Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 19K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Ut4qdJ7M90A
m.hvg.hu/gazdasag/20180326_Londonban_fenyujsag_hirdeti_hogy_8_milliard_dollar_landolt_Orbaneknal
youtube.com/watch?v=lNvUnFEFru4
hu.wikipedia.org/wiki/Vízimajom-elmélet
mandiner.hu/cikk/20180326_toroczkai_laszlo_nem_az_en_nevemben
youtube.com/watch?v=826HMLoiE_o
youtube.com/watch?v=MgRpwESWPLM
youtube.com/watch?v=51WMz9DrbZc
twitter.com/SFWRedditVideos

lekéstél a kvadokról, te ostoba korcs

rendben, akkor még egyszer
youtube.com/watch?v=Ut4qdJ7M90A
>ez a magyar oppozíció

Attached: 1520860787718.gif (292x323, 1.16M)

eljött az anime ideje

ezt eddig is tudtuk

Viktor vagyok

ez a fidesz által életben tartott vicc, ami csak arra jó hogy megossza az ellenzéket és ellenségképet adjon a billegő jobboldali szavazóknak, akik ezért inkább a fideszre szavaznak, de gondolkodás nélkül koalícióra lépnének a fidesszel ha épp erre lenne szükség

>megossza az ellenzéket
ha hagyják magukat meg is érdemlik

>fidesz által életben tartott vicc
tehát a fidesz adta ferinek az alkoholt és küldte el sajtótájékoztatóra? vagy a fidesz financírozza azt a youtube csatornát?

Attached: 1516034320832.png (722x768, 304K)

nem te nyomorult fasz a pártot pénzeli az meg csinál amit jónak lát

Lö bázisolt Orbán XD

Magyarország az izraeli elvárásnak megfelelően a megszállt területeken létesített zsidó településekkel kapcsolatos Izrael-ellenes határozat ellen szavazott az ENSZ Emberi Jogi Tanácsában. A pénteki szavazás érdekessége, hogy hazánk képviselője egyedüli európai országként szavazott az izraeli megszállók által elkövetett jogtalanságokat elítélő határozat ellen

lásd Egyszerűen ignorálni kellene mindenkinek a faszba, nem közösködni vele és kész. Aztán akkor csinálhat amit akar, nem tudna kiket lejáratni. Persze fél millió szavazó az fél millió, de könnyen megeshet hogy akár többet is nyerhetnének vele az ellenzéki oldalon, ha nem állnának össze sőt nem hogy össze de még szóba se a Ferivel.

>féllábú mért nem futja le a maratont
teljesen más elvek mentén létrejött pártok nyilván eleve megosztottak, nem lehet csak úgy egyezséget kötni más pártokkal mert a bázisod elvesztését kockáztatod

hiába ignorálják ha csak beleokád valami hülyeséget az éterbe mint egy megvadult majom dobálja a szarát, mint ez a mostani határon túli baromság is

ezért adták oda azt a hangfelvételt? lol

De azzal csak magát járatja le. A többi maximum annyira szóljon hozzá, hogy ők ezt elítélik és slussz.

>a fidesz pénzeli a baloldali pártokat
rendben, értem.
itt egy anime lány hogy jobb legyen a hangulatod.

kit érdekel izrael?

Attached: 1512499407013.jpg (900x1200, 228K)

mocskos szidószopkodó férgek, a kötél órája közeleg

bizonyára a népszavát se a fidesz pénzeli lol

a fidesz egész európát és mindenki anyját is pénzeli. lehet hogy úgy van, lehet hogy nem. nem tudom. csak érdekesnek tartom.

Attached: 1513234490243.jpg (640x932, 91K)

>inkompetens ellenzék
>inkompetens újságírás

a Fidesz pénzeli!

mi sem természetesebb annál hogy a tulajdonos elpasszolta majd hirtelen visszavásárolta a lapot, csak most már tele van nyomva állami hirdetésekkel

Szerintetek megérné arabul tanulni? Vagy továbbra is maradnék kafir?
Itt van az arabfejű?

ha megtanulsz arabul téged is gödörbe lövünk áruló korcs

na és mivel, petikém, vízipisztollyal? Ne keménykedj itt, te kis buzi, mert elkenlek, mint a kőrözöttet. A magyarok gyenge, kicsi, békéhez szokott nép.

lol a redditnáci kirobbantva a faszba

b-b-b-b-b-b-b-b-b-b-b-b-b-b-bocsánat

Hát szerintem sok értelme nincs. A legtöbb aki ide jön, tud angolul vagy akár magyarul is tanul.
Mondjuk van egy nagyon cuki palesztin helyeske ismerősöm, aki ha attól a szájába venné a kukacom, akkor biztos megtanulnék.

Ez

>A magyarok gyenge, kicsi, békéhez szokott nép.
Sajnos ez amúgy eléggé igaz. Olyanok vagyunk mint a hobbitok. Kényelemszerető, megszállottan a finom, fűszeres kaján élvezkedő, otthonülő. Csak a szánk nagy, de valójában fánkból vagyunk.

ha muszlim vallásra akarsz térni akkor unirónikusan megéri, azon kívül nem nagyon

>A magyarok gyenge, kicsi, békéhez szokott nép.
40 év kommunizmus sajnos megtette a hatását.

>Szél Bernadett kártalanítaná a Questor károsultakat.

Még egy érv, hogy ne szavazzon rá senki.

Azt mégis milyen megfontolásból tenné?

m.hvg.hu/gazdasag/20180326_Londonban_fenyujsag_hirdeti_hogy_8_milliard_dollar_landolt_Orbaneknal
Lol

ezt tőle kérdezd

Nem beszélek lányokkal.

én se

Te is a fiúkat szereted? :3

sajnos nem. pedig akkor lehet nem volnék magányos.

Na próbáljuk ki azért cica. Annyira nem lehet rossz.

de sajnos nem tudom magam túltenni azon, hogy maga a gondolat is taszít, hogy egy férfival éljek együtt kapcsolatban, nem hogy még szexuálisan.
ezért mondtam, hogy sajnos. mert ha ezen könnyen túllépnék, akkor boldog lehetnék.

Telefingtam a buszt, mielőtt leszálltam :D

>sajnos
Tagadásban vagy. Máskülönben örülnél neki, hogy nem vonzódsz a saját nemedhez.

Buzulás helyett beszéljünk inkább az emberi evolúcióról, és hogy miért mindig azt a faszságot tanítják az iskolában hogy a szavannákon fejlődtünk ki, amikor mindenki számára világos kellene legyen hogy félig vízi állatok vagyunk.

Attached: 1480625897671.png (3072x2170, 856K)

félreérted. épp azért sajnálatos, mert nem találom vonzónak a lehetőséget és ebből kifolyólag magányos vagyok, mert a nőknél semmi esélyem.
viszont ha nem jelentene problémát egy férfival összejönni, akkor az már megtörténhetett volna.

>longer penis
Itt hagytam abba. :C

De honnan tudod ha nem is próbáltad?

Attached: 1521351601346.png (908x444, 46K)

>vízi állat
>tökéletes adaptációval a melegben való hosszútávfutáshoz
Kurva logikus tess

nem kell azt próbálni, tudni azt anélkül is

mit nem tetszett azon megérteni, hogy félig?

hogyhogy?

Hosszútávfutás.
Az megmagyarázza miért ráncosodik össze az ujjad a víztől, miért látsz a víz alatt, mitől izzadsz és könnyezel sót, ami egyébként kizárólag a tengeri állatoknál megtalálható vonás, vagy miért van szükséged omega olajakra amik a tengeri herkentyűkben találhatók meg leggazdagabban, vagy mitől van merülő reflexünk, miért tudjuk szabályozni a levegőt, miért lassul le a szíved a víz alatt, miért helyettesíthető a vérplazma tengervízzel, és miért található meg benne majdnem ugyanolyan arányban minden ásványianyag és só.

Esetleg miért vagyunk szőrtelenek, áramvonalasak, miért olyan gané a vízháztartásunk hogy a "hosszútávfutástól" a szavannán diszkrét 30-60 perc után leterít a vízveszteség, meg miért pazaroljuk egyáltalán a sót, mintha folyton lenne utánpótlása, amikor az egyik legnagyobb kincs ott.

kicsi a kukker :C

engem meggyőzté.

Miért, mekkora?

Hogyhogy ennyire különböznek tőlünk a főemlősök?

~14 cm

te most tényleg ekkora autista vagy vagy csak mémezel

rósztok abszolút kibombázva
youtube.com/watch?v=lNvUnFEFru4

felment a wikipédiára és leírta nektek ezt a cikket

hu.wikipedia.org/wiki/Vízimajom-elmélet

ne legyetek már ennyire műveletlenek

úgyhogy ők az őserdőben maradtak, mi meg nekiálltunk a lagúnákban gyűjtögetni és vadászni.
ez nem autizmus

>kúrcsány egy kétlábon járó vicc akit a jómagyar nyugdíjjash megválasztott 2szer is.
>EZ A SZARBÁN PROPAGANDÁJA BHEWHSGFDFGHFDH SZARBÁN FIDESZ SZARBÁN DIKTATÚRA

a legtöbb szárazföldi állat se jó hosszútávfutó dehiszen
a niggerek még most is úgy vadásznak itt-ott hogy kimerülésig üldözik az állatot aztán agyoncsapják

t. egysejtű akit sikeresen felhergelt a szarbán propagandagépezete

mandiner.hu/cikk/20180326_toroczkai_laszlo_nem_az_en_nevemben

Jobbik pártszakadás mikor?

szó szerint ugyanúgy viselkedsz amit leírtam

ne dühöngj még elvisz az agyvérzés

a törzsi niggerek afrikában a mai napig úgy vadásznak hogy egy félmaraton alatt kifárasztják a prédát

youtube.com/watch?v=826HMLoiE_o

>MÉR NINCS ORMÁNYVÁLTÁS RÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
>BOTKA BOTKA.. JA HOL A GECYMBE VAN AZ MEG???
>EGYÜTT TALPRA MAGYAR MÁSNAP MEG MI A FASZÉRT OLTJÁK EGYMÁS AZ INKOMPETENS BALOLDALI FÉRGEK????
>KARIGERI ÉS GULYIMARCI

Attached: loophole_brain_wojak.png (1440x1557, 738K)

elég nagy autista vagy meg kell hagyni

hú de ideges

ereszd ki a gőzt lol

>SZÉLCSI BERCSI QUESTOR QUESTOR EZ IS A S Z A R B Á N MŰVE
>KÉTFASZÚ KUTYAPÁRT XDDDDDDDD TÖK VICCESEK ÉS FIATALOSHAK

Attached: bycicle_brainlet_wojack.png (403x448, 53K)

kérsz vizet

najó befejeztem ; _ ;

hortler vagyok

jobbikon kivul van ertelme mas ellenzekre szavazni? nekik egyedul talan van nemi eselyuk

én az ékezetekre fogok szavazni

Rájuk sincs.
A másfél évvel ezelőtti Jobbikra még lett volna.
Miért kellett Vonának szétkúrnia egy stabil váltópártot?

Az már egy későbbi adaptáció volt.

Szerinted ezt milyen szárazföldi állat tudná megcsinálni?------> youtube.com/watch?v=MgRpwESWPLM

mert félig cigány félig szefárdi zsidó

>stabil váltópárt
>10%
azt legalább hozta stabilan

azért remélem holnap fel tudsz kelni

Attached: k.png (644x288, 8K)

>ő ostoba és nincs fizetett szabadságon hogy gúk puncit termékenyítsen meg

>t.ehetetlen vagyok

>fizetett szabadságon
>magyar íjászati fórumon tölti az idejét

Attached: ramengirl1.png (669x920, 762K)

volt az jóval magasabb is. illetve ha nem állt volna bele a cukiskodásba, hanem tovább vitték volna a vonalat, akkor ma már közel egy szinten lenne a Fidesszel

vizinigger xdd

Tény: Csurka bá és pártja képviseli az egyetlen valós kormányváltó erőt.

lol persze hol élsz
a válság következtében leszakadó rétegek radikalizálódása adta a fő bázist, nem csoda hogy csak ilyen helyeken szerepeltek jól mint ózd
már nincs akkora igény a radikálisokra, főleg hogy a fidesz lenyúlta a programjukat egy az egyben, esélyük sem lett volna egy "mi ugyanezt akarjuk de jobban!" programmal
utoljára 14%-ra hozták ki tehát valamelyest javultak

Attached: untitled_10-20161123.png (605x378, 25K)

>válság következtében leszakadó csoportok
>2014 ben ugrott meg
ostoba korcs úgy beszélsz mint a buzizsidó gulyimarci

akkor már bőven elkezdtek puhulni te korcs, már az érpataki gyökeret is kitették addigra

>14-ben megugrott, 15-ben csökkent a Fidesz, kezdett zárulni az olló. Aztán a Fidesz lenyúlta a programjaik nagy részét és ekkor a Fidesz megugrott, a Jobbik stagnált, majd jött a fordulat és elkezdett zuhanni a Fidesz meg mégjobban megerősödni.

nyilván elveszti a bázisának egy részét egy éles váltás után, de azóta visszatért a 15%-hoz, csak annyi történt hogy kicserélődtek a szavazók

attól még az kurvára nem a válság miatt volt. Ez a szegények radikalizálódása tipikus ballibsi mémszöveg

2015 közepén nyílván a migráncsok miatt növekedett a fidesz de ez nem volt hatással a jobbikra, azután kezdett az ő bázisuk csökkenni miután vona átment full retardba 16-tól

youtube.com/watch?v=51WMz9DrbZc

menj vissza ragasztót zabálni hülyegyerek nézz már rá a grafikonra
mit látsz 2009-ben? semmit? naugye

>wan_Phézz.mp4

végighallgattam
>még_$hincs_pézz.mp4
t.

növekvő tendencia az ostoba szoci férgek bukása miatt, átvették az MSZP szavazóinak egy részét, ennyi. Tipikus ballibsi delúzió és vetítés. "jajj nem mi vagyunk szarok és életképtelenek, ez a VÁLSÁG igen a válság hibája"