezek a nők csak vinnyognak a semmibe

egyáltalán nem, én jó sok dzsídípít termelek és hasznos munkát végzek
ezek pedig semmit nem csinálnak csak haszontalan cikkeket írnak és fröcsögnek

milyen bizonyítékot? a saját életképtelenségükre vmi

ezzel a cikkel csak ártott a libsi véleménykörbefaszverdének, jól rá lehetne repülni valami antimagyaros cikkel
egy magára adó újságban nem lenne szabad véleményrovatot csinálni, hől

van rengeteg neves egyetem által elvégzett kutatás arról mennyire fontos a külső a kapcsolatokban és úgy általában a megítélésben ha az anekdotális történeteknek nem hiszel.
ezek a blogger "újságíró" nők nem tudnak felmutatni semmi kézzelfoghatót, csak püfölik a billentyűzetet

>Kata
ez férfi dehiszen

szar ember vagy, mindenki aki dolgozik gdpt termel, ez a cikk is termelt profitot mert kattintgatnak rá, valszeg többet mint amennyit a te szar villanykörte csavargatásod ér

plusz gyereked se lesz sose, ami népnemzeti szempontból kifejezetten bűn, az emberiség szempontjából pedig áldás

felraknál egy képet az orrodról user?

jobb ember vagyok mint a beszáradt méhű vinnyogók

>s-szidó

szánalmas varangy, de legalább korán megdöglesz magányosan

ugyanazon a szinten vagytok, selejtes gének selejtes aggyal

azt csak te hiszed

Bázisolt kati

Newton és Tesla is szüzen haltak meg. Azt hiszed faszagyerek vagy mert megdugtál két félkövér kurvát részegen vagy mi van veled user

Egyáltalán nem rossz.

T. Szűz

Ezt a nyugatias balos önutálatot sosem értettem. "Szégyellem, hogy fehér vagyok" "szégyellem, hogy magyar vagyok" Ez által szégyelld magad te is, ha fehér vagy magyar vagy, és akkor duplán ha mindkettő. Ez ilyen gyökerekre ható gyenge érzelmi manipuláció.

>azt hiszi lesz párja

Sok félfeka kölyköt látok otthon APA NÉLKÜL nesze baszdmeg menjen ez is félfeka korcsot csinálni.

Lol, ennek kéne a prolitikai véllemémyére adnom valamit?

jobb is így nekünk, hől

de te nem vagy se nyűton se teszla, csak egy kis béka aki brekeg mert nem tud még egy félkövér kurvát se megdugni részegen

>JAAAJ A MAGYAR FIATALOK EU PÁRTIAK
jah, az a pár ezer semmirekellő bölcsészpalánta kurva nagy tényező lesz majd

Arról van szó hogy te a szexuális kapcsolatok száma alapján alapján értékelsz egy embert én meg rámutattam hogy egy utolsó proli vagy aki veri magát egy afrikai szoborfaragó weboldalon.

>t-tesla

közöd nincsen hozzájuk békakirály, egy toprongyos szardarab vagy

...

kek én ezt nem mondtam soha, te nyávogsz folyamatosan hogy milyen szar neked miközben csak a saját bétaságod állít meg az egészben

ez, ostoba szellemi toprongyok délelőtt őrjöngenek hogy jaj rostosok és este meg sírnak hogy magányosak
>jaj csak ne legyen kövér
>jaj bnt akajok
>jaj ojan cúnyák velem szegíccég

egyáltalán nem ez volt most a téma amúgy

maradj mérges kiscigó, majd a fajtádé lesz az ország nemsokára

Te keversz valakivel mert én nem szoktam nyávogni és egyébként is az volt az első hozzászólásom a fonálban.
Annak ellenére hogy a nyávogásról panaszkodsz te vagy az aki sír állandóan meg kikel magából mint egy autista.
Legyél proli máshol

>3D után vágyakozni

nem most épp őrjöngés van hogy egy rostos hogy mer külföldről beszólni, meg hogy ők többek mint a csaj, nevetséges

kek

lol de mérges a bölcsis naplopó

most írtam először erről te autista, de aki képtelen még egy bebaszott dagadt rostost se megkúrni és nem nóbel díjas az nem számíthat túl sok jóra az életben

>szűz seggfájás villanytanonc módra

már hozom is a a rákot

>de aki képtelen még egy bebaszott dagadt rostost se megkúrni
és ezt miért akarná bárki is?
inkább büszke szűz mint igénytelen autista

egyetértek! meg kell állítanunk ezt a sok rasszista bigotot valahogy. az én feleségem néha elmegy szórakozni jamal-lal miközben én játszok otthon a gyerekével. na és? ő nem az én tulajdonom. nőké a jövő!

ez a legjobb kifogás, könnyen elmaszkolhatod vele a bétaságodat csak a végén te maradsz béka életed végéig

fújj, előbb mentem fel a konyhába teát forralni, aztán megjelentek a kollégák egy doboznyi virággal és elkezdték osztogatni a lányok között nőnap alkalmából
mindezt egy magát kurva progresszívnek, az egyenlőséget mindenek elé helyező multinacionális cégnél
most meg tartja a kezét a főkolompos, hogy akkor mindenkitől 450 forintot szeretne látni ma COB előtt
hát a kurva anyádat, azt!

>kifogás
miért jó az igénytelenség?
miért jobb megbaszni valami hájas részeg kurvát, csak azért hogy ne legyek szűz?

Tesla egy sarkított példa volt arra hogy a szüzesség ellenére kiváló dolgokat lehet elérni.
Ahogy feljebb haladsz az egyetemi ranglétrán és a szak nehézségen, úgy nő az esélyed hogy még mindig szűz vagy.
Továbbra is arra vered magad hogy megkúrtál valami dagadt ribancot.

ez tavaly is vótmá

*tavalyelőtt

Ez hől

kek, neked sose lesz nőd az meg hogy ilyenekről fantáziálsz csak az elmebetegséged bizonyítja naplopó selejt

libbantaknak ehhez a választáshoz semmi hozzászólásuk nem lesz
ez a fityis és a jobbik közt dől majd el, attól függ, hogy a habonymédia hányszor gyanúsítja még meg a bázisolt VONAtot, hogy buzi muszlim

látva hogy a legtöbb férfi elvesz valami ex-ribancot aki rá se köpött volna 10 évvel ezelőtt, nem nagyon zavar.

>index.hu/kulfold/2018/03/08/kisfiaval_ment_keselni_egy_feltekeny_magyar_no_becsben/
A N*K ABSZOLÚT MAI ÁLLAPOTA

>implikálni hogy nem a GYÚÚRCSÁNY lesz a második erő

a gyurcsánynak van kb 150 nyugger szavazója és kész

hidd csak ezt ;)

kösz bazdmeg. a nu-male bölcsész megint kezdheti a szüzezést fél óráig

nem az igénytelenség jó, csak az igénytelenségre fogod rá azt hogy még nem szereztél egy heyleskét magadnak

nem verem magam semmire és nem kúrtam meg még dagadt ribancokat sem

>még nem szereztél egy heyleskét magadnak
és akkor mi van?
egy normális okot adj, rá hogy miért vagyok ezért szar ember

csináltam reggelit :D

>nem nagyon

tehát zavar, kis szaros sértődékeny nyomorék

mert másokat szólsz le miközben az egyik legalapvetőbb emberi képességed sincs meg