/ex-yu/

gownarko

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=7N0C2gnaluk
youtube.com/watch?v=Bkv-CQB6wSI
youtube.com/watch?v=7r_iJRYy4DU
youtube.com/watch?v=C-8MIH8Izmw
youtube.com/watch?v=Y-sVJHAQZXE
twitter.com/AnonBabble

youtube.com/watch?v=7N0C2gnaluk

youtube.com/watch?v=7N0C2gnaluk

youtube.com/watch?v=7N0C2gnaluk

Ovde se ne zna ko koga ljubi, ovo je voz do ponora.

youtube.com/watch?v=Bkv-CQB6wSI
youtube.com/watch?v=Bkv-CQB6wSI
youtube.com/watch?v=Bkv-CQB6wSI

NOVI NOVI NOVI

RODITELJSKI SASTANAK U TOKU

I borik

I laus

youtube.com/watch?v=7r_iJRYy4DU

0:44 molim vas ovo je..janemogu

Zar je to prva stvar koju si htjeo da uradis? Da postavljas stvari o parovima i to na takav jednostavan nacin gdje neces nista vise o emisiji da kazes?

Nisam bio pol godine u ovom koncu. Dajte mi svoje vlažne meme

Sa koliko momka je vama prifatljivo da cura spavala pre vama

sa cecom je bolja verzija

bolje od dare rejverke?

0

Hibridu umrla majka a on u mrtvacnici samaro truplo i postavio video na svoj stari kanal, kasnije odvucen u ludaru za stalno

i komplet petricevce

>ook Arsenal ne moze da pobedi Zvezdu u sred Londona
Za par godina bice repriza 1991. rodjaci

Ok gledajuci da realiti pederi imaju isti nacin pisanja u kontinuitetu i u proslim koncima su na isti nacin reklamirali svoju emisiju I NECE da mi odgovore kada trazim od njih da mi dublje objasne zasto vole seriju ja cu oficijelno sada utvrditi da su oni povezani sa VUCICEM I NJEGOVIM PODANICIMA i placeni su da shiluju emisiju. Isti su kao vucicevi podanici.

je li ovo za stvarno

AH haaaaahaaaahahaha

mogli smo opusteno da im ufuramo 2-3 komada da je bilo samo malo srece al dobro je i ovako

kaj mislite o bugarima

isto kao i u BG-u
samo sto je tad njih posluzila sreca
ali najbitnije je da nas ne unistavaju onako kao ostale nego da se muce i taj jedan gol da daju
bukvalno sam hajpovan za Zvezdine buduce rezultate

prolazimo lagano

M-molim? Nisam siguran sta zelis da kazes. Znam ko je hibrid ali ja jos uvijek ne shvatam. Da nisi to ti mozda hibrid? Hmmmmm sto te nije bilo ovde?

Prije mj dana skoro
Kanal je srusen, nit je dugo potrajo klip na jutubu, objavio ga kasno navece i link ovde oko 4 sata ponoci. Vjerovatno ga onaj jedini drug sto je imo prijavio i obrisao mu sve nakon sto su onog izroda odvukli
Gadno takva sranja gledati, uvjek kontas ma samo amerima glupim se moze ovako nes desiti, samo oni su za tako nesto sposobni

pa uzivo je barem
youtube.com/watch?v=C-8MIH8Izmw

najlosiji juzni slaveni ili mozda cak slaveni uopce ali isto su slaveni na kraju

Ne misli o njima niko
Idem na ljetovanje tamo sledece godine

makedonci=bugari

HAHA jebote ja ne mogu ovo vjerovati. HAHAH LIK SAMARA LES.

ne volim bugare koji mrze srbe, ostali bugari su mi okej!

vise ovisi o njezinom stavu, ali 0 je realno najbolje
3-4 je vec kurva doduse

nije sta se palis sere lik

:^]

Joj kako bi bilo super da je neko sacuvao taj snimak. Ja bih ga svaki dan gledao.

sve ja

Da nisu jedni te isti ljudi

Ja sejmfegujem, ne ti

Imalo bi logike da su isti ljudi. Pitam se koliko ukupno zaradjuju kada shiluju vucica i realiti zajendo?

Blokiras zastavice srbije i hrvatske i ludilooo ko kad se naduvas 6i put sa 15 godina i moras na cas

jesu isti, ali nista ne zaradjuju
samo par autista koji vole zaseravati theradove

Ne placa se to puno. A kontam isto, kakvi ljudi to rade? Jesu li djeca srednjoskolci, jesu li debili masni i cibavi iz stranke omladak, ko ima vremena da radi to

nitare imaju i previše vremena

>zaseravati theradove

Moze i ovo biti, a mozda je jedan debil samo

Kontam da su neki mladji tipovi iz stranke. Cudno bi mi bilo da se ovoliko trude oko ovoga samo iz zajebancije. Vjerovatno neku sicu dobijaju samo da spamaju mjesta na internetu sa tim glupostima.

Evo ga on je
Nadjite mu adresu da mu posaljem 2 kile uzegle svinjske masti da kozne cipele namaze

Mene zanima kada ce poceti nova epizoda Crnih Macora?

uf kakva je ceca tad bila qt
a harmonikas ovaj sa naocalama isti johnny depp
youtube.com/watch?v=Y-sVJHAQZXE

bazirani eroslav ojdanic, bas je gotivnu kosicu imao tada

Samo da ti kazem, su mi mnogo sumnjivi, jebem li ih u dupence

Shilovi van

Znam cim sam vidjeo odmah mi alarm u glavi krenuo raditi. Stvarno se pitam koliko placaju bagru. Svi su mi nesto sumnjivi sada.

neironicno mislim da je srpska muzika najbolja na svijetu pa smatram da je to jedan od blagoslova sto sam rodjen na ovim prostorima

Nek neko pita onu dvojicu sto se kurce, sta misle o rijaliti smecu sa pinka
Slusacu ih i ja ovaj put

Otprilike sam shvatio ko je sada shil na ex yu a ko nije. od sada cu se posvetiti prozivanju ove bagre.

A sto ti doprinosis vaznosti svemu ovome? Hmmmm....

ajde momki najte da se pretvorimo u pol s trazenjem shilova

Crni Macori dbi

jel se radi u bih na novoj zastavi? znam da ovu morate imati jer je neutralna al fakat je ruzna

sta vam je, govnarko shilluje govna bez ikakve nadoknade, zato i jeste govnarko

Sta mislis o ovoj fotki?

>t. skicofreni gownarko

Kakva je takva je, nije vrijedno proliti krv jos cetvrt miliona ljudi da je mjenjamo, barem ne jos

usg

>t. skicofreni gownarko

Gubi se odavde stakoru
Ja sada razmisljam kako da zaustavim shilove ali mi Sup Forums bas ne da sredstva za to. Za sada cu ih samo prozivati.

Poznata mi je odnekud

ubi se gownarko

t. gownarko

t. gownarkov topli brat

miroslav vajagaic je jedan od rijaliti shillova, ovo je provereno tacna informacija

sta ne? zbogom bosno i alija srpska nam je najmilija

Ne gledam farmu, ni zadrugu. Necu glasati za vucica

Ajde shilove znam da me se bojite. Ima da vas sve otkrijem. Ajd sada ti fino se vrati na shilovanje vucica i parova.

Nikad cuo za rijaliti pod imenom parovi. To mora da je neko sranje sa pinka, necu ni gledati. Ajoj da, pa ja sam i izbrisao pink bas zbog takvih sranja

Mozete samo da mi popusite kurac, ima da shilujem rijalitije svaki dan.

Jeca do pobede!

Zato sto ce se to desiti kad nato pakt i zapad izgube svoj uticaj i moc da diriguju.
Tako uvinek biva kad okupator padne

Evo jedne za duhovni razvoj, vječna ljubav i prijateljstvo neka su uz vas

inace ovo je moj cale nitara

sinoc mi je gorloj dosao u snove i rekao da budemo strpljivi i da se evakuacija blizi

Ovaj slucaj shilova sam rijesio. Sada znam da obe grupe su placene da guraju ove gluposti na nas i otprilike znam koja zastavica to radi. Sada se vracam u lurkanje (koje vec 2-3 godine radim) i vraticu se ako me ponovo ex yu zatreba. ZAPAMTITE DA SVI KOJI GURAJU VUCICA I PAROVE SU PLACENI I ONAJ TIP KOJI PISE GOWNARKO SA W JE TAJ TIP. IGNORISI I PLJUNI IH.
*Pljun

/SAMPIONI/ najjaki smo tebra

bi ili ne bi?

bazzirani detektivno

au brt s

Kako da milfari razvedenoj pridjem ponudim se da joj budem boy-toy?
Neku noc se razgovaralo o tome ali ja necu u njemacku, vec hocu jednu razvedenu stariju zenu da jebem na njen hir.
Kako se bari milfara

postaj milfaru

Ja sam bio admin u Titoistima i drago mi je sto su se sve Jecine fan grupe ujedinile.

Ovako izgleda prosjecan shil na ex-yu

Evo pitanje za macketare, kako zbariti milfaru

tito pito, djedo ne dade, tako stara kuca ostade

Nema drustvenih mreza zena uopte. Ako je ulovim postacu klipove da se kurcim malko

ja imam 20 moja cura 30
al nema djete nije milf
samo trebas biti mentalno odrastao al to nitko na exyu nije

Druze tito druze tito kupit cu ti fiiiicu
A mercedes a mercedes anti paveliiicu
Druze tito druze tito tebe srbi laaazu
Oni vole oni vole djenerala draaazu

Kako muslimani nisu imali nista za pjevati copavom bugarinu

hahaahahha

ne nego moras naci polupanu starku koja lovi mlado meso jer je niko njezinih godina nece pa vuce za nos klinca od 20 koji misli da je onda zreliji

nitko ti od nebeskih anđela neće govoriti da budeš "strpljiv jer se x bliži" već žele da poradiš na sebi kako bi mogao stupiti u kontakt s njima. Ljudi koji su to već napravili su pripremili pic related. I ja sam osobno imao iskustva (prijenos energije i telepatija) i blago je reći da su nevjerojatna. Riječ je o osobnom razvoju koji traje MINIMALNO više mjeseci do nekoliko godina naviše; većina čovječanstva cijeli život ne nauči onoliko stvari koliko vi možete ako pročitate ovu sliku i shvatite ju.

Necu da budem u vezi sa njom, nego da joj budem boy-toy

vidiš to je razlika između mene i tebe(i vecine na exyu) sve gledaš negativno ogorcen si i zivot ti je jadan i na sve u zivotu tako gledas ja gledam na sve pozitivno zato mi i je zivot takav usran patetican
naravno da je netkome tesko povjerovat da imam curu koja je 10 godina starija od mene kad on cure nije dotako u zivotu
i sam si je za to kriv

>reality
>vucicevci
>SEKTASI
taman kad mislis da ne moze gore