Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 36K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EOnSh3QlpbQ
m.origo.hu/nagyvilag/20180322-egy-muszlim-migrans-parizsban-meg-akart-olni-egy-izraeli-turistat.html
m.origo.hu/nagyvilag/20180320-ujabb-svedorszagban-elo-magyar-beszelt-a-migransokkal-kapcsolatos-problemakrol.html
m.origo.hu/nagyvilag/20180307-szenegali-migrans-pofozta-fel-segitojet.html
m.origo.hu/itthon/20180322-lmp-visszalepes-fejer-megye-ujpest-indulas.html
m.origo.hu/itthon/valasztas2018/20180322-leleplezo-kepek-simicska-es-a-jobbikosok-talalkozojarol.html
hirado.hu/kulfold/cikk/2018/03/22/tobb-terrortamadas-is-sokkolta-europat-az-elmult-ket-es-fel-evben
instagram.com/p/Bdnfml1gI0r/?taken-by=enjinight
instagram.com/p/BS9G1GcAt2W/?hl=hu&taken-by=realbarbarapalvin
instagram.com/p/Bcuk5s8ArVY/?taken-by=enjinight
index.hu/tudomany/2018/02/21/arpad-haz_dns_genetika_kasler_miklos_finnugor/
twitter.com/SFWRedditVideos

Fuck you

jó reggelt korcsetnám

Attached: 012012.jpg (1507x1000, 221K)

A nap kérdése:
Ánon szívesen beöltözne cuki anime lánynak, ha a testalkata megfelelő volna?

Tegnap a mekiben figyelmeztetett a kislány, hogy ne vegyem azt a szendvicset, mert ő megkóstolta és hasmenése volt tőle. Cuki lány volt, underázs.

>tökéletes nő nem létezi-

Attached: 01201.jpg (600x525, 69K)

Mrgnéztem a pucz ZX zxér mszp-s videóját és azt gondoltam, hogy "ez, csak unironikusan"

Attached: 1510358355807.jpg (1922x664, 396K)

Ez fiú de hiszen

A villaomoson lokált olvasott egy ilyen csövesszagú alkesz elöttem.
Akik ilyen szennylapokat írnak, gondolom van valamilyen media vagy újságírás diplomájuk.
Vajon milyen érzés lehet ennyire lealjasodni?

"Van az a pénz amiért korpás a hajam."

72 órája nem voltam neten és a munkahelyen, erre itt is jó reggelt vietnámos postát látok, meg a melóban az üzenőtáblára is azt írta valaki, hogy "good morning vietnam"

mi történt? valaki tud adni egy gyors lefutást?

>((((kislány))))
ánon, hiszen a lányok nem kakilnak

nekem két haverom is szokott a lokálba írni, kurva nagy képmutatók, gyűlölik orbánt és habonyt is, de mivel egy-egy cikkel megvannak negyed óra alatt, és karakterek után fizetnek, azért csak szembeköpik magukat nap mint nap

Jó vágom a "a profinak csak számlaszáma van" meg a többi közhely
De egyszerűen nem tudom elképzelni ezt a hozzáállást, én szerintem képtelen lennék erre, azt kétlem, hogy vagy ez vagy az utca lenne a választási lehetőségük

De ő már a következő generáció, aki büszkén fingik és kakil. Most hogy mondod elég szexi, hogy velem, egy idegennel megosztotta a testi működését.

o én csak úgy postáztam, nincs különösebb oka. nem is szeretem a filmet

ilyen emberekkel haverkodsz, te se vagy jobb

ez. madarat tolláról, korcsot barátjáról

régen jófejek voltak, ha például egy fekete felszállt a buszra akkor ők inkább leszálltak és megvárták a következőt.

ezt én is megcsináltam egyszer lol, de aztán 40 percig nem jött a következő. rohadt feketék

A német nép eggyetlen jó tette
youtube.com/watch?v=EOnSh3QlpbQ

>az újságírókat az újságíró etyetemen képzik
"nem"

m.origo.hu/nagyvilag/20180322-egy-muszlim-migrans-parizsban-meg-akart-olni-egy-izraeli-turistat.html

múltkor felszállt a buszra valami nagy néger állat és a két kis tinipicsa mellettem egész úton őt bámulta meg súgdolózott róla

ki tudtad hallani, hogy mit?

nem igazán

biztos a nagy fekete faszáról fantáziálgattak :O

m.origo.hu/nagyvilag/20180320-ujabb-svedorszagban-elo-magyar-beszelt-a-migransokkal-kapcsolatos-problemakrol.html

m.origo.hu/nagyvilag/20180307-szenegali-migrans-pofozta-fel-segitojet.html

m.origo.hu/itthon/20180322-lmp-visszalepes-fejer-megye-ujpest-indulas.html

m.origo.hu/itthon/valasztas2018/20180322-leleplezo-kepek-simicska-es-a-jobbikosok-talalkozojarol.html

azért ennél még egy közmunkás is több erőfeszítést visz a melóba

>m.origo
kifelé

>libbantseggfájás

>ha például egy fekete felszállt a buszra akkor ők inkább leszálltak és megvárták a következőt.
Ez inkább csak gyökérseg, nem jófejség.
Minek basznál ki magaddal pár nignog miatt?

a félelem nagy úr

seggler vagyok

hirado.hu/kulfold/cikk/2018/03/22/tobb-terrortamadas-is-sokkolta-europat-az-elmult-ket-es-fel-evben

Orbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1GeciOrbán1Geci

Eljött az anime ideje.

Még nem veszíthetek

Itt a kínai meséd bástya

Attached: Haruna.(Kantai.Collection).full.1646966.jpg (1000x1414, 837K)

feketék és rostik egy jobb országban csak hátul utazhatnának és át kéne adniuk a helyet

A Kaminomi 3-at nézem épp.

Enzsi vagy Palvin az erősebb?

ánon hány nőt nevettetett már meg?

Attached: motiváció.jpg (625x781, 61K)

Minőségi posta.

Egyértelműen Enzsi.

Miért?

mert barbi csont és bőr
enzsi meg nem:
instagram.com/p/Bdnfml1gI0r/?taken-by=enjinight

De a Barbi magasabb

egy magas éhes csontváz, igen

lol palvin egy szénégető kurva akit csak az angolkorcsok szeretnek. enzsi kedves ártatlan szépség

Egyáltalán nem olyan girnyó, főleg a többi modellhez képest

Fúú de széthúznám azokat a húsos farpofáit, hogy betegyem neki hátulról a hatalmas faszomat és addig basszam, amíg eszméletét nem veszti.

elmaó hasonlítsd már össze

instagram.com/p/BS9G1GcAt2W/?hl=hu&taken-by=realbarbarapalvin

instagram.com/p/Bcuk5s8ArVY/?taken-by=enjinight

köszönni sem mernél neki, szerencsétlen pinceszűz

ez
mondjuk én se :C

Csanád vagyok dehiszen.

Elég sokat, de csak egyet hallottam nyögni is :(

kek ez jó

ki a magyar történelem legnagyobb csanádja?

én

francokat, Barbi dagadt, jobban tenné inkább, ha a konditermet látogatná néha

A magyar csődörök akik mária teréziát gengbengelték

az Árpádok csanádok voltak, múltkor volt egy indexcikk, amiben írták, hogy 180cm+ volt mindegyik, az akkoriban magasnak számított

lol az elég valószínűtlen, akkoriban 180 az óriásnak számított. még 100 éve is

>nem látta tikk barbit

szánlak család

Nem csak László?

MÉÉG NEEEEEEEEEEEEEM

>A források szerint László erős, hatalmas termetű férfi volt, aki „a többi ember közül vállal kimagaslott”. Nagy testi erejét még ötvenéves kora körül is megőrizte. A harcban való jártassága, a csatákban mutatott személyes bátorsága következtében a középkorban fokozatosan vált nagyon népszerűvé. A lovagkirályt kiemelkedő fizikai adottságai miatt nevezik Isten atlétájának is.

Kinizsi
>nincs tálcája, ezért Mátyás királynak malomkövön szolgálja fel az innivalót
>soha egy csatát nem veszített
>a kenyérmezei csatába pajzs nélkül, két karddal vagdalja jobbra-balra a törököket, mert nem fél semmitől
>csata után úgy bulizik, hogy 1-1 török hullát a vállaira, egyet meg a szájába vesz és úgy táncol

Attached: kinizsi_pal.jpg (1576x2329, 150K)

index.hu/tudomany/2018/02/21/arpad-haz_dns_genetika_kasler_miklos_finnugor/

hogy tapadhattak rá a helyeskék

>a III. Bélaként azonosított tetem 190 centis volt (a magas termet visszatérő toposz egyébként az Árpád-házi uralkodók kapcsán), az angol nyelvű folyóiratban a kutatók azzal hozzák összefüggésbe, hogy Béla anyai ágon a kijevi Ruszból származott; ezzel szemben a Magyar Időkben ugyanezt már úgy interpretálják, hogy ez is megerősíti az Árpád-háziak (férfiági) nem finnugor eredetét.

pontod?

ugyanazért amiért videojáték- meg autóújságírónak megy el az aki utálja a játszást meg a vezetést
túl sok komédia szakos van és nem kellenek szarnak se

HALLGASS MÁR EL, TE AGYALÁGYULT, FOGALMAD SINCS, MIRŐL BESZÉLSZ!!! DÖGÖLJ MEG!!!!!!

Engem csak az zavar, hogy a románok kezdenek felzárkózni. Bazmeg. Emberek, elvették Erdélyt, megaláztak minket, de egy fegyverünk mindig volt ellenük - az elbaszott csóróságuk. Legalább nem vagyunk csóró románok. De lassan ez se lesz igaz.

Attached: 1510154587709.png (800x800, 72K)

Még 4 év zsidesz és meg is lesz.

mért nem montátok hogy kijöt az ujj eu4 kieg?

;_____________;

Attached: kurva élet.png (1196x337, 60K)

El se olvasom mert nem akarom hogy fájjon lol
Nézzétek meg a Mr. Nobodyt ha még nem tettétek meg.

visszatértél bandi?

Ha tudod, kik ők, neked még volt gyerekkorod!

Attached: 013013.jpg (450x338, 192K)

rühelltem mint a szart mindigis

finom volt a gumimacis szörp, kár hogy már nem lehet kapni sehol

Télen és nyárban,
a hóban és sárban,
hős maci bátran,
a jó ügyhöz áll.
Mindenki ébred,
ha zendül az ének,
hű macik víg dala,
bíztatva száll.

Nálam van egy kis mackó-szörp tesi. Csak ki kell szopkodni.

hajlandó voltam ezért hajnali 6kor kelni hétvégenként

Attached: covers_4947.jpg (896x1280, 400K)

Víabú korcs

dehát ez fanszia

Te nekem nem ugatsz vissza SZŰZPATKÁNY!

összegyűrlek, felnyomlak a seggembe, aztán kiszarlak anyád hátára

ja, a kurva anyját annak az utolsó zsidónak, aki olyan koránra tűzte ki ezt a szart, megérdemlik, hogy Orbán teleszarja a pofájukat!!!

>Koránra
Tuti a Vona volt.

hitler vagyok

>95 posta
>fél 5kor

mostanában nagyon szar a fonál

>mostanában
A legelső óta az

Furcsa, hogy 1-2 hete még nagyon sok posta volt. Mondjuk én örülök. Minél jobban meghal ez a fonál, annál jobban feléled a rendes életem.

Attached: karácsony-gergely-1.jpg (1200x674, 183K)