/polska/

kutasy...

Attached: 1521740931786.gif (262x320, 1.01M)

Cocks...

kill anime(and finns)

a-ale polaczki powiedzialy mi że w Skandynawii jest islamski terror i wstydzą sie pochodzenia?! :(

Czyżby Zachód jednak nie miał wad i polska była zwwykłym jebanym gównem?!

Attached: 1521797098534.jpg (1200x800, 251K)

A teraz prawdziwe zdjęcie.

Attached: 1511106506020.jpg (3264x2448, 1.43M)

bardzo ładne dziewczynki

widze pełno opalonych Matek Polek nie wiem w czym problem

Wojtyła uspokój sie psotniku

nk zrobi ktoś copypastę o studencką ale o anonach pedałach

sam zrób leniu

zostaw pedalow slyszysz?

nk zrobi copypaste o tym jak dosłownie jedyną zaletą polakistanu ma być homogenicznosc narodu a jednak jest tu ponad milion jebanych ukrów którzy mają kruczo czarne włosy jak żółtki i cyganie więc ewidentnie są mongolskim plemieniem i mieszanie sie z nimi rozpierdoli i tak skundlone geny polski do reszty

niech mnie nie zostawia

kurwa ja ukrów z miejsca rozpoznaje
>n-nasi bracia
chuj nie bracia, polacy mają mordy swini a ukry mają ryje bardziej azjatyckie, nigdy nie myle tych dwóch ''''''''narodów'''''''''''' więc jak mogą być braćmi?

Szweda i Norwega pomyle bo wyglądają tak samo

czy Hiszpana i Araba

to są bratnie narody a nie kurwa dwie inne rasy

ech kurwa kiedyś to dreamcasty chodziły po 200-250zł w komplecie a teraz janusze biznesu dobrały się do retro gamingu i ceny wyjebało w kosmos

zgadnijcie jaki to kraj xD

Attached: 1520092794817.jpg (4122x3091, 2.47M)

>konsole
>retro gaming
gnije, wszystkie konsole przed PS2 to chujstwo pierdolone, PC ma lepsze stare gówa

>czy Hiszpana i Araba
dp

>tug już cię zostawił

>gnije, wszystkie konsole przed PS2 to chujstwo pierdolone
Ale trzeba być polakiem żeby taką bzdurę powiedzieć
To właśnie po generacji PS2 konsole przestały mieć sens bytu i zaczęły być skompletowanymi pecetami pod każdym względem
Wcześniej każda konsola się różniła od innych w sposób znaczący

to żbsz

>gnije, wszystkie konsole przed PS2 to chujstwo pierdolone, PC ma lepsze stare gówa
biedak wykryty

ale mi się nogi trzęsą anoni, ledwo chodzę

꼬추

napij się kawy

>kawowy żyd

jakbys miał jakąkolwiek konsole inna niż kurwa pegazus, miałem wszystkie Playstation, teraz mam 4 ale nie polecam i prawda jest taka że PCtowe gry z okresu w którym pierwszy PS i Nintendo 64 były jeszcze żywe osrywają rzadkim gównem te konsole

pierwszy Playstation to był kurwa mem
>bo muh Tekken i Silent Hill

Resident Evil na konsolach mial mniej contentu nż na PC to samo wiele innych gier, nawet wtedy było sporo gier multiplatformowych a nie jak w twoim nostalgialandzie w którym cie i tak nie było bo wiedze o grach czerpiesz kurwa z CD-Action bo jestes podwiekiem jebanym rakiem że
>łolaboga paaanie kiedys to było kurwa same exclusivy nie to co teraz

PS2 miał więcej exclusivów i były lepsze

사랑해

przez długi czas granie na konsoli to granie w chujowszy port niż to co było na PC, od PS3 faktycznie różnice między graniem na konsoli a kompie w dużęj mierze zanikły ale to dlatego że teraz nie wycina sie kurwa całych map i kampanii bo konsola nawet nie ma pamięci by je pomiescic

stare konsole to było gówno dla ludzi którzy nie mieli dobrego PC

>pierwszy Playstation to był kurwa mem
Tekken, GTA2, Quake2, MGS ty kurwo jebana

jestem biedy i nie stac mnie na pc wiec gram na ps3

anoni gdzie mozna kupic takiego loda bo naszla mnie ochota?

Attached: 1521766545976.jpg (1024x768, 127K)

jak poznać że psx był twoją pierwsza konsolą
i będzie ludziom wmawiał "że wszystko przed PS2 to gówno"

Jest i on.

>Quake 2
przecież ta wersja była okrojona na Playstation ty debilu kurwa z polski, jeżeli granie w gorszy port to wyznacznik jakosci to musisz sie zajebać
>polska flaga
ach tak zapomnialem ze wpierdalacie gówna
>GTA 2
2D GTA były chujowe to raz a dwa to było też na PC wiec jestes jebnięty to jak mówić że warto kupić PS3 dla Skyrima

jestem pedałem i mam ochotę na kutasa wspominalem juz ze jestem pedałem i chapam dzidy i mam ochotę na kutasa? mialem jebanko u tatusia w ogole chapam dzidy w poznaniu i mieszkam w klatce u tatusia i chapam dzidy bo jestem pedałem i nie moge zamknac ryja na temat nabrzmiałych kutasów bo jestem pedałem to znaczy ze chapam dzidy i mam ochotę na kutasa którego siorbam albo moge nie połknąć i mam jebanko u tatusia bo jestem uległą pizdą i mieszkam w klatce u tatusia w poznaniu bo tu chapam dzidy i jestem pedałem co mieszka w klatce u tatusia tu i chapam dzidy i mam ochotę na kutasa bo wiecie jestem pedałem i chapam dzidy ale poza klatkę nie wychodzę potem ochotę na kutasa i spotkania z tatusiem ale sie nie opieram bo tatuś lubi bezproblemowo zapakować spermusię a melanż w klatce u tatusia wazniejszy hehe takie zycie pedała wiec tak jak mowilem chapam dzidy w poznaniu i mam ochotę na kutasa i mieszkam w klatce u tatusia bo jestem pedałem ktory chapa dzidy i mieszka w klatce u tatusia w poznaniu i mam jebanko u tatusia na ktory sie tylko rano podnieciłem a poza tym sie nie stawiam bo jestem pedałem ktory chapa dzidy i wazniejsze jest sie najebac w klatce u tatusia i być ruchanym jak prawdziwy pedał ktory mieszka w klatce u tatusia tak jak ja i chapam dzidy ale się nie stawia i połyka spermusie ma ochotę na kutasa bo są takie smaczne jestem pedałem i chapam dzidy w poznaniu mieszkam w klatce u tatusia i brałem w pupcię wiec nie moglem nie jęczeć bo jestem pedałem ktory chapa dzidy i mieszka w klatce u tatusia takie jest zycie pedała ktory chapa dzidy i mieszka w klatce u tatusia i ma ochotę na kutasa ale sie nie opiera bo spermusia jest mniam i się nie trzeba opierać i sprawiać tatusiowi trudności tak robią nieuległe pedałki i mieszkają w klatce u tatusia jak ja pedał ktory chapa dzidy i mieszka w klatce u tatusia i ma jebanko jak to pedałki bo chapam dzidy w poznaniu i jestem pedałem i nie stawiam się tatusiowi i mieszkam w klatce u tatusia bo mam ochotę na kutasa

bardzo dobry post

@87255011

3d lolitki to przeciwieństwo dobrego gustu żbsz

Attached: 15209328331235.jpg (850x1074, 230K)

w ogóle granie w FPSy na starych konsolach to jest jakis dramat kurwa, od PS2 w zwyż sterowanie było o wiele lepsze i dodano wspomaganie celowania żeby można było w ogóle cokolwiek trafić na tym chujstwie ale pograjcie sobie w Turoka na Nintendo i zobaczcie jakie to przyjemne

ja pierdole Quake na konsoli jako wyznacznik jakosci

bdp

>nawet nie wspomnial o MGS
typowe dla cwelizny

3d lolitki najlepsze morda

dlatego nie ruchasz

>i dodano wspomaganie celowania
czy mozna BYC bardziej sojowym chlopcem

wy kurwa polskie kurwy z waszym jebanym Pegazusem i graniem tylko w picrel nie powinniscie sie odzywać na temat gier bo ewidentnie w dupie byliscie i gówno widzieliscie, powtarzajcie dalej wyrwane z kontekstu cytaty CD-Action które dało jebanemu Dark Souls 2 10/10 daleko zajdziecie

dziwki jebane

na temat historii, przyrody czy czegokolwiek sie też nie wypowiadajcie bo jak otwieracie swój ospermiony niemieckim kutasem ryj to słysze takie kwiatki jak
>mysz to samica szczura
czy
>Imperium Lechickie

Attached: 1xtxyjnr.vichan.jpg (1024x576, 308K)

jedyne co lubię to małe piersi i ogolone cipki

walenie konia do prawdziwych dzieci to kompletna degeneracja

czy można być większym zjebem? Grales kiedykolwiek w FPSy na Nintendo czy PSX?
bo MGS to był twój jedyny dobry argument

zrobisz to samo o prawactwie albo anime?

>czym jest klawiatura i mysz na konsoli

>Grales kiedykolwiek w FPSy na Nintendo czy PSX?
gralem w Q2 i nigdy lepiej mi sie nie grało w zaden FPS

>bo MGS to był twój jedyny dobry argument
i Gran Turismo

zapodaj poglądy prawactwa to spróbuję

>granie na konsoli jest dobre jeżeli zmienisz ją w chujowego PC
no ładnie sie nam polak przedstawił

przed milionami robaków

kurwa konsole to zes na obrazku widzial więc ryj strzym i wypierdalaj grać w goticzka, twoi starzy nie kupowali ci konsol ani gier bo cie nie kochali i żyjesz w bloku

bo jestes polakiem kurwa nie masz standardów zajeb sie
>scigałki
Seba wypierdalaj ZAPIERDALAĆ za w przeliczeniu 200 euro i mówić o husarii kiedy twój Janusz pizga cie batem a dziewczyna zdradza z murzynem

>walenie konia do prawdziwych dzieci
haha nikt tak nie robi prawda?

ale piecze cwela. Jak tam Switch?

Attached: numale finally gets pussy.webm (720x1280, 1.74M)

niby czemu nie?

To wiesz jak to się nazywa? Bycie zdrowym, heteroseksualnym mężczyzną. Nie daj sobie wmówić że młode, ale dojrzałe (lub nawet młodo wyglądające) dziewczyny to coś zbereźnego.

jedyna gra w jakiej jestescie dobzi to speedrun w daniu sie rozjebać Niemcom wy jebane polskie kurwy

user chyba nie chcesz powiedziec ze walisz konia do 3d dzieci?
do 2d rozumiem nie ma w tym nic zlego ale 3d??

ja wale konia tylko do polskich porażek narodowych

Japonia.

jestem mangozjebem i mam epy i chapy do nadrobienia wspominalem juz ze jestem mangozjebem i wale gruche do rysowanych lolitek i mam epy i chapy do nadrobienia? mialem figurke z amazona w ogole wale gruche do rysowanych lolitek w poznaniu i mieszkam w piwnicy starych i wale gruche do rysowanych lolitek bo jestem mangozjebem i nie moge zamknac ryja na temat moich chinskich bajek bo jestem mangozjebem to znaczy ze wale gruche do rysowanych lolitek i mam epy i chapy do nadrobienia ktore czytam albo moge nie czytac i mam figurke z amazona na ktora mialem bo ukradlem matce z torebki i jestem mangozjebem ktory wali gruche do rysowanych lolitek i wazniejsze jest sie najebac w piwnicy starych ruchac poduszki i tengi jak prawdziwy mangozjeb ktory mieszka w piwnicy starych tak jak ja i wale gruche do rysowanych lolitek ale nie znajdzie roboty bo epy i chapy do nadrobienia bo sa figurki na amazonie hehe jestem mangozjebem i wale gruche do rysowanych lolitek w poznaniu ale nie znajde roboty bo nie trzeba i mam figurke ale wcale roboty nei szukalem tylko postowalem tu i mam figurke z amazona na ktora sie spuscilem rano bo mieszkam w piwnicy starych i pilem alkohol i ruchalem poduszki i tengi wiec nie moglem sie spuscic bo jestem mangozjebem ktory wali gruche do rysowanych lolitek i mieszka w piwnicy starych takie jest zycie mangozjeba ktory wali gruche do rysowanych lolitek i mieszka w piwnicy starych i ma epy i chapy do nadrobienia ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w piwnicy starych jak ja mangozjeb ktory wali gruche do rysowanych lolitek i mieszka w piwnicy starych i ma figurke jak to mangozjeby ktorzy neetuja tacy jak ja bo wale gruche do rysowanych lolitek w poznaniu i jestem mangozjebem i nie znajde roboty i mieszkam w piwnicy starych i neetuje bo epy i chapy do nadrobienia

weźcie nawet nie zaczynajcie bo wasze wszystkie dyskusje na tematy poważniejsze niż "co właśnie wpierdalam" intelektualnie oscylują gdzieś pomiędzy sporem Matich o resztę z fajek, a szczegółową kontemplacją własnego stolca

kiedyś to by-

Attached: 1502499292367.png (898x104, 8K)

to

Uwielbiam polskie filmy historyczne
>szare niebo i objebana gównem wies
>Przemku jestesmy atakowani przez Niemców
>honor nakazuje mi walczyć
tutaj już zaczyna m drygać kutas, choć już znam zakończenie tej historii nie moge sie doczekać aż ją zobacze na własne oczy
>Przemek idzie do boju
tutaj już zaczynam sie bawić chujem ale na tyle delikatnie by jeszcze nie dojsc
>cały oddział Przemka rozjebany bo jednak szablą nie przetniesz czołgu
tutaj już wale konia
>Przemek rozjebany, Polska wpada w ręce okupanta
tutaj spuszczam sie litrami spermy, musze umyć ręce, wytrzeć brzuch i czasami nawet podłoge

Attached: 1480480649638.jpg (356x334, 28K)

czyli to prawda, ze pedały byly tu zawsze

>Dark Souls 2 10/10
o chuj to się nie mogło wydarzyć

otwieram trzecia paczke czipsow

>dostajesz takie zawiadomienie
co robisz

Attached: rzołnierze.jpg (543x805, 138K)

Podcieram se nim dupe.

przyłączam sie do Armii Czerwonej by dokonywać zbrodni na ludnosci polskiej która za pare lat nazwie mnie Bratem Słowianinem

Attached: poliak.png (467x151, 9K)

mialo byc o anime ale tez moze byc

Skanuję i wrzucam na Sup Forums żeby się ponabijać z ruskiej poczty co list dostarcza 80 lat.

oblizuje palce po czipsach wycieram w koszulke i pisze ten post

Tam w chuj wiele błędów gramatycznych, bo pisał rusek, czy mi się tylko wydaje i polszczyzna wcześniej była taką?

Polscy chłopcy są słodcy

Attached: 1501353479896.jpg (590x700, 147K)

tak. pisane z błedami. przez ruskich w 39

Rusek pisał na odwal się

>tug nie dadzo tsundere seby homofoba

ruscy to chuje a słowianie to kurwy

To jest wynik wielu miesięcy starań najwybitniejszych radzieckich uczonych. Mieli wchodzić pierwszego, ale musieli dopieścić ulotkę.

ruchac mi sie chce

skisłem

Attached: 1415556479995.jpg (276x280, 21K)

zw ide sie wysrać

Mi się ruchać nawet już nie chce.

dlatego nie ruchasz

na co czekasz?

Attached: __hamakaze_kantai_collection_drawn_by_brasowa__3f032ffa933da198b25dfca4d3a23d8f.png (800x1000, 771K)

jestem aseksualny wiec nie chce mi sie ruchac

dlatego nie ruchasz

o, siema
wiedziałem że stchórzysz

a fapasz?

co?

Każdemu co zapostuje animkę tak będziesz mówił?

czekaj alicja sram tera za chwilke sie poruchamy

jestem jeti więc chuj z tym

Poland is a misunderstanding. It is a country which lies on the frontier between western and slavic world, and which combines elements of both.
In fact, they are not even the Europeans in strict sense, meaning European as in bearing the responsibility and understanding of European interests. Poland has always been an subordinate country, on one side sucking German dick, on the other side -- Russian one, some kind of "novice" europeans, who are full of inferiority complexes, hysteria and obsessity neuroses. This is also true for all Baltic countries

Attached: 1521464570936.webm (640x800, 941K)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Attached: hihihi hohoho huhuhu xd.gif (340x340, 147K)

Ile się zmieniło w Europie po zakończeniu I WŚ
Te wojny w latach 1917-1923 więcej zmieniły w Europie niż sama pierwsza wojna

Attached: europe19181111.png (900x620, 56K)